Cryder vs. SOD & ~W.A.~ - Razboi Top 6

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In primul rand acest razboi e/o sa fie castigat de noi, nu din cauza a 3-4 membrii, ci pentru ca TOTI membrii Cryder au participat, s-au coordonat etc.
Deja eu nu inteleg de ce de fiecare data cand pun o statistica de cuceriri sau de nr de membrii ramasi in sod/us trebuie sa incepeti sa comentati aiurea.....
Asta pe langa faptul ca, REPET habar n-ai ce am facut sau ce n-am facut eu in razboiul cu voi...mananci rahat de cola/cioco aiurea in tramvai.....(nu ca nu ar fi bun rahatul, dar iti strica dintii..)
P.S. probabil or fi ramas cei mai buni cum zici si tu....dar eu zic ca au picat cei care au fost in imediata noastra apropiere si oricine ar fi fost ar fi iesit....putea sa fie oricare dintre voi, ajungeam tot aici. Multa bafta in continuare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16895

Nucleo -> Desfiintat
Sod-2 -> Desfiintat
U.S. -> 26 membrii
SOD -> 38 membrii
SOD-1 -> 32 membrii

Cam asa stau lucrurile acum

1.Nucleo nu s-a desfiintat! Este actualul THIS!
2.In academiile SOD erau oricum multi inactivi carora chiar daca le-ati luat sate e ca si cum ai luat barbari.
3.Aveti spioni.
4.Destui oameni de baza se lasa sau s-au lasat deja de joc sau i-ati recrutat voi pana la urma.
5.K65 e inca in picioare, tocmai pt ca are oameni mai activi/curajosi decat au fost in K66.
6.Pe cat de buni sunteti in joc, pe atat de dezamagitori sunteti pe extern, va stricati "reputatia". Mai bine ati lasa jocul sa vorbeasca. Acolo se vede clar ca ne dominati, nu trebuie sa o luati pe aratura din trufie. Pana la urma este un joc, remember? Scopul vostru este sa dispara SOD, dar dupa cum arata harta.... zau nu stiu... ;)
 

Deleted User - 556077

Crezi ca asta e problema? Din partea mea pot sa ramana si mai putini...nu vad unde este marea problema...dovada ca nu prea ati mai muscat nimic de la SOD de ceva timp incoace...au ramas cei care merita...sau aproape doar cei care merita...o sa mai dispara cativa..;)...si app...daca numarul de membrii a scazut...nu a scazut din cauza ta...singurii care pot avea vreun merit sunt cei din sudul k66...:rolleyes:

mike dragule....

nimeni nu ar fi reusit nimic fara restul tribului.

iti dau 2 exemple.
1.Primul atac organizat din partea noastra a celor din sud...atunci a participat 80% din trib.....cu fake pe satel tale din nord astfel ai ramas descoperit jos.
2.Al 2-lea atac organizat pe tine cand a participat TOT tribul si care a fost un real succes.
cand cryder ataca organizat participa tot tribul inclusiv academia cu fake cu sprijin cu sate de atac nu conteaza toti participa.poate confirma esco ;)
 

DeletedUser

Deathrazor a spus:
esti penibil mancky...cand ai realizat ca pierdeti te-ai dus inapoi in US si ai uitat cum ziceai SOD in sus SOD in jos la inceput))
1.Faptul ca faceam propaganda si atatam putin lucrurile nu are legatura cu razboiul vostru si nici cu US,
2.calmeazate,bea un ceai,n'am plecat din cauza voastra sau faptul ca pierdeam,nu te intereseaza motivele plecarii mele,si le-as face bucuros cunoscute dar respectul pentru ceilalti ma impiedica sa fac asta.
Deci, vorbeste de ce cunosti tu si ce nu are legatura cu mine. PA
 

DeletedUser

ok ok am inteles. Nucleo nu s-a desfiintat s-a transformat:)). Sod-ul de fapt o duce chiar bine, abia ce v-am scapat si noi de inactivi si asa vroiati voi sa faceti curatenie. Harta arata chiar bine, ba parca chiar v-am facut un serviciu modelandu-va asa cum vroiati de la bun inceput. De asemenea inca sunteti pe k65 pentru ca sunteti extrem de buni si organizati , nu pentru ca nu aveam decat un palc de sate acolo iar acei oameni mai dau si in WA nu numai in voi...
Aveti 100% dreptate....
Multa bafta in continuare, daca si acum dupa ce v-am dat dreptate mai aveti de facut comentarii josnice e clar....
 

