NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: bububo coco2007

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,929
Tabăra 2: 24,827
Diferență: 22,898

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,623,735
Tabăra 2: 203,066,336
Diferență: 185,442,601

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,211
Tabăra 2: 0
Diferență: 13,211

image.php



si aici sunt viteji care au vrut razboi cu new age...si care ei au tinut granita :D


Side 1:
Tribes:
Players: bububo coco2007

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,929
Tabăra 2: 48,218
Diferență: 46,289

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,023
Tabăra 2: 95
Diferență: 928

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 17,623,735
Tabăra 2: 384,344,592
Diferență: 366,720,857

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,841,105
Tabăra 2: 1,010,884
Diferență: 9,830,221

image.php



si aici este motivul pentru care sunt trecuti la tradatori pentru noi...(nu de alta dar se plangeau ca nu au nobili sa cucereasca de la newage...)
 

DeletedUser

poate ma bagi si pe mine acolo,sa vedem.stai putin ca nu toti sunt logati la forumul extern sa poata sa scrie.am sa invat eu cum sa o faca si sa zica numai adevarul.si daca pierd contul dar nu ma faceti pe mine nus ce si nus cum.eu am participat acitv la mabele razboaie si am fost pasat la inobilari interne.au luat numai smecherii care au stat la scut si au batut taleri.
 

DeletedUser

poate ma bagi si pe mine acolo,sa vedem.stai putin ca nu toti sunt logati la forumul extern sa poata sa scrie.am sa invat eu cum sa o faca si sa zica numai adevarul.si daca pierd contul dar nu ma faceti pe mine nus ce si nus cum.eu am participat acitv la mabele razboaie si am fost pasat la inobilari interne.au luat numai smecherii care au stat la scut si au batut taleri.

Side 1:
Tribes:
Players: pion

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 537
Tabăra 2: 24,827
Diferență: 24,290

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,130,662
Tabăra 2: 203,066,336
Diferență: 199,935,674

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,428
Tabăra 2: 0
Diferență: 7,428

image.php


daca tot insisti ai aparut si tu :)


Side 1:
Tribes:
Players: pion

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 537
Tabăra 2: 48,218
Diferență: 47,681

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 278
Tabăra 2: 37
Diferență: 241

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,130,662
Tabăra 2: 384,344,592
Diferență: 381,213,930

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,424,244
Tabăra 2: 184,609
Diferență: 2,239,635

image.php


Deci...Stai si tu jos ;) si de faza ca nu ai fost anuntat sa innobilezi si tu...confruntate cu bububo si coco...si mai ia de la ei :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate ma bagi si pe mine acolo,sa vedem.stai putin ca nu toti sunt logati la forumul extern sa poata sa scrie.am sa invat eu cum sa o faca si sa zica numai adevarul.si daca pierd contul dar nu ma faceti pe mine nus ce si nus cum.eu am participat acitv la mabele razboaie si am fost pasat la inobilari interne.au luat numai smecherii care au stat la scut si au batut taleri.

este pion ca am dreptate???cind va spuneam sa va uitati la primii din lista 3-sla sa vedeti ca habar nu au ce inseamna sa aiba mai mult de 10 atacuri simultan dar au milioane de puncte din inobilari interne.....voi ziceati ca ma cred bun si alte chestii,dar adevarul iese la iveala,iar lumea nu mai suporta amenintarile si dictatura unora.de aceea au plecat unii si se pare ca au plecat aia de la care am primit atacuri si au purtat razboiul cu newage(chiar pe tine pion te-am laudat)iar restul care au stat si inobilat intern acum sunt mari smecheri :)).eu zic sa contunuati lupta ca nu cred ca au puterea sa va dovedeasca,sunt prea multi lasi acolo care vor sa creasca fara lupta :)).
 

DeletedUser

pt.cultura ta eu nu am pierdut nici 1 sat contra la newage si am sustinut cu sprijin constant mai multe sate in K50 altele de vat ale mele.poate gasesti si vreo circulara prin trib in care pion a cerut sprijin ca este atacat :)poate mai cauti si gasesti si felul cum am adunat eu sprijin sa fie trimis catre nord in fostul razboi cu wanted...danielzmau,mai bine stateai in banca ta in loc sa zici ceva la dresa mea :)

vmihai,ai avut dreptate.nu puteam sa zic nimic despre tribul din care faceam parte,nu am facut aceste lucruri indiferent in ce trib am fost pt.ca am caracter.acum au sa vada cati mai pleaca din trib si poate isi pun intrebarea de ce ??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Va certati aiurea pe ce ati facut la o granita sau nu, danielzmau stii ca statisticile puse de tine sunt puerile .



