Top 18

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6077

Cine credeti ca va domina l18?


p.s.as ruga sa lasam spamul la o parte...
 

DeletedUser6077

ca playeri e cam devreme totusi...desi cred ca nbz va domina...
eu te intrebam de jucatori...
 

DeletedUser

E mult spus va domina pentru primii 2 ani. Ca trib probabil [-_-] va fi primul, inca din primele zile... si chiar daca limita e de 50 de membrii si aparent ar trebui sa existe un anumit echilibru intre punctajele triburilor, din nou probabil [-_-] va fi la o distanta considerabila fata de locul 2.

Ca jucator e o lista destul de mare, e de preferat sa iti dai cu parerea si dupa ce vezi fiecare ce zona are...
 

DeletedUser

nu conteaza cine va fi primul sau ultimul, e doar un joc
conteaza unitatea tribului din care faci parte, eu vreau sa ajung numarul 1 la inamici invinsi
 

DeletedUser

:)

Rank 1 va fi jucatorul cu timpul cel mai liber si cu sitteri cei mai activi.Ca trib binenteles ca [-_-] va domina la diferenta enorma la toate capitolele.Cel mai important e intelegerea si buna dispozitie, sa joci alaturi de vechi prieteni si sa-ti faci altii noi.Asta e mai important ca rank 1.
PS:parerea mea
 

DeletedUser14000

t1252.gif


Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser29872

Nici nu a aparut macar lumea sa vedeti jucatorii si deja va dati cu parerea? :)
 

DeletedUser

Pai intentionam sa o incep ca jucator, da nu ma lasati voi sa fiu cuminte.

Si ca sa fiu on : Ma declar de pe acum castigatoare in top , da la aparatori :)

Cine te opreste sa fii cuminte ?
Si ... banuiesc ca esti constienta de faptul ca nu primesti nimic de la Mosu' :D
 

DeletedUser3357

ca playeri e cam devreme totusi...desi cred ca nbz va domina...
eu te intrebam de jucatori...

Toata lumea are o parere foarte buna despre nbz. Tin sa te anunt ca adevaratul nbz si adevarata organizare nbz nu mai exista de foarte mult timp. La inceput poate vor fi buni ( vor petrece in joc mai mult timp decat majoritatea ), dar organizarea si jucatorii ca valoare individuala vor lasa de dorit.

succes
 

DeletedUser17308

nici nu a inceput lumea si voi va dati cu parerea?
vom vedea pe 18
 

DeletedUser

Mai e pana atunci.. totusi e prea devreme ca sa va dati cu parerea cine va domina.... dar va las sa credeti ce vreti.. decat un trib va exista pe acea lume.. O sa vedeti cand incepe L18.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus