CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser8678

deci cum sta treaba?
eu contra CIRC am o diferenta de 50 de sate
tu contra YKZ NIPPON si RY ai o diferenta de 41 de sate

acum uita-te la punctajul meu si la al tau
eu am 4,8 milioane de puncte, tu ai 9,3 milioane de puncte... deci cine Inobileaza intern mai mult?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

deci cum sta treaba?
eu contra CIRC am o diferenta de 50 de sate
tu contra YKZ NIPPON si RY ai o diferenta de 41 de sate

acum uita-te la punctajul meu si la al tau
eu am 4,8 milioane de puncte, tu ai 9,3 milioane de puncte... deci cine Inobileaza intern mai mult?

in scurta vreme o sa se ajungem si la tine:p:D
 

DeletedUser8678

sa stii ca deja m-am speriat rau de tot ... ma gandesc sa intru in CIRC ca asa poate ma Inobilati voi mai usor
 

DeletedUser8678

prietene uita-te pe harta, eu sunt cam bine pozitionat si daca ai observat chiar am dat satele de departe ca sa raman numai in mijlocul lui k48 ... stiu ca veniti dinspre k47 dar mai aveti pana la mine si s-ar putea sa va oprim de tot din aceasta miscare
 

DeletedUser14364

" s-ar putea sa va oprim " - ai spus bine . :)

dar s-ar putea sa nu ne opriti :) atunci ce faci ??? :)
 

DeletedUser8678

pai nimic mai simplu: intru in CIRc ca spion, beau cu voi la Dristor pana va imbat si va fur parolele apoi va mut pe voi in RY si apoi ...nu stiu ce sa mai fac ...
 

DeletedUser3061

si ce daca e cineva no-lifer?
Aici vorbim despre acest joc si nu despre viata reala, deci cine e mai bun AICI sa castige. Ce se intampla in viata reala e altceva, nu conteaza aici:cool:

atat de fricosi ati ajuns mah sa fiti voi sunteti in stare sa va luati mana si de pe academiile voastre ca sa va scapati satele .... sunteti cel mai smecher trib pe care eu l-am vazut vreodata in toata istoria L1... daca eram in locul la baietii aia va declaram razboi... urat gestul vostru foarte urat...
 

DeletedUser184

dupa cum a mentionat si colegul meu Lord Adex va recomand sa reveniti ontopic, altfel se aplica regulamentul
 

DeletedUser8678

Ok, sa vorbim despre razboi.
Cum se mai descurca vale? Am auzit undeva ca baghera tipa dupa sprijin, cica "INTELEGETI ODATA pt todeauna ca este CIRCAR si ca beneficiaza de aceleasi drepturi ca fiecare dintre voi", deci cum il ajutati?
 

DeletedUser

te intereseaza o sa vedeti cum o sa va rupeti atacurile pe el si nici nu miscati zidurile
 

DeletedUser

beatle sunt extrem de incantat ca inca te gandesti la mine si imi portzi grija. Sunt foarte , foarte ok . Ma simt superbine si am cu cine colabora si simti bine in CIRC. Si tu vad ca esti mult mai bine fata de ceilalti colegi ai tai de prin Ry... Parma ce zice , cand se mai deblocheaza sa ii mai luam si noi 20 de sate in 8 ore ? Sau nu era el cel care ma declarase pe mine tradator si acum va lasa sa va descurcati cum puteti ca el nu mai face fata si se blocheaza. Dar sunt convins ca nu are cat sa ii mearga pt ca responsabilii cu respectarea regulilor in acest joc nu pot tolera la nesfarsit atitudinea lui de antijoc si neregularitati pe care le provoaca in mod intentionat. Cred ca cel mai mare tradator e chiar el prin modul in care va trateaza pe voi ceilalti.

Va astept cu drag sa vizitati milioanele de luptatori care imi apara satele! :)

Numai bine tuturor celor din ry care au cuvant si pe care ii voi respecta in continuare. Saluturi !
 

DeletedUser3061

mai biaeti mai astia din YKZ care au intrat in RY , eu am impresia sincer ca voi habar nu aveti de ce se intampla pe harta... sczue bettel ca vin cu un raspuns asa de tarziu insa am fost mai mult decat ocupat o perioada... deci sa revin.... mai bettel vi ca trib ati fost in stare sa ne cereti noua sa facem pna nu s-a vrut bun ati vut sa facem pna local...... iarasi nu s-a vrut si ultima discie a fost ca mai devreme sau mai tarziu tot veti ajunge in sof si in CIRc... asa ca nu te mai da tu aici mare razboinic ca nu esti.... voi mai aveti sate in 47 datorita faptului ca unul ca japoneza nu face altceva decat sa va bage sprijin ... pe desupra nici macar nu il duce capu sa o faca cum rebuie si hop mai mereu este prins... la fel si obositul ala de comyro... pe care il deranjease profilul meu.. auzi la el CITEZ" domne cum isi poate pune un aliat un asemenea profil... :"eeeee mai mosule ca nu iti pot spune altfel uite ca mi-am pus de ce pentru ca patriarhu e preutindeni....

acuma ca sa nu se supere pe mine calugarul parmafm.... o sa va las o perioada sa va refaceti ... asta ca sa ziceti voi ca sobrul tribului circ este unul rau intenionat.

Asa ca draga bettel nu incerca sa remedezi ceva ce nu mai poate functiona.... ca nu mai exista persoanele care sa il lucreze.....
 
Sus