NEWAGE Vs 3-SLA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16001

mihai dragule,gata
razboiul a incetat asa ca v-as ruga sa lasati noroiul pt altii :)
 

DeletedUser

uita-te si unde sunt la atacuri date de mine si apoi sa dai iar din aripi.
apropo,daca aveai atacari cite aveam eu ,pana acum erai la margine hartii,dar e greu sa ii explici unui copil de 10ani,asa ca o sa iti ignor posturile ,probabil vreo 10 ani cind incepi si tu sa cresti(sper)

vezi ca ma jignesti am 16 ani...dar nu cred ca varsta conteaza...:))
si faza ca esti mai sus la atacator....tin sa spun ca pe contul meu sa facut pauza 3 luni si ceva...doar sau batut taleri...de catre siter :D

si atacuri cum ai avut tu :D as vrea tot timpul sa am :D nu e greu sa aperi 3-4-5 sate pe care ai 500-600 de atacuri de la jucatori minune :)
 

DeletedUser

si uite cum apare si primul razboinic din 3-SLA pe nume LAYBULE .mare razboinic,mare cuceritor, oare unde ai fost tu in razboiul cu newage ??la scut, la inobilari interne sau pe L3.ca deh trebie sa bata si cineva taleri si sa inobileze intern.

am nobili acuma sa te inobilez pe tine de tot
te-am bagat deja la inobilari interne(in exterior)
 

DeletedUser

si ce mai astepti,mare razboinc.te astept cu drag si incepe sa imi placa modul tau parsivesc.oare cum de ai atitia nobili daca ai participat la razboiul cu newage sau tu nu ai pierdut trupe si ai avut pt. taleri.aici se vede mari jucatori...ne intalnim pe harta.
 

DeletedUser

si ce mai astepti,mare razboinc.te astept cu drag si incepe sa imi placa modul tau parsivesc.oare cum de ai atitia nobili daca ai participat la razboiul cu newage sau tu nu ai pierdut trupe si ai avut pt. taleri.aici se vede mari jucatori...ne intalnim pe harta.

stai fratica ca intru eu pe cont si sa vezi cum nu te las sa dormi toata noaptea
ma tin de tine mai rau ca paduchii de catel
 

DeletedUser

sa dorm toata noapte,numai o noapte :)de acum urmeaza nopti albe.sa vedem cine tine mai mult.aici pe fata iti zic ori eu ,ori tu pe harta.1-1 sa vedem care este mai bun ?tu care ai stat la scut in razboiul cu newage sau eu,asa cu handicapul pe care il am la nobili.
 

DeletedUser

va rog sa nu poluati forumul cu certuri intre voi. de asemenea, balacarelile intre fosti si actuali membri 3-sla nu sunt permise aici. daca vreti sa va balacariti face-ti-va tema voastra. in tema asta ma balacaresc eu cu 3-sla :D
 

DeletedUser9618

Asa, aza, be nashpa :D
Pe bune, am crezut ca se pastreaza tema asta pentru socializare intre membrii newage si SLA, nu ca sa va spalati voi rufele pe forum. Pe bune, acuma, fiecare a actionat asa cum a crezut ca este in interesul lui.
 

DeletedUser16415

Asa, aza, be nashpa :D
Pe bune, am crezut ca se pastreaza tema asta pentru socializare intre membrii newage si SLA, nu ca sa va spalati voi rufele pe forum. Pe bune, acuma, fiecare a actionat asa cum a crezut ca este in interesul lui.

oameni sunt frustrati ca tot ce au gresit s-a intors impotriva lor si cauta sa isi spuna nemultumirile aici ca pe joc nu prea stiu ei cum...

si revenind la oile noastre... si excluzand pe rugayah si Vmihai ca ei nu shtiu decat sa jigneasca reproseze si sa se dea mari... v-a placut ceva din war-ul asta?

mie mi-a placut ca am avut inca o ocazie frumoasa sa joc la moral :D
 

DeletedUser

frustrat :)poate vrei sa zici multumesc cat am fost sitter la tine in razboiul cu wanted...nu sufar de frustrare,dar nu accept sa port genunchere si sa fiu marioneta...
 

DeletedUser9618

Tu sigur da.... prietenii stiu de ce ;)

frustrat :)poate vrei sa zici multumesc cat am fost sitter la tine in razboiul cu wanted...nu sufar de frustrare,dar nu accept sa port genunchere si sa fiu marioneta...

Eu am spus care e parerea mea, fiecare actioneaza cum crede ca este de cuvinta, nu cred ca e vorba de frica sau frustrare.
Si nici sagetile astea colaterale nu-s bune. vreti sa-l enervati pe aza? :D

Si ca sa-mi spun si parerea despre war, asa cum zice hector... pion este unul dintre jucatorii care merita apreciati. Si-au facut datoria, nimic de spus, chiar foarte bine
Ca a decis sa plece, chiar daca trebuie sa ma repet, e numai si numai decizia lui, si chestia asta implica 2 parti: pe el si SLA.

Si cred ca ajunge cat am postat pentru o singura seara :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oameni sunt frustrati ca tot ce au gresit s-a intors impotriva lor si cauta sa isi spuna nemultumirile aici ca pe joc nu prea stiu ei cum...

si revenind la oile noastre... si excluzand pe rugayah si Vmihai ca ei nu shtiu decat sa jigneasca reproseze si sa se dea mari... v-a placut ceva din war-ul asta?

mie mi-a placut ca am avut inca o ocazie frumoasa sa joc la moral :D

papusa,v-am zis sa postati laudele mele,nu raspunsurile care vi le-am dat la ce ati postat aici.vad ca inca nimc.....asa ca scuteste-ma pe mine din discutiile tale acuzatoare,fara dovezi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus