ShOcK Vs. Wall

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început

DeletedUser11867

depinde cu ce fel de conducator esti obisnuit...pana la urma au fost pe primul loc parca cateva zile...daca au facut asta inseamna ca e un conducator bun...oricumm parerea mea e ca se asteptau sa te panichezi atunci cand ai avut atacurile alea...
 

DeletedUser

O intrebare ...


Cu ce sunteti voi mai buni decat el ?


Caina , dami 2 motive sau diferente dintre el si tine care sa arate ca el e mai slab ca tine .
Tu nu ai trib , tu nu ai performatele sale , tu nu esti in pozitia sa deci degeaba comentezi .



Nu tin nici cu el , nici cu tine dar vreau sa stiu ce va face pe voi mai speciali decat el .


1. Am un trib si e mare.
2. Am performante pe care el nu le stie.
3. Am fost in pozitia lui si am demonstrat ca stiu ce vreau.
4. Si acum ii demonstrez ce vreau.

Ti-am dat dublu motive.
 

DeletedUser

depinde cu ce fel de conducator esti obisnuit...pana la urma au fost pe primul loc parca cateva zile...daca au facut asta inseamna ca e un conducator bun...oricumm parerea mea e ca se asteptau sa te panichezi atunci cand ai avut atacurile alea...

Locul intai la mijlocul jocului nu spune nimic.
Finalul decide.
 

DeletedUser8266

daca zice criterile inseamna sa il invete jocul , daca invata jocul va juca mai bine ...cea ce nu e indicat cu un dusman...sa il inveti.
 

DeletedUser11867

cati crezi ca raman mana la final??
oricum acuma sunt cateva razboie interesante pe l11...sa vedem cum se termina...
 

DeletedUser11867

E valabil si pentru tine imperiul moldav ca si pe tine te'am vazut mare zeu la cele 500k pe care le ai .

hai mai rupt...ce conteaza punctele...stiu jucatori care au rupt pe altii de 3 ori mai mari...cu cat ai mai multe sate te coordonezi mai greu...
 

DeletedUser8266

E valabil si pentru tine imperiul moldav ca si pe tine te'am vazut mare zeu la cele 500k pe care le ai .


Daca te ei dupa puncte ... atunci spune totul despre tine :)))) dar nici nu ma chinui sa iti explic tie...dute si mai joaca , mai invata un pic si apoi vino si mai dati cu parerea aici.

ok?

p.s. si eu astept sa mai inevti sa joci apoi sa vorbim ...nu pot raspunde la niste jucatori care nu inteleg jocul... raspund in van
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

LOL . Atat ai de spus ? Asta e raspuns de mare conducator ?


Eu am pus o intrebare foarte simpla ... ce te face pe tine mai bun ca methal ala si PUNCT . Nu te'am luat la misto nu am zis nimic rau . Asa ca astept un raspuns de la tine .



Caina nu o mai da in pastai pe langa subiect . Eu ti'am zis ceva si daca esti chiar asa de bun cum te lauzi vreau un raspuns .


Nu sunt conducator ci jucator. nu am zis ca sunt asa bun ci doar modest.

Rezultatele ulterioare vor demonstra spusele mele.

Apropo, tu cine esti?
 

DeletedUser

Nu conteaza cine sunt si iar ai dat pe langa subiect . Ai postat , cu cateva posturi in urma , ca metalf ala e slab conducator . Vreau motive nu doar vorbe ca asa ti sa sculat tie sa zici .


Daca as sti cine esti ti-as raspunde concret.

Intrebi evaziv, primesti raspunsuri ca atare.
 

DeletedUser8266

Pai daca esti asa slab ....inseamna ca de asta nu poti vedea cu ochi tai de ce a spus caina asta.


Cand vei invata jocul vei vedea tu singur diferentele.
 

DeletedUser

Sunt doar un simplu jucator , chiar foarte slab . Nu intrev evaziv , intreb pe fata . Dupa ce criterii te'ai luat tu cand ai zis ca e slab cand tu esti doar un simplu jucator . E clar pentru tine acum ?


Nimic nu e clar dar totusi stiu foarte bine ce e in jurul meu.

In ce calitate pui aceste intrebari?
 

DeletedUser

:)) Ma faceti sa rad ma la cat de "smecheri" va credeti . Eu v'am pus o intrebare FOARTE simpla si voi o dati pe aratura . Cand invatati sa respectati un jucator atunci sa mai veniti pe forum .


Tu te crezi mai breaz ca ala dar nu zici si de ce , ala se crede mai conducator decat altu dar cand e pus sa zica pe ce criterii sa bazat o sa pe aratura .



Comparatie metal vs moldav

metal are trib de locul 2 moldav are trib de 10+
metal are 1.5mil moldav are 500k

Deci domnle moldav cu ce esti tu mai breaz , doar din vorbe ? Daca tot ai "vorbe" vino si cu argumente japito .


Sa nu mai fac comparatie si cu tine caina .

Eu imi doresc sa ma compari cu cineva.

Ai cu cine???
 

DeletedUser

Apropo, unde este cel pe care il aperi?

Nu e in stare sa participe la discutii?
 

DeletedUser

Dar eu nu apar pe nimeni . Eu vreau doar un amarat de raspuns , de ce ziceti ca sunteti mai buni decat el , atata tot . Daca voi imi dati criteriile dupa care vati luat cand ati zis asta , mult respect si va las in pace.



Mda . Eu ti'am dat exemplu de comparatie , nu pe .ro ci pe ceva mai bun ca aici pe .net . Daca te crezi mai zeu ma contactezi pe privat .


Un amarat de raspuns?

Cu ce drept il ceri daca nu faci parte din joc?
 
Sus