Nu tin partea nimanui dar activitatea oricarui membru nu se face pe statistici contra dusmanului , eu unu in lunga mea activitate pe acest joc asta am invatat , ci cat poate ajuta tribu , sunt unii jucatori cu tupeu si ofensivi si unii jucatori care nu au timp/nu vor sa fie in focuri dar ajuta pe cel ce are chef de asta.
 

DeletedUser

vmihai,ai avut dreptate.nu puteam sa zic nimic despre tribul din care faceam parte,nu am facut aceste lucruri indiferent in ce trib am fost pt.ca am caracter.acum au sa vada cati mai pleaca din trib si poate isi pun intrebarea de ce ??

voi sunteti citva care sunteti activi si merita sa luptati,daca incepeti sa dati in ei,eu zic ca aveti mari sanse sa cistigati.iti inchipui unul care nu a avut in viata lui peste 4-500 de atacuri simultan ce se va speria:))
 

DeletedUser

voi sunteti citva care sunteti activi si merita sa luptati,daca incepeti sa dati in ei,eu zic ca aveti mari sanse sa cistigati.iti inchipui unul care nu a avut in viata lui peste 4-500 de atacuri simultan ce se va speria:))

Pion ia si baga de seama la ce zici rugzi :)))
 

DeletedUser

Pion ia si baga de seama la ce zici rugzi :)))

mosule eu zic sa mai si lupti ca la gura nu te intrece nimeni.gindeste-te ca ai avut in razboiul cu noi satul lui radu aici intre ale mele si nu te-ai chinuit sa dai nici macar un sponaj.asta SPUNE MULTE DESPRE TINE.mai bine ai ataca si tu ceva(chiar pe tine insuti,daca pe dusmani nu ai curaj) :))
 

DeletedUser

mosule eu zic sa mai si lupti ca la gura nu te intrece nimeni.gindeste-te ca ai avut in razboiul cu noi satul lui radu aici intre ale mele si nu te-ai chinuit sa dai nici macar un sponaj.asta SPUNE MULTE DESPRE TINE.mai bine ai ataca si tu ceva(chiar pe tine insuti,daca pe dusmani nu ai curaj) :))

spre cunostinta ta...era trecut de 60 de zile :)))=)))
eu unde am ajuns pe granita la voi ...miam facut treaba ;)
 

DeletedUser

spre cunostinta ta...era trecut de 60 de zile :)))=)))
eu unde am ajuns pe granita la voi ...miam facut treaba ;)

asta e o scuza foarte buna.unde ti-ai facut treaba??ai dat si tu 20-30 de atacuri de la 100h?????ai satele in siguranta si mai dai de acolo citeva atacuri.i-a aminte de la colegii tai care au avut sate intre ale mele si au atacat si ziua si noaptea,dar tu nu ai curajul asta:))
 

DeletedUser

asta e o scuza foarte buna.unde ti-ai facut treaba??ai dat si tu 20-30 de atacuri de la 100h?????ai satele in siguranta si mai dai de acolo citeva atacuri.i-a aminte de la colegii tai care au avut sate intre ale mele si au atacat si ziua si noaptea,dar tu nu ai curajul asta:))

Cat am fost eu pe cont atacuri asupra ta nu au fost...nu`mi omor trupele cu jucatori ca tine...cat am fost pe siter sau dat odata...si despre curaj si sate la siguranta...Stai jos :) si vezi istoricul... =)))
 

DeletedUser

Cat am fost eu pe cont atacuri asupra ta nu au fost...nu`mi omor trupele cu jucatori ca tine...cat am fost pe siter sau dat odata...si despre curaj si sate la siguranta...Stai jos :) si vezi istoricul... =)))

ti-e frica sau sunt prea bun pt tine,de zici ca nu dai atacuri pe jucatori ca mine sau poate ai o scuza mai buna.:))
am vazut istoricul,esti slab rau de tot
 

DeletedUser

Daca se continua asa mai bine sa inchida tema...ajungem de unde am plecat si ne balacarim si mai mult.
 

DeletedUser10688

de acord cu dragos

mai bine se inchide topicul, deja se reincep atacurile la persoana si nu au nici o legatura cu topicul initial
 

DeletedUser4920

tu esti in clasament datorita la bububo si coco =))) care dau cate 200 de atacuri pe un sat :)))



Tin sa iti aduc aminte ca clasamentul de inamici invinsii nu il faci daca iti bagi cate 200 de k si omori 20 de full-uri e un raport intre ele daca era blindat si doar rupea atacurile nu era in top ;)



Asa ca va certati aiurea unde e modu nostru..sa inchida un topic....e prea ocupat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus