Geneza & xii

DeletedUser

:)) ce gluma buna...mam lamurit si cu tine prietene...am sa dau si eu circulara la mine in trib sa spun ca moh e academia noastra...lethal si luato pt circulara aia si si-o va mai lua...
si totusi sa nu uitam ca XII au fost academia voastra...
si eu cred ca vrei neaparat razboi cu geneza cand vom avea granite comune...noi nu spunem nu la razboie...


Ti'am mai spus ca primesc cu placere razboaiele.
 

DeletedUser

master,daca nu ma insel esti ala de 16 ani care plangea dupa fata acea de 14 ani....dar imi cer scz ca nu mai stiu pe ce lume era cearta aia :)
cearta cu loss muertes ;) deci du te si fa nani te rog fain si lasa`ne cu tribu tau de.....stii u ;)
 

DeletedUser

Si GENEZA primeste cu placere razboaiele dar sa nu ne ambalam inainte de timp :)

Oricum Master Death, amintind de mesajul in care se spunea ca GENEZA e academia unui anumit trib, nu lovesti deloc in tribul nostru ...din contra :)

Am ras si noi vazand acel mesaj la fel cum probabil au facut-o toti cei amintiti acolo
 

DeletedUser

Si GENEZA primeste cu placere razboaiele dar sa nu ne ambalam inainte de timp :)

Oricum Master Death, amintind de mesajul in care se spunea ca GENEZA e academia unui anumit trib, nu lovesti deloc in tribul nostru ...din contra :)

Am ras si noi vazand acel mesaj la fel cum probabil au facut-o toti cei amintiti acolo


Nu vreau sa lovesc in voi cu asta si cu nimic altceva. Vreau doar sa va treziti din vis.
Am ras si eu ca toti ceilalti. Insa, se pare ca sunt cateva persoane pe L11 care stiu mai multe.
Veti vedea ca a fost si ceva sambure de adevar in mesajul ala referitor la voi.
Uitati-va bine in ograda (sfat).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

daa te referi ca unii membrii joaca pe alte lumi cu membrii lethal impreuna se intampla si la altii...
daca vrei sa ne faci sa declaram razboi lethal nu tine...sa discutat odata asta...noi nu dam in altii doar pt ca vrei tu...plus ca dupa cum se vede lethalul nuo mai duce mult...pararea mea e ca o sa fie o fuziune cu wall...
 

DeletedUser8266

Nici asta nu cred ca va tine... doar va prelungi agonia ...dar e doar o parere :)

p.s. ultrasi nu sariti ...ca nu am nimic cu nici un trib :)))
 

DeletedUser

crede-ma ca noi stim foarte bine ce avem in ograda si asta a fost poate cea mai tampita si haioasa in acelasi timp chestie scrisa in mesajul ala ;)

eu nu-mi fac griji pentru GENEZA sincer :)

Nici asta nu cred ca va tine... doar va prelungi agonia ...dar e doar o parere :)

p.s. ultrasi nu sariti ...ca nu am nimic cu nici un trib :)))

asta apropo de o fuziune nereusita ;)
 

DeletedUser

daa te referi ca unii membrii joaca pe alte lumi cu membrii lethal impreuna se intampla si la altii...
daca vrei sa ne faci sa declaram razboi lethal nu tine...sa discutat odata asta...noi nu dam in altii doar pt ca vrei tu...plus ca dupa cum se vede lethalul nuo mai duce mult...pararea mea e ca o sa fie o fuziune cu wall...


Nu vreau sa fac pe nimeni sa declare razboi nimanui. Intotdeauna ne'am dus razboaiele singuri si ni le vom duce intotdeauna singuri.

Dar pot baga mana in foc ca in viitorul apropiat ve'ti vedea postat la voi pe forum ceva de genul:

"... se va face fuziune cu tribul Lethal"

P.S. Lethal fuziune cu Wall - niciodata (dar asta e doar parerea mea)
 

DeletedUser

Aaaa... si inca ceva ca si'asa pe aici nu sunt moderatori sa vada dublul post al meu :)

Ne'am dus singuri razboaiele si le'am facut fata cu brio!
 

DeletedUser

:D buna gluma serios

GENEZA nu va fuziona niciodata cu Lethal de asta te asigur ;)
 

DeletedUser

In fine...

Asta seara am avut pofta de vorba. Eu de obicei doar citesc externul.

O seara placuta sa aveti si bafta tuturor cu razboaiele care le duceti!


Daca am jignit, suparat sau enervat pe cineva cu ceva imi cer scuze.

Pentru alte detalii ma gasiti in joc.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: GENEZA
Players:

Side 2:
Tribes: XII XIII
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 231
Tabăra 2: 69
Diferență: 162

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,405,580
Tabăra 2: 663,538
Diferență: 1,742,042

image.php
 

DeletedUser8266

Statisticile astea ..."dintodeauna" nu is asa relevante...ca daca candva au fost aliate cele 2 triburi si au cedat sate unu la altu ..se pun si alea :)

Cred ca mai mult ar interesa lumea statisticile pe ultima saptamana/48 ore/24 ore :D

p.s. is in capatu celalat de harta deci nu tin cu nici unu din triburi :)
 

DeletedUser11867

sunt relevante...pana recent nu am avut granita cu ei si nici un contact...dar au fuzionat cu dusmanii nostrii...
 

DeletedUser8266

atunci cum is relevante daca pana mai inainte nu ati avut granita cu ei ?

in fine...e topicu vostru va faceti propaganda cum stiti voi ...nu vreau sa o fac pe avocatu poporului.


p.s. am facut eu statisticile si am vazut de ce nu is puse...ca nu is asa pompoase :D
 

DeletedUser11867

ultimele da...au gasit si ei la noi un pct slab...
dar nu stiu va asteptati sa luam sate la zero e totusi un trib de top10 XII e pe 3 parca...si noi avem destule razboie...inca nu ne concetram la granita...si vor lua sate in continuare pt ca sa lasat un jucator maricel de la noi...dupa ce terminam cu vreo 3 tribulete si ne asiguram spatele vom mai vedea ;)
 

DeletedUser8266

Nu am zis ca nu e normal sa mai pierdeti si sate :))) numai ca daca pui statistici ...e bine sa le pui pe cele actuale , pentru ca asta e rolu statisticilor sa vezi cum mai decurge razboiul :) Nu a zis nimieni ca nu ati luat sate da acelasi motiv pot invoca si ei ..un jucator inactiv ..si ca deabia acu incep sa lupte pe bune...cand e cam egalitate.

Sper ca nu mam facut prost inteles... nu tin partea la nici un trib dar...daca tot e topicul despre acest razboi , sa vedem cum decurge el pe bune nu doar sa aratam statisticile bombastice :D
 

DeletedUser11867

nu cred ca e pe picior de egalitate...trupele mai trebueisc refacute nu??

sa acumulat oboseala sau mai relaxat jucatorii...daca in intervalul asta nau recuperat decat cateva sate sa vedem ce o sa faca cand se refac trupele ;)
 
Sus