Provocari pe triburile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

24144432.jpg



Provocari pe triburile


De multe ori in discutiile de pe forum se spune ca X sau Y este doar bun de gura nedovedind ceea ce spune pe forum si joc. Topicul isi propune sa gazduiasca provocarile unor useri din joc, sa arate celor care ii contesta ca ceea ce spun ei se bazeaza si pe fapte.​



Ex de provocare: Un jucator X il provoaca pe Y. X spune ca ii va lua intr-o saptamana 5 de sate. Daca reuseste primeste alte 3 de sate, in caz contrar va fi obligat el sa cedeze 3 sate. Satele sunt alese de catre castigator. (acesta este doar un sexmplu pentru a arata la ce anume ma refer. Pariul poate fi facut si intre triburi. )

Ps: Ideea nu este a mea, nu imi apartine.




 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1924

Il provoc pe vanatoru23, ii iau 30 de sate in cateva zile daca lupta doar cu trupele lui :))
 

DeletedUser29419

si uite asa se vede ca multi vorbesc ca fac si dreg dar aici nimic. hai sa va vad belicosilor scoateti provocarile la interval.
 

DeletedUser

dar iau eu sitter la vanatoru , daca nu pierzi contul ?
daca iei iti dau si contul meu cadou

vanatoru + the last warrior vs b3sT

pierzi contul si daca iei satele iti dau the last gratis

daca te tine zi`mi ... 1 vs 1 cum am mai zis , fara codosi si sprijin si magarii ...

daca accepta vanatorul te distrug de data asta te fac de iei doar un sat iarasi

tin minte ca scorul a fost net


tu ai luat vreo 5 sate si eu de pe sittere vreo 30 si ceva
 

DeletedUser30005

Acest mesaj este pentru Biancaar



ce spuneai biancaar? ca intr-o lună imi iei un sat? şi inca ma vei ataca singur?

deci raspunsul meu şi ţi-l repret,
La paştile cailor !

Hai .... sa te vedem daca e doar gura de tine.
 

DeletedUser

** tu la adapostul a 100 ore ... astea se fac intre jucatori vecini ... aveti si voi minte doamnee

macar 80% din sate sa fie vecine .... ca asa daca am 690 de sate la 100 ore distanta si 10 sate langa cel provocat ... cred si eu ca nu ia nimic ... da na a gandit criogenix care de 1 an nu a luat 1 sat dusman

duel frumos ar fi eu cu angeliqg dar din pacate santem jucatori deff si nu avem cum :)
 

DeletedUser30005

Dasada, eu iţi spun sa nu te mai bagi singur in seama ... nu mai comenta... si fara off-topic.

In urma cu vreo 10 zile biaancar mi-a scris, in mesajul acela se dadea mare ca imi ia cel putin un sat.

Deci pentru restul jucatorilor, tu nu poti pricepe, provocarea a fost data de biancaar prin mesaj privat, acuma faptul ca el vorbea aiurea sau avea un plan, asta este o alta poveste. eu vreau sa ii reamintesc doar ce mi-a scris.

Si pana la urma va e frica am 40 de sate la 8-10 ore de voi, nici un spionaj nu am primit de la "marele" trib black, poate nu sunteti destui ca sa puteti sa ma atacati, eu va dau o sugestie ... mai faceti o fuziune poate asa veti fi destui de puternici sa va luptati cu cei 5 jucatori din ARM pe care aveti ciuda.
 

DeletedUser30142

criogenix cel mai mocangiu jucator care se ascunde in marea albastra normal sa fie tare in gura si in joc ca el ia doar intern de cand se stie .... ataca de la 100-200 ore cu catapulte sparge si el ceva acolo si cam atat vai de viata ta crio ...
 

DeletedUser

ai pierdut cumva un sat azi criogenix? la luat cineva din black?
SCUZEEEEE !!!!
 

DeletedUser

total absurde provocarile,sau...ce par a fi ele

unele sate se ieu pe banda rulanta,altele dupa zile de lupte crancene.tocmai in diversitate consta frumusetea acestui joc,si cum e un joc de echipa recomand "bisericutzelor" lumile speed cu echipe de maxim 5 membri,cu sprijin doar in interiorul tribului,in L6 provocarile pot fi de cu totul alt gen,nu 1 vs.1

provocarea este valoroasa in momentul cand trebuie sa te autodepasesti,nu sa faci ceva ceea ce stie toata lumea ca poti face,sa te intreci pe tine insuti,iar aceasta nu iese mereu...deci si riscul de a cade in penibil este la fel de mare.

provocarea este atunci cand unul mai mic reuseste sa doboare un "Goliat" cand un trib mic vaneaza un mamut,sau cand un grup mic dintr-un trib avanseaza mai rapid decat alt front din acelasi trib.
 

DeletedUser

Pot fi facute provocari si intre triburi. De exemplu un trib pe o luna de zile un trib sa spuna ca nu i se va lua definitiv niciun sat de pe K X...
 

DeletedUser

Dasada, eu iţi spun sa nu te mai bagi singur in seama ... nu mai comenta... si fara off-topic.

In urma cu vreo 10 zile biaancar mi-a scris, in mesajul acela se dadea mare ca imi ia cel putin un sat.

Deci pentru restul jucatorilor, tu nu poti pricepe, provocarea a fost data de biancaar prin mesaj privat, acuma faptul ca el vorbea aiurea sau avea un plan, asta este o alta poveste. eu vreau sa ii reamintesc doar ce mi-a scris.

Si pana la urma va e frica am 40 de sate la 8-10 ore de voi, nici un spionaj nu am primit de la "marele" trib black, poate nu sunteti destui ca sa puteti sa ma atacati, eu va dau o sugestie ... mai faceti o fuziune poate asa veti fi destui de puternici sa va luptati cu cei 5 jucatori din ARM pe care aveti ciuda.


:)) cred ca ti-a tras-o urat azi biancaar =)))
 

DeletedUser1924

dar iau eu sitter la vanatoru , daca nu pierzi contul ?
daca iei iti dau si contul meu cadou

vanatoru + the last warrior vs b3sT

pierzi contul si daca iei satele iti dau the last gratis

daca te tine zi`mi ... 1 vs 1 cum am mai zis , fara codosi si sprijin si magarii ...

daca accepta vanatorul te distrug de data asta te fac de iei doar un sat iarasi

tin minte ca scorul a fost net tu ai luat vreo 5 sate si eu de pe sittere vreo 30 si ceva


Tu poti sa iei sitter la tot tribu ca la cat esti de petarda nici cu 50 de conturi nu esti in stare sa iei ceva de la mine :)))



PS : Te pupa vasile :))
 

DeletedUser

am vazut , macar taci o data ca te faci de ris , asa cum te-ai facut si pe lumea 3 , **-a unui jucator " esti praf " nu ma face sa`l aduc pe forum sa-ti dea dosarul pe fata !


SA-ti aduc o acuza frumoasa ?

Sa vedem ce zic adminii : ai dai stergere la contul de admin care il aveai ?
 

DeletedUser1924

=)))
Vezi la lumea 16 ca e un interviu cu mine.
Inceteaza sa mai mananci atata ca*** ca deja ma calci pe bataturi :)
 

DeletedUser

am vazut , macar taci o data ca te faci de ris , asa cum te-ai facut si pe lumea 3 , **-a unui jucator " esti praf " nu ma face sa`l aduc pe forum sa-ti dea dosarul pe fata !


SA-ti aduc o acuza frumoasa ?

Sa vedem ce zic adminii : ai dai stergere la contul de admin care il aveai ?

stai ca nam inteles :))

nu tu erai ala admin ? ala mare si tare'n ???
 

DeletedUser

hai raul cu conturile tale nu ma face sa te intep urit de tot ca te gasesc daca`mi pun ambitia , b3sT chiar vrei sa ti`l aduc pe ala de pe lumea 3 de te rugai sa nu te mai atace
 

DeletedUser

hai raul cu conturile tale nu ma face sa te intep urit de tot ca te gasesc daca`mi pun ambitia , b3sT chiar vrei sa ti`l aduc pe ala de pe lumea 3 de te rugai sa nu te mai atace

cu ce sa ma intepi ? :))te crezi asa de puternic,

daca ta contacteaza-ma pe contul ynon,si vedem care pe care desteptule ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus