Unique Vs....Care sunteti....

DeletedUser

Crede-ma ca daca vroiam sa iau mai multi in unique puteam sa iau, doar ca dupa ce au intrat la voi am mai dat vreo 2-3 mesaje, pot zice ca din plictiseala, eu nu am auzit de nici un war nimic doar presupun :p ca doar nu a-ti incheiat alianta degeaba cu noi, in fine,

a-ti auzit sa nu ascultati de mine si nici de rugza :))pana la urma sa ascultati doar de danielzmau ;))

edit pentru mesajul de mai sus: Din catelusul lui aliat, acuma am ajuns cel a lui rain21. Ce fain, macar pot sa-mi rezerv dreptul de a fi un catelus regal ?:D In rest no coment ca-mi iau de tot ban...;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Crede-ma ca daca vroiam sa iau mai multi in unique puteam sa iau, doar ca dupa ce au intrat la voi am mai dat vreo 2-3 mesaje, pot zice ca din plictiseala, eu nu am auzit de nici un war nimic doar presupun :p ca doar nu a-ti incheiat alianta degeaba cu noi, in fine,

a-ti auzit sa nu ascultati de mine si nici de rugza :))pana la urma sa ascultati doar de danielzmau ;))

Stai jos!

Vorbiţi decent!
Q
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te las pe tine ca tu te pricepi


Vorbiţi decent!

Q
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Nu deviaţi de la subiect(Unique Vs....Care sunteti), discutaţi decent;
vă citez o parte din regulamentul acestui forum:


5.1. Incalcarea regulilor duce in prima faza la avertisment. Mai multe avertismente pot duce la banarea de pe forum, temporara sau permanenta.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Nu deviaţi de la subiect(Unique Vs....Care sunteti), discutaţi decent;
vă citez o parte din regulamentul acestui forum:

Q, oamenii despre asta vorbeau... e o discutie referitoare la cine se impune mai bine, fantoma asta simpatica din Unique sau zmaul cel zmailor din 3-SLA :D

lasa-i sa se desfasoare, ca nu-si dau cu petarde-n cap ca pe stadion, inca. daca vrei sa tai din fasa orice discutie in contradictoriu, unde mai e distractia forumului ?!

my regards to you, Q !

S
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Se poate discuta, doar că in limita decenţei;
In termeni care nu fac referire la viaţa personală, nu cu injurii.
Se poate?

Be fair play!
 

DeletedUser

se numeste master ban
pavone , tot nu te-ai lasat?
mai intru si eu pe forum si tot de tine dau :|
 

DeletedUser

Dar lumea tre sa stie adevarul ma ca in afara sa dai msg la jucatori sa`i ei in unique...in afara sa ceri deja sprijin...ca ai auzit tu ca o sa fie war...nu faci nimic...dar noi inca mai credem ca in unique sunt oameni care vad si altfel situatia....si nu inghit tot ce zice gostmaster si rugzi :)
Odata erai catzelusu lui aliat acum....ai alt stapan :))

Doar atat zic... sunteti cu 2 fete:p
 

DeletedUser

cam nimic

poate doar fuziunea LVL cu NATO, desi nici asta n-ar fi chiar o noutate...cel putin nu pentru tine.
culorile pe harta raman aceleasi

da...am vazut si eu...felicitari.....daca ajungeam atunci la restaurant poate va bagam bete-n roate....varsam cafeaua pe voi,ciorba, si va impiedicam :)))))))))
 

DeletedUser

da, mare pacat ca nu ai fost
am intalnit niste oameni minunati ; mi-ar fi placut sa te cunosc si pe tine..poate data viitoare vei avea mai mult timp
 

DeletedUser

Wai stati putin restaurant....bautura....mancare.... si nu ziceti nimik ?:D
 

DeletedUser

triburile = waste of time / life / money / relationship
get a life !!!
stati si va beliti ochii in calculator
:)
 

DeletedUser

altu care ii indeamna pe restu sa se lase , dar el ,totusi, e printre ei :D:rolleyes:
uff uff
 
Sus