DeletedUser16895

Poate m-ai inteles gresit, nu am sarit la beregheata nimanui. Nu a facut nimeni nici un comentariu josnic, am recunoscut ca ne domintati, altceva ce mai vrei? Nu a zis nimeni ca SOD-ului ii merge bine, dar nici nu se plange. Iar un palc de sate ati avut si pe K66 :p
 

DeletedUser

Bog stiu si ei te asigur ce e pe k65 si ce e sau a fost pe k66,dar trufia lor depaseste orice limita,pacat de jucatorii din joc .
 

DeletedUser

cred ca ar fi interesanta o harta de la inceputul razboiului, si una de acum, EXACT cu aceleasi setari.

Harta in data de 25.09.2009
map3.png


Harta din prezent, 02.12.2009 (diferenta 2 luni si o saptamana)

map2z.png


Nu va suparati, dar NESIMTIREA voastra atinge cote maxime. Va rog frumos pentru a 3-a oara sa incetati sa mai faceti comentarii total copilaroase doar de dragul de a comenta, imediat cum pun eu vreo statistica. Cum puteti spune ca tot atatea sate aveam si pe K66 si pe K65, voi nu aveti pic de bun simt ?
Uitati hartile de mai sus, sub 100 de sate aveam pe k65, pe cand pe k66 era o 'lupta' relativ egala intre nr de sate SOD-Cryder, avantaj avand SOD.
Dati dovada de copilarisme ieftine sincer..
 

DeletedUser

Puisor pe k65 eram(suntem) doar 8 playeri care jucam in adevaratul snes al cuvantului,si nici aia toti activi zi de zi asa ca sa'ti vezi de satele tale.
 

Deleted User - 556077

Puisor pe k65 eram(suntem) doar 8 playeri care jucam in adevaratul snes al cuvantului,si nici aia toti activi zi de zi asa ca sa'ti vezi de satele tale.

si noi eram 6 playeri in k66 la inceputul razboiului incercuiti de voi ;)
 

DeletedUser

poti sa ne scutesti de hartile alea...pe k65 apare mai mult albastru exclusiv din recrutarile noi ale voastre...la fel ca si pe k66(aici ce este drept ati cucerit si multe sate,dar nu asa multe incat sa arate harta asa)...numai flutura hartile spunand cum voi mititeii cucerind satuc cu satuc ati albastrit harta...v-ati coborat la nivelul de a recruta fricosii de prin SOD...foarte tare ! si va pretindeati aia superiori...de ''elita'' domne'... :)))
 

DeletedUser

poti sa ne scutesti de hartile alea...pe k65 apare mai mult albastru exclusiv din recrutarile noi ale voastre...la fel ca si pe k66(aici ce este drept ati cucerit si multe sate,dar nu asa multe incat sa arate harta asa)...numai flutura hartile spunand cum voi mititeii cucerind satuc cu satuc ati albastrit harta...v-ati coborat la nivelul de a recruta fricosii de prin SOD...foarte tare ! si va pretindeati aia superiori...de ''elita'' domne'... :)))

Mai bine ne scuteai tu de un comentariu inutil...chiar nu era nevoie. Oricum ne dam seama din ce ai scris cat de mare e invidia. ''E un joc...Distractie placuta !'' ;)

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 556077

poti sa ne scutesti de hartile alea...pe k65 apare mai mult albastru exclusiv din recrutarile noi ale voastre...la fel ca si pe k66(aici ce este drept ati cucerit si multe sate,dar nu asa multe incat sa arate harta asa)...numai flutura hartile spunand cum voi mititeii cucerind satuc cu satuc ati albastrit harta...v-ati coborat la nivelul de a recruta fricosii de prin SOD...foarte tare ! si va pretindeati aia superiori...de ''elita'' domne'... :)))

tot ce e in k66 cu albastru inchis sunt cuceriri in tribul Cryder nu a intrat nimeni din SOD.
Doar in academie au intrat 2 care erau prieteni mei ;)
 

DeletedUser

poti sa ne scutesti de hartile alea...pe k65 apare mai mult albastru exclusiv din recrutarile noi ale voastre...la fel ca si pe k66(aici ce este drept ati cucerit si multe sate,dar nu asa multe incat sa arate harta asa)...numai flutura hartile spunand cum voi mititeii cucerind satuc cu satuc ati albastrit harta...v-ati coborat la nivelul de a recruta fricosii de prin SOD...foarte tare ! si va pretindeati aia superiori...de ''elita'' domne'... :)))

bai inteligentule au venit 2 oameni 1 nici macar nu a venit direct la noi (hell driver) a fost in tfn si dupa aia a venit la noi iar nepotelu este in academie.
Daca tot sta asa treaba TU ca si lider are tribului DOS ai luat vreun sat ma de la noi si l-ai tinut ? mai taci ca deja ma stresezi cu comentariile tale. Uite ce ai facut tu ca si lider ai fugit repede pe alt continent ca aici cum ajungeai la 700 de mii de puncte coborai la 500 inapoi in 2 zile. Pana si Mancky a facut mai multe pentru tribul ala chiar daca nu avea satele langa noi... ce sa mai zic de Bog. Numai tu nu ai luat nimic de la noi doar ai stat si ai cerut sprijin si cu tot cu ala ai pierdut tot in favoarea noastra.
 

DeletedUser

Ce sa le faci unii stiu altii nu stiu. :))
Unii renasc ,altii fug de pe un k pe altul ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16895

Na gata nu va certati! Se vede in statistici cam care e treaba in acest razboi. Cu WA tot asa stati? ca topicul asta ii include si pe ei :D
Ho ho ho!
 

DeletedUser

dodo63 10 1.589.961 154
kulok 11 1.587.679 161
Hell Driver 2 974.175
nepotz31u 7 788.799
dr4g0s 11 692.682

Toti domnii de mai sus au fost in SOD

Doar unu BadNewZ ? :confused: nu inteleg de ce esti asa crizat...stai calm omu...sa nu intepenesti in fata pc'ului...a negat cineva faptul ca ati cucerit sate pe k66 ? :confused:

leonard.p invidie? voi traiti intr'o alta lume...de ce sa fiu invidios?...voi aveti impresia ca la fiecare sat pierdut ma dadeam cu capu de birou?..nu..la multe chiar ma amuzam...asta este jocul...exista un trib care castiga teren si unul care pierde...dar pierde doar niste grafice pe un joc...nimic mai mult...;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Spiritele nu trebuie sa degenereze!Vad ca pe BadNewZ l-au cam afectat jocul acesta si incepe sa vorbeasca si cu rost si fara rost.Va rog concentrati-va asupra jocului si nu aruncati vorbe cu sau fara rost!Cine va iesi invingator bravo lui ,inseamna ca stie sa joace,iar celalalt care pierde va reincepe jocul si va incerca din nou sa ajunga acolo sus!Acum de Craciun ar trebui o "pauza competitionala" care sa ne detaseze de jocul acesta.
O seara placuta in continuare si un CRACIUN FERICIT!
 

DeletedUser

daca acum 5 zile situatia statea cam asa
SOD -> 38 membrii
SOD-1 -> 32 membrii

Acum se pare ca SOD-1 e out si el de pe L12 si a mai ramas doar
SOD-> 43 membrii

Ca sa evitam alte comentarii pline de pasiune din partea celor din SOD/US etc , zic eu ce ati avea voi de zis 'Binteles nu au disparut triburi, nu am dat afara oameni, nu s-au lasat oamenii de joc etc din cauza cryder-ului; pur si simplu am facut o curatenie de iarna, programata de mult timp, menita sa eficientizeze puterea nimicitoare a SOD-ului'.
Ma bucur pentru voi, spor in continuare la joc
 

DeletedUser16895

daca acum 5 zile situatia statea cam asa
SOD -> 38 membrii
SOD-1 -> 32 membrii

Acum se pare ca SOD-1 e out si el de pe L12 si a mai ramas doar
SOD-> 43 membrii

Ca sa evitam alte comentarii pline de pasiune din partea celor din SOD/US etc , zic eu ce ati avea voi de zis 'Binteles nu au disparut triburi, nu am dat afara oameni, nu s-au lasat oamenii de joc etc din cauza cryder-ului; pur si simplu am facut o curatenie de iarna, programata de mult timp, menita sa eficientizeze puterea nimicitoare a SOD-ului'.
Ma bucur pentru voi, spor in continuare la joc

da, si se vor mai imputina! sper ca nu te deranjeaza...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus