Provocari pe triburile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

provoc tribul m-goth sa-mi ia, mai mult de 3 sate la o singura actiune
INSA SA LE PASTREZE MAI MULT DE 2 SECUNDE
 

DeletedUser4833

de ce le-as mai da 3?
daca or sa-mi ia 3 deja o sa fie un mare miracol....
 

DeletedUser

si daca reusesc le mai cedezi 3?:>


decit sa te dai mare , daca ia m-goth 3 de la valjan da`le si tu triplu :


pierde valjan 3 ai zis sa mai dea inca 3 ... deci 6 in total

da-i si tu 18 daca pierde valjan ...

P.S. : Daca stiam ca e atit de buna .... ma ...... de mic copil ! ( special pentru tine )

Cand ai prins ideea da`mi mesaj pe joc si o sa-ti dai seama si de piratismul tau !


iar b3sT sa dea triplu lui ... adica 54
 

DeletedUser1924

decit sa te dai mare , daca ia m-goth 3 de la valjan da`le si tu triplu :


pierde valjan 3 ai zis sa mai dea inca 3 ... deci 6 in total

da-i si tu 18 daca pierde valjan ...

P.S. : Daca stiam ca e atit de buna .... ma ...... de mic copil ! ( special pentru tine )

Cand ai prins ideea da`mi mesaj pe joc si o sa-ti dai seama si de piratismul tau !


iar b3sT sa dea triplu lui ... adica 54

Eu iti dau un sac de cuie si restu la ...


Cred ca si tu ai prins ideea, daca nu, da-mi si tu un mesaj pe joc.


PS : John, raspunsul este "Primavara" :D
 

DeletedUser

decit sa te dai mare , daca ia m-goth 3 de la valjan da`le si tu triplu :


pierde valjan 3 ai zis sa mai dea inca 3 ... deci 6 in total

da-i si tu 18 daca pierde valjan ...

P.S. : Daca stiam ca e atit de buna .... ma ...... de mic copil ! ( special pentru tine )

Cand ai prins ideea da`mi mesaj pe joc si o sa-ti dai seama si de piratismul tau !


iar b3sT sa dea triplu lui ... adica 54

pe tine chiar te doare capul?:confuz:
ai vazut la inceputul temei cum arata o provocare adevarata?daca o faceti,faceti-o cum trebuie:roll:
 

DeletedUser

mi-e frica de tine ma ce draq tu esti mai " super " ai mai multe conturi ca mine ;)




nu stiu cite in light nu stiu cite in black nu stiu cite in ~M~ nu stiu cite in lex nu stiu cite in m-goth , mi-e frica de tine si de " ham ham " b3sT

deja tremura budigaii pe mine , mai joc de complezeala , care reuseste , reuseste si nu ma mai apela pe mesaje ca si asa raspund in dorul lenii
 

DeletedUser29282

mi se pare aiurea trebe cu provocarile, la ce bun sa il mai provoc pe unu, ca sa il pun in garda si sa nu vina unu la mine sa imi spuna ca exista strop de cavalerism in noi incat sa nu cerem ajutor colegilor si amicilor doar ca sa lupti 1vs1 onorific...
 

DeletedUser

mi se pare aiurea trebe cu provocarile, la ce bun sa il mai provoc pe unu, ca sa il pun in garda si sa nu vina unu la mine sa imi spuna ca exista strop de cavalerism in noi incat sa nu cerem ajutor colegilor si amicilor doar ca sa lupti 1vs1 onorific...


bine zis ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus