Ce metoda folositi pentru a cumpara puncte premium ?

  • Autor subiect John Milton
  • Data de început

Ce metoda folositi pentru a cumpara puncte premium


  • Total votanți
    24
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

graph.jpg


In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Ce metoda folositi pentru a cumpara puncte premium ?


Aveti posibilitatea de a vota multiplu in cazul in care folositi mai multe mijloace de a cumpara puncte premium.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14726

ar trebui extinsa suma ce se poate cumpara prin telefon.
 

DeletedUser29282

cu asta ii de acord si eu, decat 3 puncte se pot lua prin SMS, sunt putini care au conturi bancare sau mai stiu eu ce .... ar insemna un discount pt muritorii de rand ca noi care au la indemana doar tel mobil, sau asta e si scopu?
 

DeletedUser

mie nu'mi ramane,chiar raman dator =)) ca le dau la altii :))
 

DeletedUser18036

Eu cumpar prin SMS, pentru ca e singura metoda prin care pot eu. Ar trebui sa putem sa luam si 5pp prin SMS. Ar fi mai usor si mai convenabil pentru multi.

Sau de ce nu chiar si 50pp prin SMS.:D Glumesc...
 

DeletedUser13059

cu asta ii de acord si eu, decat 3 puncte se pot lua prin SMS, sunt putini care au conturi bancare sau mai stiu eu ce .... ar insemna un discount pt muritorii de rand ca noi care au la indemana doar tel mobil, sau asta e si scopu?

poti sa iti si 20 pct premium pe luna prin sms lol:| cu 10 Euro + Tva
 

DeletedUser13059

Eu cumpar prin SMS, pentru ca e singura metoda prin care pot eu. Ar trebui sa putem sa luam si 5pp prin SMS. Ar fi mai usor si mai convenabil pentru multi.

Sau de ce nu chiar si 50pp prin SMS.:D Glumesc...

pai dc crezi ca sunt asa puse ? :)) ei nu si-ar cumpara o paine ?:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus