ShOcK Vs. Wall

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început

DeletedUser

daca ati "destepta" un jucator de 100-200k ar fi un adevarat pericol :p mai ales atunci cand vreti sa economisiti trupele de defence si totusi poate ma insel :D
 

DeletedUser8266

Nu stau acu sa iti explic tie cum se joaca acest joc dar... tu ca leeder ai responsabilitatea sa faci tribu la fel de puternic pe toate granitele lui. Nu sa te scuzi...ca acolo erau inactivi , acolo nu ne intereseaza, acolo nu il avem pe adrian si dykens, acolo nu imi place peisaju ...etc etc etc

p.s. airborne hai sa nu il mai invatam cum se joaca ca dupa poate invata si ne pune probleme :)))
 

DeletedUser6054

shhh...nu le da idei, las-o asa :))
si mi-a placut cum s-a prezentat Dyckens, Cainei, drept cel care a castigat razboaiele cu SR si 300...fara suparare, si noi am maturat pe L8 cu SR, si i-am innobilat de la lideri (The Paisan, Nemuritorul Ulise) pana la ultimul jucator; eu daca ma uit acum pe harta, majoritatea jucatorilor buni din SR, inca joaca, prin diferite triburi, asta nu mi se pare razboi castigat, cu care sa te lauzi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5456

iti dau un sfat: uita-te pe Twstats la raptorking, in fata cui a pierdut cam 20 sate, si nu parea deloc inactiv...sau muta-l in Wall ? si pe el :))
intreab-o pe xena38 ca a trimis nobili pe satul cainei; intreaba-l pe mihaivali ca spioneaza satele cainei cand voi atacati; vezi ca gyulius innobileaza sate; capan22 la fel; ca v-ati facut voi academie ca sa innobilati intern, sa n-apuce altii de voi, e treaba voastra, noua ne convine, voi innobilati intern si noi le vom lua de la voi, oricum la asta va pricepeti bine, nu iertati nici satele aliatilor (exemplu: vooc, tonyrobert...)
jucatorii buni i-ati mutat la granita cu NOI, cu MOH...asta e norocul nostru nu? si avem noroc ca voi aveti multe razboaie nu? in concluzie jucatorii care ii ai la granita cu noi sunt slabi, asta vrei sa zici despre jucatorii tai? ca ai multe razboaie mult mai importante decat cel cu ShOcK, aici e o dubla greseala: daca aveti nevoie de diplomat va recomand eu pe cineva, si daca ne subestimati, cu atat mai bine pentru noi :p

Pe cine ne recomanzi?
 

DeletedUser7711

Nu stau acu sa iti explic tie cum se joaca acest joc dar... tu ca leeder ai responsabilitatea sa faci tribu la fel de puternic pe toate granitele lui. Nu sa te scuzi...ca acolo erau inactivi , acolo nu ne intereseaza, acolo nu il avem pe adrian si dykens, acolo nu imi place peisaju ...etc etc etc


Ia si citeste din nou posturile mele si poate iti pui si ochelari .


Nu am cautat nici o scuza , chiar i'am felicitat pentru statistica . Nu am sa zic niciodata ca luam bataie din cauza ca X e mai slab .


Eu doar nu am fost deacord ca a pus Wall ? la statistici si PUNCT
 

DeletedUser8266

Wall ? e vechiul Wall ...cum draq vreai sa iti arate ca a luat sate si acu o 3 saptamani de la tine daca nu era Wall-ul actual? unde mai pui ca Wall ? e tribu vostru nu e al meu nu e a lui airborne...si din ce stiam nici a lui prophettul ... dupa logica ta ....ii bag si eu pe jucatori mei care pierd sate in v V v ? si zic ca nu ma intereseaza nu is ai mei...da profit de pe ei , ii inobilez ..is sitter la ei , la uni chiar intru cu parola ..etc etc etc.
 

DeletedUser

am dreptul la o intrebare?

daca, da o pun.

CINE E WALL?

AdrianBrutus este singurul jucator din Wall dupa stiinta mea.
 

DeletedUser7711

Definitie : Wall e doar wall si gata .


Intrebare : Cine e Shock ? :confused:
 

DeletedUser5456

Wall ? e vechiul Wall ...cum draq vreai sa iti arate ca a luat sate si acu o 3 saptamani de la tine daca nu era Wall-ul actual? unde mai pui ca Wall ? e tribu vostru nu e al meu nu e a lui airborne...si din ce stiam nici a lui prophettul ... dupa logica ta ....ii bag si eu pe jucatori mei care pierd sate in v V v ? si zic ca nu ma intereseaza nu is ai mei...da profit de pe ei , ii inobilez ..is sitter la ei , la uni chiar intru cu parola ..etc etc etc.

la uni chiar intru cu parola
Stii ca nu ii legal asa ceva?
 

DeletedUser8266

Eu stiu ca e ilegal ...tu nu ai inteles ce am spus... la uni chiar intrati voi cu parola....

de exemplu sa zicem.... ia sa vedem daca is un bun ghicitor .... Maxtar si ...... ia sa vedem .... Gabiana.

correct ?:))
 

DeletedUser6054

ShocK e un trib cu traditie in spate: majoritatea jucatorilor din Shock sunt fosti membri din BURN dupa L3,L5,L6,L7,L8...aici pe 11, ne numim ShocK, asta pt ca tu stiu ca n-ai jucat pe .ro, ci doar pe .net :p
 

DeletedUser8266

ai dovezi?
Spune cine si ce.

Mie miau spus jucatori de pe cont. Dar in caz ca nu ati intrat cu vrun proxy ceva....eu zic sa probam , uite depun eu un tiket 2 sa vedem.... si am impresia ca acu se poate verifica si daca intri cu proxy deci...sa vedem acu .


@prophettul chiar ma gandeam ca esti tu si daca esti tu ... de ce nu ai mai facut tot BURN ...eu nu vin de pe .net :)))
 

DeletedUser6054

pt ca pe lumea 11, am vrut sa jucam mai relaxati, noi am intrat cu gandul de a ne distra aici pe L11, de aceea am ales numele de ShOcK; nu vreau sa supar pe nimeni, dar noi n-am facut nici o fuziune si n-am apelat nici la recrutarea in masa, daca vroiam, sau daca vreau sa urc in top, pot ajunge oricand in top 3.
 

DeletedUser

Hai baieti mai spuneti ceva. imi place distractia.

Daca tot nu ma mai ataca nimeni sa ma distrez accept distractia de aici.

Intrebare retorica:

Oare de ce nu ma mai ataca Wall?:)
 

DeletedUser7711

ShocK e un trib cu traditie in spate: majoritatea jucatorilor din Shock sunt fosti membri din BURN dupa L3,L5,L6,L7,L8...aici pe 11, ne numim ShocK, asta pt ca tu stiu ca n-ai jucat pe .ro, ci doar pe .net :p



Uite sa iti zic si cum a fost la noi . (Am jucat o singura data pe L5 foarte putin deci stiu tribul BURN .)

Eu am jucat pe tw , w6 , w11 si acuma joc pe w43 parca [de plictiseala] . Pe w11 mia placut foarte mult gandirea si modul de a conduce un trib [uldor -> MCD] . Dupa ce am stat acolo aproape 2 ani , pe w11 si am invatat ceva despre modul de conducere a unui trib [vezi ca ia fost luat si interviu pe tw] am venit cu un proiect pe lumea 11 .ro . Asta nu e al 2 , nici al 4 , nici al 8 trib pe care il conduc ci doar 1 iar mie mis deajuns performantele ce le'am avut pana acum , performante pe care nu cred ca le are oricine la inceput . Echipa a fost formata din jucatori pe care nu ii cunosteam deloc dar am inceput sa ii cunosc cu timpul .

Poate sa iti zica adrian cum eram la inceput [acum mai greu ca nu am timp destul]




Deci shock , pentru ca un trib ca wall care abia a aparut pe l11 , cu un conducator care e "incepator" ca lider al unui trib eu zic ca ar trebui sa va fie voua rusine si nu noua .


@imperiul moldav : erori in ceea ce ai postat . Abia azi gabiana a devenit activ asa ca zici doar prostii .
 

DeletedUser5456

oricine in afara de cel care se ocupa...mi-a placut si planul tau diabolic de a-i intoarce pe Geneza impotriva mea, bazandu-se pe o realiatate falsa (cum ca Warzone. e prieten buni cu ei).

da.
Stiu ca sunteti buni. Poate cei mai buni de pe L11.
Luptand doar cu wall ii prea usor pentru voi. Planul cu Geneza era doar pentru a va incetini nu pentru a castiga.
Adevarul ii ca toti aliati wall sau cam lasat de joc. Daca nu gasim un aliat stabil si activ o sa avem razboi in toate partile:)
 

DeletedUser

Intrebare concurs:

Cate sate voi lua de la Wall in urmatoarele 10 zile?:)
 
Sus