cand incepe speed-ul??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3568

sper k nu trebuie sa ma inregistrez iara...k nu cred k mai am acelsi norok
 

DeletedUser4255

sper ca daca am intrat gratis intru si acum....daca nu...X(///
 

DeletedUser

Cumpar puncte si cu cardul, cumpar puncte si prin sms si... pauza puncte. Mai mult decat atat, pagina de confirmare a codului primit prin sms nici nu le mai functioneaza . Poate sa imi explice cineva ce intampla??
 

kikyalex

member
Scor reacție
0
am intrat al 11lea pe speed si uite ce norok am...la 18 se da restart....poate o sa fiu al 101 lea aku :)...
mah admini... intelegetine ca noi jucam si voi ne asigurati locu de joaka ...da nu ne amagiti cu 10 min si dupa nil luati...e kiar nesimitiere...faceti ce e de facut si dupa aia dati drumu la speed nu dati drumu la 18.00 daca la 18.10 il inkideti iar din alte motive...
cu asta am cam terminat ce aveam de zi
TRAIM IN ROMANIA



==========

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3568

am intrat al 11lea pe speed si uite ce norok am...la 18 se da restart....poate o sa fiu al 101 lea aku :)...
mah admini... intelegetine ca noi jucam si voi ne asigurati locu de joaka ...da nu ne amagiti cu 10 min si dupa nil luati...e kiar nesimitiere...faceti ce e de facut si dupa aia dati drumu la speed nu dati drumu la 18.00 daca la 18.10 il inkideti iar din alte motive...
cu asta am cam terminat ce aveam de zi
TRAIM IN ROMANIA

si asta ne ocupa tot timpul...sper k nu trb sa ma inregistrez iara

si inka ceva...va dati seama k nu incepe la 18:00..pe la si 15
 

DeletedUser

Poate..
Va ceretzi scuze..
Dar...
Am vazut un bug:
Vad ca nu mai am puncte premium.
DE ABIA IERI LE-AM CUMPARAT! NU E CORECT!
 

DeletedUser370

Cine a si-a activat cont premium nu mai este nevoit sa activeze unul. acestea raman valabile pentru lumea speed ce va incepe la ora 18:00
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus