Yakuza vs fam.LGF

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30827

sau au facut fuziuni pt a creste nr punctelor, ca daca ne uitam putin la isotrie e format din pe putin 4 fuziuni.
si daca au un cuvant sau nu de spus cred ca o arata doar rangul de atac.
au avut si ei doi conducatori buni, care vad ca s-au lasat... sunt curios ce se va intampla in continuare..... ei, lasa, ai sa vezi ca nu sunt usor de invins.
degeaba e pe primul loc daca nu e o mana de fier care sa il conduca.
 

DeletedUser

sincer sa fiu sunt foarte multe secrete in aceasta lume pe care le stiu doar conducatorii de trib.
intre YAKUZA si LGF e doar o chestiune de timp pt k LGF are razboi cu YAKUZA, ARMADA, 22 iar aliati lor TNO nu au cum sa ii ajute in razboiu cu YAKUZA si ARMADA.
SARBATORI FERICITE!!!!
 

DeletedUser30499

ai dreptate aici :)))

nu le-ar mai lipsi decat un razboi cu tno si pot sa spun k vor fi prada sigura:)))
 

DeletedUser11365

aaa..ce vroiam sa va zic..ca ati crezut ca glumesc..


AmiraL90 astăzi la ora 15:04
Cei din apropierea satului [village]204|131[/village] incercati sa il recuperati cat mai repede pana nu il umble ciura cu sprijin ....
 

DeletedUser

ai dreptate aici :)))

nu le-ar mai lipsi decat un razboi cu tno si pot sa spun k vor fi prada sigura:)))

nu va exista pe lume a razboi intre TNO si LGF,sunt multi prieteni care se cunosc dar cel mai important e k TNO va ramane singura impotriva a 4 amri triburi,roar 22 ARMADA si YAKUZA si de aia intre LGF si TNO nu fa fi niciodata razboi!
cei din TNO inceark defapt sa nu mai fie razboi NORD vs SUD ci de fapt EST vs VEST dar tre sa mai treaca un an ca sa cuceareasca 22 si ROAR
LGF nu va rezista mult. iar TNO singuri nu fac fata impotriva celor din ROAR si 22.
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
iar TNO singuri nu fac fata impotriva celor din ROAR si 22.
Mii de scuze pentru ca postez la topicul gresit dar vreau sa i arat d-lui dudu (care nu cred ca stie sa foloseasca twstats) cateva statistici...Pentru statistici mai detaliate cu fiecare trib in parte cere ajutorul colegilor de trib...
Side 1:

Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora 22 22-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 31
Diferență: 82

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,209,122
Tabăra 2: 314,480
Diferență: 894,642

image.php



Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora 22 22-
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 385
Tabăra 2: 64
Diferență: 321

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,171,488
Tabăra 2: 641,912
Diferență: 3,529,576

image.php


Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora 22 22-
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,292
Tabăra 2: 349
Diferență: 943

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,604,437
Tabăra 2: 3,632,093
Diferență: 9,972,344

image.php
 

DeletedUser25671

Side 1:
Tribes: -LGF-
Players:

Side 2:
Tribes: YAKUZA
Players:

Timeframe: 24/11/2009 00:00:00 la 11/12/2009 20:48:10

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 433
Tabăra 2: 50
Diferență: 383

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,036,783
Tabăra 2: 486,589
Diferență: 3,550,194

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24690

ca de obicei irbaboon pune numai statisticile favorabile tribului sau:))
pune timeframe cum a pus si colegul tau de mai sus si e ok!daca tot pui statistici!:))
 

DeletedUser25671

ca de obicei irbaboon pune numai statisticile favorabile tribului sau:))
pune timeframe cum a pus si colegul tau de mai sus si e ok!daca tot pui statistici!:))

angelli sa inteleg ca ai prins glas de cand ati luat si voi sate de la alko???Ca de la o vreme foarte des te gasesc pe forumul extern...Vezi-ti de razboiul tau si lasa comentariile la teme ce 22 nu are treaba...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

angelli sa inteleg ca ai prins glas de cand ati luat si voi sate de la alko???Ca de la o vreme foarte des te gasesc pe forumul extern...Vezi-ti de razboiul tau si lasa comentariile la teme ce 22 nu are treaba...

Pentru cei care credeau ca am murit, ii anunt contrariul. N-am murit, doar stateam pe invisible, pentru cei care se prind de aluzie. Irbaboon ( presupun ca ti-ai tras nick-ul asta din desenul ala animat tampit) trebuie sa-ti spun ca te defineste nick-ul. Prietene, tu daca nu stiai, triburile, pe langa faptul ca se ataca/sprijina/trimite resurse, este un joc de relatii inter-umane. Ce-s alea, probabil ma intrebi, in sinea ta. EXACT. Ce sunt alea? Angelli are dreptul sa-si dea cu parerea, atat el cat si orice jucator de pe L8. Voi credeti ca daca sunteti pe primul loc, insemnati ceva? Aduna tu punctele ca agresor de la vreo 200 de membrii LGF, si vei vedea ca insumate nu fac cat 10 membrii yakuza. ATENTIE, operatia de adunare se invata in clasa a 2-a. Sau cine stie, cu sistemul nostru educational de acum. Si prietene, doar ca n-am mai intrat pe joc vreo 10 zile, si am pierdut vreo 800 de sate, asta nu inseamna ca sunt invins. Nici eu si niciun alt membru al tribului meu. Evident, pe cei care va fac satele, obtinute 98% din inobilari interne, voi chiar credeti asta.

1. Eu nu am dorit razboi cu LGF, doar cu cei veniti din BW. Nu incerca sa pretinzi altceva, ca vinzi castraveti gradinarului.
2. Cum bine a spus si Angelli, pune si un timeframe la statistici.
3. Pentru alizeea: "Orice zi in care nu razi, este o zi pierduta". Ia aminte I R BABOON.
 

DeletedUser24690

angelli sa inteleg ca ai prins glas de cand ati luat si voi sate de la alko???Ca de la o vreme foarte des te gasesc pe forumul extern...Vezi-ti de razboiul tau si lasa comentariile la teme ce 22 nu are treaba...

Ti-ai cumparat forum si eu nu stiam?
Daca numele topicului este "Yacuza vs Lgf" nu inseamna ca numai membrii celor 2 triburi au voie sa posteze aici.
Ti-am dat un sfat, daca faci o treaba fao calumea,daca nu, nu o mai fa deloc!
Nu de alta dar induci lumea in eroare cu informatii partiale si eronate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

maiiii mai astia din YKZ ce mai e nou pe aici pe la voi ia sa vad eu statisticile

..mmm da aici e bine

.... binisor ..

hmmm AICI?! aa nu si aici e bine, va tineti tare e bun dar nu impresionati deloc nu nu



aaa tu erai ala de spuneai ceva de alkoo ... te-am cautat tot forumul....

mai irbaboon al dracu sa fiu eu ca tu nici macar 1 % nu ai in tine din ce avea adevaratul alk00 si daca mai era el pe cont iti zic eu ca nu organizam atac pe el nici sa ma bati... puteai sa imi zici ca imi ia casa foc ca nu faceam atac pe el.. pt ca era prea bun.. dar ala de era acum pe cont daca imi zicea ca alkoo revine nu il mai atacam, dar eu l-am intrebat de 3 ori si tot de atatea ori mi-a citit mesajul si nu mi-a raspuns.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

aaa tu erai ala de spuneai ceva de alkoo ... te-am cautat tot forumul....

mai irbaboon al dracu sa fiu eu ca tu nici macar 1 % nu ai in tine din ce avea adevaratul alk00 si daca mai era el pe cont iti zic eu ca nu organizam atac pe el nici sa ma bati... puteai sa imi zici ca imi ia casa foc ca nu faceam atac pe el.. pt ca era prea bun.. dar ala de era acum pe cont daca imi zicea ca alkoo revine nu il mai atacam, dar eu l-am intrebat de 3 ori si tot de atatea ori mi-a citit mesajul si nu mi-a raspuns.

Sa mori tu ca nu aveam nici 1% din valoarea lui alk00?Mai verificat tu si eu nu stiu...Bublero nu face afirmati fara noima iti strici imaginea ;)
 

DeletedUser

Bubblero, "haiducul lui 7 clase" isi da iar in petic. Prietene, stiu ca ai o viata mediocra. Stiu ca ai doar cu 3 clase mai mult ca trenul, dar te rog, refularile tale, sa se petreaca in lupta dintre capul tau si perete. Stiu ca pentru tine numarul de sate, este maximul din ce vei putea obtine intr-o societate mediocra, in care bunul simt si ambitia, sunt date la o parte de niste "calitati" mai constructive -> "prostia si lipsa de respect". Tu esti unul din specimenele, pe langa multi alti colegi de-ai tai de trib, (si fete) care veti duce o viata mediocra pana la 50 de ani, apoi veti muri mandrii, ca l-ati votat pe Base, ca a triumfat democratia, si ca v-ati trait viata huduind dreptunghiul pe gazon, ca te trimitea nevasta sa-l iei pe ala micu' (si el cu gesturi de peluza), saracu' cu aceleasi tendinte agramate ca si tasu'. Viata ta, asa va arata. Pentru toti ceilalti, exista MasterCard.
 

DeletedUser24690

Tinere fa-ne un serviciu si spunei asta pe privat!

daca ai ceva de spus despre subiectul temei da-i inainte ca sa ma pregatesc sa te contrazic altfel fa-ne sa-ti simtim lipsa :))

imi cer scuze fata de ceilalti,dar dreptatea trebuie sa fie duala!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tinere fa-ne un serviciu si spunei asta pe privat!

daca ai ceva de spus despre subiectul temei da-i inainte ca sa ma pregatesc sa te contrazic altfel fa-ne sa-ti simtim lipsa :))

imi cer scuze fata de ceilalti,dar dreptatea trebuie sa fie duala!

"Batrane", fa un serviciu limbii romane, si exprima-te corect, daca tot folosesti cuvinte alese sa-mi demonstrezi ca n-ai lipsit de la ora de citire, din primara. Probabil te-ai simtit mandru, ca nu m-am mai luat de tine. Dar nici ca-ti voi face pe plac, adica sa te las sa arati paleoliticul din tine. Ia-te de mana cu Bubblero, si jucati hora "enteligentilor". When your IQ reaches 50, you should sell!!
 

DeletedUser4610

Rugamintea mea ar fi sa reveniti la subiect, asta daca vreti sa ramana aceasta tema deschisa...
 

DeletedUser24690

Romane fa-mi un serviciu si da-te cu capul de perete ca sa nu te dau eu!

ultimul meu post pe aici caci cu tine nu se poate!
Te-am blocat pe joc pentru ca inteligenta ta ma orbea si am preferat decat sa vorbesc cu tine mai bine sa te blochez dar vad ca ai gasit metoda prin care sa imi raspunzi pana la urma.Nu il pot obliga pe takeshi sa ma scape de urgie asa ca pur si simplu nu o sa mai postez pe forum pana nu-ti iei tu o vacanta definitiva si bine meritata, inteligentule!
 

DeletedUser

Romane fa-mi un serviciu si da-te cu capul de perete ca sa nu te dau eu!

ultimul meu post pe aici caci cu tine nu se poate!
Te-am blocat pe joc pentru ca inteligenta ta ma orbea si am preferat decat sa vorbesc cu tine mai bine sa te blochez dar vad ca ai gasit metoda prin care sa imi raspunzi pana la urma.Nu il pot obliga pe takeshi sa ma scape de urgie asa ca pur si simplu nu o sa mai postez pe forum pana nu-ti iei tu o vacanta definitiva si bine meritata, inteligentule!

Si tu esti unul din "zmeii" care stau si mediteaza la "tineretea" lor pierduta? Da pe gat 2-3 sticle de Angelli, si relaxeaza-te, observ ca esti stresat rau. Te inteleg, fara prietena, fara trecut, fara prezent, si fara nicio ambitie pentru viitor, viata suna trist pentru tine. Dar nu-i nimic. Mie imi pare rau de tine, cum imi pare rau si de Bubblero. Stiu ca sunteti batuti de soarta si de viata, chiar si de limba romana, dar am o noutate pentru voi: In viata prostia, nu se rasplateste. Asa ca, incearca sa-ti schimbi atitudinea. Cu persoane ca tine nu se poate discuta, ca nu ai ce. Daca te intreb de cultura, imi vorbesti de triburi. Daca te intreb de sport, imi spui de "leapsa". Esti o persoana mica, si pana nu-ti vei da si tu seama de asta, vei ramane asa. Probabil locuiesti inca cu parintii, n-ai o casa de-a ta, unde sa dai ordine, si de asta te manifesti atat de violent pe aici. Probabil ca telul tau e in viata, este modelul lor. Lucru de inteles, dealtfel. Dar nu-i nimic, nu toti sunt facuti sa faca o facultate buna, sa-si respecte colegi/profesori/prieteni/amici. Nu, tu esti doar o gluma proasta, un nerealizat, care nu stii altceva decat sa ma afumi cu limbajul tau de 2 lei, si cu comportamentul de om salbatic. Am un anunt pentru tine, Epoca de piatra, s-a terminat de ceva timp. Romane, trezeste-te !!
 

DeletedUser4610

Ati fost avertizati sa ramaneti la subiect. Nu ati facut asta, motiv pentru care inchid acest topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus