Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca tin eu bine minte,spionii nu'ti rup trupele :),tu mai bine ti'ai vedea de treaba ca tin minte exact ce sa intamplat atunci,si nu am chef sa am cert cu tine aici,tu esti singuru vinovat pentru relatia mea cu el.
eu nu caut scuze trebuia sa fiu blindat nu sa'mi mut trupele pe granita cu firavii aia,nu merue o sa castigi sate dragul meu,si mai ales atunci cand o sa pierzi orgoliul tau va avea de suferit.
 

DeletedUser

flomo a spus:
de care te rugai sa vina in tribul tau...
afirmatie total gresita,la momentul respectiv,tin bine minte el a iesit din trib si era singur intre voi,eu am icnercat sa'l aduc inapoi sub protectia noastra,dar el se pare ca a avut alte planuri si a luat in deradere chestia asta,ma rog toate la timpul lor.
 

DeletedUser30421

sau poate tu esti vinovat ... da mai bine inchei discutia :)) ca incepi sa ajungi rau de tot.
 

DeletedUser

de ce s'o inchizi dragul meu ?probabil ai crezut ca am uitat dar nu e asa.
 

DeletedUser17342

vedeti ca faceti off topic. si ma deranjeaza si pe mine deja! de ce nu va mutati la spam daca aveti chef de tampenii?


ps: SOD ce mai face? nu mai scrie nimeni? mai puneti o statistica ceva :)
 

DeletedUser

ma toti sunteti cu gura mare pe aici,care mai de care ati descoperit externu si va spargeti in b****,tu sefule cu ce ocazie iti dai cu parerea despre mine ? am spus ceva despre tine sau despre fostii tai maimutoi ?
Toti cu clanta mare de cand sunteti prin Cryder
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30421

pai *** tu esti ala mare de gura :)) noi zicem doar cum suntem nu ne dam mari ca tine ...

P.S. POST ON TOPIC.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: SOD SOD-1 SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 0
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,327
Tabăra 2: 0
Diferență: 111,327

image.php



Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: SOD SOD-1 SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 2
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 239,210
Tabăra 2: 22,164
Diferență: 217,046

image.php



Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: SOD SOD-1 SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 2
Diferență: 113

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,024,258
Tabăra 2: 22,164
Diferență: 1,002,094

image.php



Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: SOD SOD-1 SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 405
Tabăra 2: 69
Diferență: 336

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,642,488
Tabăra 2: 678,962
Diferență: 2,963,526

image.php



Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: SOD SOD-1 SOD-2 NUCLEO U.S.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 835
Tabăra 2: 121
Diferență: 714

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,565,442
Tabăra 2: 1,177,566
Diferență: 6,387,876

image.php



Pareri personale.....nu mai reprezentati nici macar un zid de carton in fata noastra.Nici nu prea mai are cine sa ne atace de la voi. De la 99 oameni dupa ce ati renuntat la sod-2, ati ajuns acum la 82. Or sa mai scada drastic bineinteles.

A doua chestie....sper ca se va discuta si decide sa intram si in THIS ca prea fara bun simt mi s-au parut, sa vada si ei cum e sa te bati cu cryder.
 

DeletedUser17342

Te lasam pe tine sa intrii primul in THIS de pe k 1001 :)) si dupa aia venim si noi. Daca te-au jignit cu ceva imi trimiti mie mesajele si discutam atunci.
Mie nu mi s-au parut chiar deloc fara bun simt, mai ales ca stiu cativa oameni de la ei.

Oricum(general vorbind), cum orice actiune are o reactiune asteptam actiunea ca sa demaram reactiunea 'TSUNAMI'. Deocamdata nu se stie directia exact, dar apele incep sa creasca:D

PS: CRyder e un trib de oameni pasnici si calculati, Oameni care te hranesc daca ajungi in casa lor infometati, iti ofera un loc unde sa pui capul, iti ofera zambete si beau cot la cot cu tine oricand si cu orice ocazie.


PANA I-ATI CALCAT PE COADA...
(cel putin asa am auzit)

dwarf.gif

14_4_102.gif

14_6_12.gif

slap.gif



PS: Eu sunt singurul reprezentant oficial al tribului CRyder in relatiile diplomatice interne sau externe! Orice alte pareri sunt acceptate dar nu reprezinta pozitia oficiala a tribului!

(Nimeni din trib sau din oricare alt trib nu e si nu va fi niciodata desemnat in numele meu sa vorbeasca cu alti jucatori sau conducatori. Orice discutii in legatura cu un subiect oricat de mic sau de mare in legatura cu CRyder il vorbiti doar cu mine PERSONAL si atat! Altfel nu are nici o legitimitate, valabilitate sau garantie. )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari cryder, daca ati pastrat o mare parte din rr-u de pe vremuri ar trebui sa o duceti f bine in continuare :)
 

DeletedUser

PS: CRyder e un trib de oameni pasnici si calculati, Oameni care te hranesc daca ajungi in casa lor infometati, iti ofera un loc unde sa pui capul, iti ofera zambete si beau cot la cot cu tine oricand si cu orice ocazie.
)[/COLOR]


Asta e o minciuna gogoata.
Acuma 2 luni v-am propus un PNA doar si ati spus : "cine vrea sa intre in casa noastra ne declara razboi"!
Deci Cryder (dupa oamenii care il conduc) nu iti ofera decat foamete si spite in fund. Pacat ca te amagesti crazyyesco.
 

DeletedUser

Te cred si eu Stralucescu, toata lumea propune PNA cand ii atacata.
Devileyes se lauda cate conturi are el si ii spunea colegului nostru ca il va trimite la margine si faze dinastea iar dupa aceea cand a vazut ca nu ne deranjeaza un razboi cu voi a inceput sa fie mai pasnic. Tu abia dupa aia ai trimis acel mesaj cu propunerea de PNA dar era prea tarziu deja ( devileyes avea deja topicul lui pe forumul nostru unde lumea se inscria la atacuri).
 

DeletedUser

@stralucescu, daca nu ma insel devileyes era ala smecheru' cu zeci de mii de conturi, care se dadea mare in fata lui horia parca....Ii dadea mesaje cum are el nu stiu cate sute de sate de atac cumlate si cum il scoate el la margine de pe 4-5 conturi atacandu'l.........O parte din mesaje le-a si reclamat si a si fost sanctionat daca nu ma insel....
Poate as putea gasi acele mesaje dar il fac pe saracu om de ras pe aici si nu are sens.
Multa bafta si....gandeste inainte sa scrii, chiar nu era cazul un astfel de comentariu din partea ta:))

P.S. Cand am inceput sa il atacam apoi i s-a facut mica mica cat o smochinita (apararea , despre ea vorbesc)....Hai sa fim seriosi..despre ce vorbim? despre un player care detinea nu stiu cat econturi si tot nu facea fatza? ba mai mult se si lauda ca fraiericiul la toti cate conturi are, pfffff
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acuma asta este.
Asta a fost si gata.
A incercat si el probabil sa il sperie pe Horia si nu a mers.
La cate unii tine :D
 

DeletedUser

Acuma asta este.
Asta a fost si gata.
A incercat si el probabil sa il sperie pe Horia si nu a mers.
La cate unii tine :D

asta spun, el ameninta dupa care se lasa de joc in 2 secunde iar VOI ramaneti cu un razboi din cauza lui care nu dadea 2 bani pe l12. Data viitoare le zici si tu la oamenii tai sa nu mai vorbeasca aiurea daca vrei sa rezisti pe l12
 

DeletedUser

Imi cer scuze fata de crazyyesco ca am vorbit asa, mai sus in mesaj, dar mi s-a parut absurd ca din cauza unui jucator sa se declare razboi unui trib. Tin sa reamintesc ca sunt si alte metode oficiale de rezolvare a unor anumite cazuri.

Acuma badnewz eu nu mai pot repara nimica. Nu e vorba de cum vorbeste unul si altul. Pe devileyes il cunosc si este o persoana inteligenta si cu bun simt. Ca a intrecut putin masura in acel caz se mai intampla. Si eu gresesc de asemenea. Si pe l12 rezist orice ar zice colegii mei de trib (citat badnewz : Data viitoare le zici si tu la oamenii tai sa nu mai vorbeasca aiurea daca vrei sa rezisti pe l12 ) si nu pot face altceva decat sa ii sustin si sa le apar interesele cu toate ca mai si gresesc. Si cateodata sa ii mai si mustru :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus