ShOcK Vs. Wall

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început

DeletedUser8266

e simplu .... el vine de pe .net si .... na si el ca raducioiu pe aeroport
 

DeletedUser16071

da voi chiar nu incetati odata? Ma doare capul cat am citit azi in urma voastra. Si mai spuneti ca forumul de aici e nepopulat :|
 

DeletedUser5456

Pai da... stiam ca asa e... astia care nu prea au ce face in viata reala isi umfla muschii de pe creier pe un joc oarecare...in lumea virtuala, ca aici nu-i vede nimeni si pot fi tupeisti!
Isi etaleaza calitatile de mari jucatori si se pare ca asta cere si multa inteligenta (sa stii limbi straine), iar complexele de care sufera incearca sa le depaseasca injurand sau jignind pe altii pentru ca sunt intangibili in fata tastaturii ....
Mai mult, cum s-a mai intalnit, deoarece simt ca nu mai pot face fata isi fac repede un alt cont (sau poate il aveau deja) si incep sa combata ascunsi de aceasta noua identitate virtuala...
Va spun eu prieteni, viata e foarte grea!!

Multumesc Doamne, astazi mi-a devenit mai clara notiunea de RATAT!!!!

Cat adevar graiesti.
 

DeletedUser8266

Eu cel putin , chiar mam vazut cu jucatori de pe triburile deci nu ma ascund....chiar si cu metalelf la o bere mam vazut :)

Deci nu stiu la cine vrei sa faci referire adrian...da cred ca ai gresit forumu ...
 

DeletedUser

Pai da... stiam ca asa e... astia care nu prea au ce face in viata reala isi umfla muschii de pe creier pe un joc oarecare...in lumea virtuala, ca aici nu-i vede nimeni si pot fi tupeisti!
Isi etaleaza calitatile de mari jucatori si se pare ca asta cere si multa inteligenta (sa stii limbi straine), iar complexele de care sufera incearca sa le depaseasca injurand sau jignind pe altii pentru ca sunt intangibili in fata tastaturii ....
Mai mult, cum s-a mai intalnit, deoarece simt ca nu mai pot face fata isi fac repede un alt cont (sau poate il aveau deja) si incep sa combata ascunsi de aceasta noua identitate virtuala...
Va spun eu prieteni, viata e foarte grea!!

Multumesc Doamne, astazi mi-a devenit mai clara notiunea de RATAT!!!!

Mare ratat esti:)

Nu mai ai mult sa ma egalezi:)
 

DeletedUser11867

e simplu .... el vine de pe .net si .... na si el ca raducioiu pe aeroport


si daca vine de pe .net cei cu asta??
tu ai jucat vreodata acolo??
eu am jucat 2 luni si mam plictisit...nu aveam adversari...
singura diferenta dintre ei si noi e organizarea si conducerea...daca ii iei individual ii rupi...


Pai da... stiam ca asa e... astia care nu prea au ce face in viata reala isi umfla muschii de pe creier pe un joc oarecare...in lumea virtuala, ca aici nu-i vede nimeni si pot fi tupeisti!
Isi etaleaza calitatile de mari jucatori si se pare ca asta cere si multa inteligenta (sa stii limbi straine), iar complexele de care sufera incearca sa le depaseasca injurand sau jignind pe altii pentru ca sunt intangibili in fata tastaturii ....
Mai mult, cum s-a mai intalnit, deoarece simt ca nu mai pot face fata isi fac repede un alt cont (sau poate il aveau deja) si incep sa combata ascunsi de aceasta noua identitate virtuala...
Va spun eu prieteni, viata e foarte grea!!

Multumesc Doamne, astazi mi-a devenit mai clara notiunea de RATAT!!!!

sa inteleg ca ii faci ratati pe toti jucatorii de triburi??
pt ca majoritatea il joaca ca nau ce face in viata reala ,iar complexe de mari jucatori hmmm cred ca te descrii si pe tine aici...
si binenteles ca viata e grea de asta joaca unii jocul acesta sa mai uite de grijile din viata reala...eu cred ca iei jocul acesta prea in serios...ial ca ce e un joc e de asteptat ca unii sa spuna unele chestii pt ca e doar un joccccc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

pai de asta ziceam si eu ca ma bufneste rasu cu astia care vin sa se umfle in pene aici ca vin domle ei de pe ... .net :))

Iar referirea la raducioiu era aia din paraziti.... ca a uitat romana ca raducioiu pe aeroport :))
 

DeletedUser6054

eu zic, ca ar fi bine sa ne limitam strict, la discutii obiective, ce privesc direct razboiul ShOcK - Wall, fara atacuri la persoana, sa ne respectam unii pe ceilalti, ca si competitori, sa lasam faptele, statisticile, sa vorbeasca, cred ca asa e corect, si fair-play.
 

DeletedUser8266

Vedem... nu vreau sa fiu nici eu asa oprtimist , da eu oricum nu pierd :)))
 

DeletedUser

Razboiul l-au pierdut deja

PROPHETIE:)

hopa...vad ca prietenii din SHOCK si au deschis un topic nou :))...si personajul principal din aceasta poveste, cel putin la inceput este Caina...le-ai rupt mufa :))...sa inteleg ca zidurile sunt mai slabe decat shocatzii???...


oricum,va spun doar atat...stiu ca suntem academia unui "mare trib",care o mai fi si ala...dar macar atat pot spune ...succes shockatilor...si,macar in partea de sud,suntem alaturi de aliatii nostrii dintotdeauna...
 

DeletedUser8266

Eu stiu ca e ilegal ...tu nu ai inteles ce am spus... la uni chiar intrati voi cu parola....

de exemplu sa zicem.... ia sa vedem daca is un bun ghicitor .... Maxtar si ...... ia sa vedem .... Gabiana.

correct ?:))


ai dovezi?
Spune cine si ce.


Gabiana =
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit


Maxtar =
Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit


Pana la urma ghicesc bine... :)) ghicesc si in cafea,3-1,capucino,ciocolata calda etc :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Nashpa....nici iarna nici toamna... nici nu va ninge da nici nu va ploa... asa ... un fel de 2 feluri :))
 
Sus