Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

Asta e o minciuna gogoata.
Acuma 2 luni v-am propus un PNA doar si ati spus : "cine vrea sa intre in casa noastra ne declara razboi"!
Deci Cryder (dupa oamenii care il conduc) nu iti ofera decat foamete si spite in fund. Pacat ca te amagesti crazyyesco.

Am vrut sa te iau mai tare dar am vazut ca ti-ai cerut scuze.

Atata doar, nu fi nesimtit cu astfel de afirmatii pentru ca eu te-am menajat si nu am scris nimic despre tine(din simplul motiv ca nu am avut legatura directa cu tine), chiar am spus, ca fiiind atacat din atatea parti rezisti destul de bine, asta arata totusi ceva.

Nu am nici o parere despre tine inca, dar nu ma determina sa mi-o formez.

Au explicat colegii mei mai sus schimbarile de personalitate ale colegului tau Devilseyes. o data ne roaga sa facem alianta. apoi PNA, apoi incepe cu amenintari si mesaje si 'declaratii de razboi' si o arde ca o p*$#a o data intr-un fel o data invers:)) asa ca, stii proverbul ala 'cine se aseamana se aduna'. sper sa nu fie cazul aici .

un asemenea gen de om nu are ca cauta la masa tratativelor cu CRyder, din orice trib ar face parte
 

DeletedUser

In fine.
Si eu nu puteam fi anuntat sa stiu ce se intampla? In acel caz era vorba de niste sate de barbari, problema a degenerat iar voi ne-ati declarat razboi. :))

Cum va mai merge razboiul cu SOD & WA ?
 

DeletedUser17342

In fine.
Si eu nu puteam fi anuntat sa stiu ce se intampla? In acel caz era vorba de niste sate de barbari, problema a degenerat iar voi ne-ati declarat razboi. :))

Cum va mai merge razboiul cu SOD & WA ?

prietenul si colegul tau se autoproclama dictatorul suprem. acum e dictatorul suprem, dar la margine:))

eu nu inteleg nici acum de ce e razboi SOD & WA :))

pai daca s-au bagat si ei ca musca in lapte cand am deschis topicul cu SOD...
"
~W.A.~ se alatura SOD impotriva CRyder. Aceleasi motive, in mare :)

Bafta tuturor. (Rog modificarea denumirii temei)
"
e razboi PSIHOLOGIC :)) oricum ~W.A~ vor ceda primii
 

DeletedUser17342

manky m-am uitat in urma pe postari:))))) mare panarama esti

Mancky se alatura Cryder impotriva SOD si ~W.A~.Aceleasi motive,in mare.
Rog modificarea temei =)))))

oricum tu esti unu dintre cei care ai 'condimentat' razboiul asta :p macar ai inima buna spre deosebire de altii care cred ca totu e o mare CONSPIRATIE:)) si isi fac numai planuri peste planuri
 

DeletedUser17342

cred ca ar fi interesanta o harta de la inceputul razboiului, si una de acum, EXACT cu aceleasi setari.

Harta in data de 25.09.2009
map3.png


Harta din prezent, 02.12.2009 (diferenta 2 luni si o saptamana)

map2z.png
 

DeletedUser

crazy pacat ca nu ma cunosti prea bine,cred ca m'ai iubi putin asa :))) prieteneste,nu altceva :D

LE: eu nu port pica,de moment ce'mi dovedesti ca esti mai bun ca mine te respect toata viata :p,iar voi ati dovedit asta deci se intelege.
Inca ceva keep up the good work ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e o diferenta intre 'a te da' dupa cum bate vantu si a fi realist...
Daca erai realist trebuia sa iti dai seama de la inceputul razboiului ce va fi, nu dupa ce v-am facut praf.....La inceput erai chiar f increzator in sansele voastre si timp de vreo luna ne spuneati cum tot sunteti nepregatiti :p

Acum ca satele de barbari reprezinta o amenintare mai mare pt cryder decat SOD spui ca esti realist?:D
 

DeletedUser

Que sera sera :),daca ai fi fost putin mai destept ai fi vazut ca eu nu am trimis un atac pe voi,stiam de la inceput ce se va intampla,doar va atatam putin ;)
 

DeletedUser

Deathrazor eu zic sa iti mai ti gura putin...cate sate ai luat tu de la SOD de tot canti p'aci ?...lasa'i paia care au luat sa vorbeasca...tu taci...ca nu ai facut nimic...;)
 

DeletedUser

Uite inca un argument ca sa nu fi tu cel care isi da cu parerea despre mine aici ;)
 

DeletedUser

Deathrazor eu zic sa iti mai ti gura putin...cate sate ai luat tu de la SOD de tot canti p'aci ?...lasa'i paia care au luat sa vorbeasca...tu taci...ca nu ai facut nimic...;)

:))) habar n-ai ce am facut eu prietene....v-am bagat mintile in cap si aici si pe harta. Imi place in schimb ca macar dupa 2 luni de razboi ati realizat ca nu mai aveti nici o sansa si ca nimeni nu mai are curaj sa ne atace:))
 

DeletedUser

adevarul este ca ai facut foarte multe...ai cantat la 3 voci p'aici..felicitari..tenor la ateneu te facem...:)))
 

DeletedUser

Nucleo -> Desfiintat
Sod-2 -> Desfiintat
U.S. -> 26 membrii
SOD -> 38 membrii
SOD-1 -> 32 membrii

Cam asa stau lucrurile acum
 

DeletedUser

Te rog nu amesteca US cu familia SOD.

esti penibil mancky...cand ai realizat ca pierdeti te-ai dus inapoi in US si ai uitat cum ziceai SOD in sus SOD in jos la inceput:)))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nucleo -> Desfiintat
Sod-2 -> Desfiintat
U.S. -> 26 membrii
SOD -> 38 membrii
SOD-1 -> 32 membrii

Cam asa stau lucrurile acum


Crezi ca asta e problema? Din partea mea pot sa ramana si mai putini...nu vad unde este marea problema...dovada ca nu prea ati mai muscat nimic de la SOD de ceva timp incoace...au ramas cei care merita...sau aproape doar cei care merita...o sa mai dispara cativa..;)...si app...daca numarul de membrii a scazut...nu a scazut din cauza ta...singurii care pot avea vreun merit sunt cei din sudul k66...:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus