NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

grenmagic eu nu am fugit in UNIQUE de frica newage,te asigur.motivul pt. care am plecat este totusi altul si daca nu cunosti nu afirma.in lupta directa cu voi nu am pierdut nici un sat si am sustinut ci defence singur satele + defenceul care am avut trimis in sprijin la toti care au avut nevoie .


cu cateva zile in urma , un jucator posta ceva de genu : "acum se vede ca toata spuma lumii 5 e in UNIQUE" ; cu siguranta asta a fost motivul pentru care ai intrat acolo , nu-i asa ? :D
 

DeletedUser

3a pierdeti terennn:)) cu totu ca vin jucatori vostri la noi tot degeaba:))
 

DeletedUser

mihai cu v in fata...esti foarte bun....dar ce spun eu f bun..incredibil de bun.
totusi lasa-ne. stim de la cine ai luat sate...stai jos
P.S. Greenmagic se comporta ca o lady. Incearca sa o imiti sa vezi ce fain e. ;)
 

DeletedUser

cu cateva zile in urma , un jucator posta ceva de genu : "acum se vede ca toata spuma lumii 5 e in UNIQUE" ; cu siguranta asta a fost motivul pentru care ai intrat acolo , nu-i asa ? :D
nu cred sa fi avut ocazia sa ne cunoastem ,de ** si tras tot felul de concluzii toata lumea are dreptul.eu zic sa mai intrebi in stanga si in dreapta motivul pt. care am plecat eu. tot ce pot sa iti doresc sa ai colegi de trib asa cum am fost eu si vei avea numai de castigat.esti de putin timp in 3SLA sa ** de mine.eu zic sa iei putin pulsul tribului si dupa sa postezi pe extern despre pion.
numai bine
 

DeletedUser10688

Mihai, cel putin despre Krash nu poti spune ca face afirmatii si atata. El joaca si inca bine :)
Dar ce-o sa faca cu unii dintre cei mari, care, dupa ce au reanimat |US|, uite-i ca au fugit ... in UNIQUE :D
Bravo, baieti, asa sunteti la adapost ;)


merci green

din partea ta e chiar o apreciere, oricum felicitarile mele si tie.
ne-a confruntat putin dar admir ceea ce ai facut si cel mai important apreciez modestia si putinile iesiri pe forum

iesirea unora era de asteptat, dar sunt vreo 2-3 care dupa parerea mea reprezinta o pierdere: pion, duke dan...poate am uitat cativa si imi cer scuze.

restul se complaceau in existenta lor mediocra pe aceasta lume
 

DeletedUser

grenmagic eu nu am fugit in UNIQUE de frica newage,te asigur.motivul pt. care am plecat este totusi altul si daca nu cunosti nu afirma.in lupta directa cu voi nu am pierdut nici un sat si am sustinut ci defence singur satele + defenceul care am avut trimis in sprijin la toti care au avut nevoie .

nici nu aveai cum sa pierzi.aveai citeva sate linga noi si restul destul de departe pt a merita efortul .si nici nu ai fost prea atacat :),dar apreciez faptul ca ai fost unul din cei care au perseverat cu atacurile si nu ai dat din gura ca unii din fostii tai colegi.din partea mea ai tot respectul

mihai cu v in fata...esti foarte bun....dar ce spun eu f bun..incredibil de bun.
totusi lasa-ne. stim de la cine ai luat sate...stai jos
P.S. Greenmagic se comporta ca o lady. Incearca sa o imiti sa vezi ce fain e. ;)

off ce va place cind va lauda lumea:)).cind sunteti criticati sariti la gitul oamenilor :).dupa cum am spus,voi cind incepeti sa pierdeti sate,veniti cu placa:slab,inactiv,etc...eu atac ce e linga mine,vrei sa te atac pe tine la 100h distanta :).

Mihai, cel putin despre Krash nu poti spune ca face afirmatii si atata. El joaca si inca bine :)
Dar ce-o sa faca cu unii dintre cei mari, care, dupa ce au reanimat |US|, uite-i ca au fugit ... in UNIQUE :D
Bravo, baieti, asa sunteti la adapost ;)

green,putin ma intereseaza persoana lui,el s-a bagat in vorba cu mine,el s-a laudat cit de bun este,etc..Daca nu incepea cu tot felul de strimbe,habar nu aveam cine este. pana cind ne vom duela unul cu altul,pt mine face doar afirmatii de doi lei la fel ca multi din tribul lor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vmihai
daca te-ai uita citeva randuri mai sus ai sa vezi ca "jucatorul" ala cu zmau sau cum il cheama,s-a luat de mine si mai e afirmatia lui nicusor,asa

mai mihaita tu ai o problema si inca una mare.
cind nu te baga nimeni in seama te bagi singur.
din cite stiu nu am mai postat pe extern de pe 16,11., si postarea mea nu avea legatura cu tine.

as propune stimati colegi, sa facem un topic -bagarea in seama a lui v mihai", sau vmihai -ce bun sunt !" :Dunde sa poata baietelul sa-si scrie -impresiile, sa se laude , memoriiile statisticile din 3 in 3 luni, sau ce vrea el , cum doreste cind doreste....etc.



felicitari new age, mi-a placut seria de atacuri!
pacat ca au fost cam multe fake-uri, si trimise aiurea cu simulari de nobili pe unele sate, unde doar parasutati ajung nobilii acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai mihaita tu ai o problema si inca una mare.
cind nu te baga nimeni in seama te bagi singur.
din cite stiu nu am mai postat pe extern de pe 16,11., si postarea mea nu avea legatura cu tine.

as propune stimati colegi, sa facem un topic -bagarea in seama a lui v mihai", sau vmihai -ce bun sunt !" :Dunde sa poata baietelul sa-si scrie -impresiile, sa se laude , memoriiile statisticile din 3 in 3 luni, sau ce vrea el , cum doreste cind doreste....etc.



felicitari new age, mi-a placut seria de atacuri!
pacat ca au fost cam multe fake-uri, si trimise aiurea cu simulari de nobili pe unele sate, unde doar parasutati ajung nobilii acolo.

nicusor,mai bine uita-te in ograda ta si vezi cum te-ai laudat in data de 16 cind ati avut o zi avantaj :).Unii din voi cred ca suferiti rau de tot ca pierdeti teren si incercati sa va descarcati pe forum.Incercati sa aduceti acuze dusmanului,dar mai bine te-ai uita cine incepe totul.Stiu ca nu prea stii sa citesti si iti mai zic odata poate intelegi(iti scriu cu litere mai si bolduite):EU RASPUND LA ACUZATII,NU MA LAUD.Sa zicem ca m-as fi laudat,oricum nu v-as intrece pe voi :).Daca te-ai uita putin mai sus,o sa vezi ca l-am laudat pe pion pt cea ce a facut(unul din putinii care mai mult face decit sa vorbeasca),asa ca nicusor scuteste-ma cu acuzatii de doi lei.

Iar de laude,ca sa dovediti ca aveti dreptate as vrea sa postati aici textele cu care m-am laudat eu.Dar as vrea sa le puneti pe alea unde m-am laudat si nu am raspuns la acuzatiile aduse :),sa vedem cite sunt:)

Valul newage vine peste 3-sla.Fugiti cit mai puteti
 

DeletedUser10688

green,putin ma intereseaza persoana lui,el s-a bagat in vorba cu mine,el s-a laudat cit de bun este,etc..Daca nu incepea cu tot felul de strimbe,habar nu aveam cine este. pana cind ne vom duela unul cu altul,pt mine face doar afirmatii de doi lei la fel ca multi din tribul lor

vai mihaita, simt ceva nervozitate in tonul exprimarii tale.
la cate strambe am eu postate si cate afirmatii de 2 lei spuse de mine exista pe extern, ma mir ca habar nu ai cine sunt.

daca cineva pune o statistica inseamna ca a atentat la "pudoarea" domniei tale si simti nevoia sa te dai in spectacol. Se pare ca ai uitat "mataluta" cate statistici ati pus voi. Pana la urma e un topic despre razboiul dintre 3-sla si newage, iar statisticile ar trebui sa fie cele mai importante nu iesirile unora si altora...ca e plin forumul de ele.

Dar asa cum am mai spus ....tu trebuie sa iti hranesti orgoliul si cauti motive diverse ptr a putea posta. Orice post al unora din colegii mei e o scuza ptr tine pentru a face asta, orice ar scrie tu te simti ofensat si trebuie sa dai replica.
 

DeletedUser

Krash Slayer nu mai roade tastaura degeaba.Din pacate vmihai este amnezic.Din 40 de posturi el are 35 , si tot el se lauda ca raspunde la acuzatii!!:D:D

in curind o sa inceapa sa-si raspunda la acuzatiile proprii:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din aceasta seara vom avea PNA cu 3-SLA deci eu zic sa lasam rautatile deoparte nu-si mai au rostul. Trebuie sa recunoastem a fost un razboi frumos.Spre deosebire de alte razboaie purtate de NEWAGE, 3-SLA e singurul trib care a mai ramas pe harta dupa acest razboi. Cunoscatorii stiu la ce ma refer. Bravo tuturor si succes pe viitor.
 

DeletedUser

Din aceasta seara vom avea PNA cu 3-SLA deci eu zic sa lasam rautatile deoparte nu-si mai au rostul. Trebuie sa recunoastem a fost un razboi frumos.Spre deosebire de alte razboaie purtate de NEWAGE, 3-SLA e singurul trib care a mai ramas pe harta dupa acest razboi. Cunoscatorii stiu la ce ma refer. Bravo tuturor si succes pe viitor.

Avand in vedere cele mentionate mai sus si cred ca si titularul topicului este de acord ca acest thread sa fie inchis.
De maine vom incepe a scrie o pagina noua pe L5.

Bafta si spor la inobilat.
 

DeletedUser

cam nasol :D eu ce statistici mai pun pe forum?! si cu cine ma mai balacaresc?
 

DeletedUser

sunt curios si vreau sa mi se raspunda la intreabarea aceasta cine a cerut PNAul ???
 

DeletedUser

Ce curios esti tu... A fost de comun acord PNA-ul. A fost decizia ambelor triburi. :)
 

DeletedUser

spritz aza:) mai lasa razboiul:)

de spritz nu duc lipsa :D mai ales ca luna noiembrie e o luna "grea" pt mine (copil, nevasta, eu - toti in noiembrie)

iar cu razboiul, abia incepusem sa ma obisnuiesc cu ideea :D
acum o sa ma plictisesc teribil :)
 

DeletedUser9618

Va rog eu, nu-l invatati pe aza la spritz.. daca ati vedea ce muzica ne pune pe forum :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus