Personalităţi L17

DeletedUser

Gata m-am razgandit.
Cel mai dezamagitor jucator nu mai e cuka ci iurka in primul rand ca face spam pe aici si in al doilea rand are mai putine puncte ca mine uratul. :D
 

DeletedUser

~I.R~ a fost înfiinţat de către romavik. Dacă ai întrebări adresează-te romavik.
intemietor
romavik
cine are intrebari adresativa lui romavik

Asta da personalitate :)
 

DeletedUser

~I.R~ a fost înfiinţat de către romavik. Dacă ai întrebări adresează-te romavik.
intemietor
romavik
cine are intrebari adresativa lui romavik

Asta da personalitate :)

Topicu vostrru a fost inchis asa ca intreb aci... tarani de bucuresti luati in trib?:D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Fiindcă sunt singurul online, inclin si raspund:
Dacă ştii să mulgi capre si vaci, eşti primit la fermă.
 

DeletedUser

Copii,v-a permis cineva sa postati pe extern?
Vacile asteapta sa le mulgeti :D

On Topic :

Cele mai bune triburi
1-NOFA

Cei mai buni jucători
1-iurka

Cei mai buni lideri
1-iurka

Cel mai popular trib
1-NOFA

Cele mai sugestive embleme
1-NOFA

Cea mai distractivă emblemă de trib
1-NOFA

Stiu ca sunt modest :D
 

DeletedUser

- Nokia.com
-Spor
-quz0r
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25180

Cele mai bune triburi
1-spor
2-habar
3-[PR]

Cei mai buni jucatori :

* - Dust d
*- Th9one
*- Illidan Stormrage
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Cele mai bune triburi
1-spor
2-habar
3-[PR]

Cei mai buni jucatori :

* - Dust d
*- Th9one
*- Illidan Stormrage


faptul ca este teribilist si merge doar pe atac il consideri bun?
sper sa nu fie asta clasificarea
o alta latura de a lui care am observato a fost aroganta care de altfel nu este o virtute.
nu il stiu am vazut ca are cont frumusel pe l10..dar totusi nu l-as clasa ca fiind cel mai bun

de Th9one vorbesc
 

DeletedUser

faptul ca este teribilist si merge doar pe atac il consideri bun?
sper sa nu fie asta clasificarea
o alta latura de a lui care am observato a fost aroganta care de altfel nu este o virtute.
nu il stiu am vazut ca are cont frumusel pe l10..dar totusi nu l-as clasa ca fiind cel mai bun

de Th9one vorbesc

catau fiecare are dreptul sa-si spuna parerea, care considera ei ca sunt cei mai buni, asa cum tu spui de jucatorii tai ca is cei mai buni sau ca eva222 e cea mai buna lider-ita (ceea ce stim toti ca e o mare ipocrizie sa spui despre cineva ca e lider mare si practic nu a realizat nimic pe joc) asa si altii cred altceva despre alti jucatori
 

DeletedUser17308

re

Cele mai bune triburi
1-Spor
2-Habar
3-PR

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-Cnoobs
2-Swat
3-TSL

Cei mai buni jucători
1-cristian ciura octav
2-Inccubus
3-Akhilleus StYx(my bro)

Cei mai dezamăgitori jucători
1-eu
2-cerebele
3-...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@madalin..a facut:)
dar fiecare are dreptul sa-si zica parerea ce e drept..eram doar curios ce la indemnat sa il aleaga :)
 

DeletedUser25180

@madalin..a facut:)
dar fiecare are dreptul sa-si zica parerea ce e drept..eram doar curios ce la indemnat sa il aleaga :)

Deja faci offtopic, nu trebe sa comentezi parerea jucatorilor, ce m-a determinat ii treaba mea, si crede-ma cand zic ca th9one e un jucator bun, stiu ce vorbesc :p
 

DeletedUser7039

faptul ca este teribilist si merge doar pe atac il consideri bun?
sper sa nu fie asta clasificarea
o alta latura de a lui care am observato a fost aroganta care de altfel nu este o virtute.
nu il stiu am vazut ca are cont frumusel pe l10..dar totusi nu l-as clasa ca fiind cel mai bun

de Th9one vorbesc

Daca de Th9one vorbesti, nu stii ce vorbesti..
No offence..

Cu riscul sa se supere pe mine, o sa iti zic cate ceva despre el..
Pe lumea 10 joaca in IMMO..
Acolo fiecare jucator are obligatia sa ceara sprijin preventiv.. Este singurul jucator de granita care nu a cerut niciodata asa ceva! Este atacat constant cu sute de full-uri si rezista cu pierderi minore doar cu sprijin propriu! Si crede-ma ca nu de inconstient.. Este foare constient ce poate sa faca si fara sprijinul tribului si din aceasta cauza il refuza..
La un momentdat aveam mai multe full-uri defensive decat cererea tribului si i-am zis sa imi dea o lista cu satele lui care au nevoie .. M-a refuzat politicos si a zis ca mai bine trimit unui coleg mai neexperimentat..
Ca sa zici de el ca e ofensiv si teribilist, ar trebui intai sa il vezi cum se apara si cum joaca in echipa!

Din modesta mea experienta de jucator de Triburile, pot sa spun ca nu am vazut pana acum niciun jucator care sa se apere ca Th9one.. Este si singurul care a primit IMMORTAL SHIELD..

Nu prea ai nimerit-o..

Aici a cedat satele..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cele mai bune triburi

-Spor
-C.K.
-Scula

Cele mai dezamgitoare
-Tsl
-Yakuza
Si restul...
 
Sus