Mamut pe speed...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

salve darx
lunga pauza ai luat
:)

salve :) doar vreo 3 luni :D


on topic: si pt un server normal 2-3 sute de membrii incepe sa fie mult, dar aici practic si-au taiat creanga de sub picioare... ce dreq farmeaza :confused:
jumatate serverul is 2 triburi (cu pna sau alianta intre ei), restul sunt cei care profita de asta :rolleyes:
 

DeletedUser

daca esti din TE, iti spun ca v-am luat deja 3 sate si urma sa il iau pe al patrulea. mi-ar fi rusine daca as avea un inamic in centru si tribul meu l-ar domina numeric (cum e in cazul meu) sa ne rupa ala fashul la toti. :))

daca esti din EW, ai rabdare. termin cu TE din zona si ajung si la voi.
 

DeletedUser

Se pare ca la noi nu se stie, sau ma rog putini stiu, care au mai jucat pe afara ca in speed adevarat exista triburi cu 2-3 membrii. maxim 10. care fac legea si castiga toate rundele. :D :D :D.
 

DeletedUser

nu 2-3 membri, e totusi prea putin. ideale sunt triburile cu 20 de membri.

intreaba-l pe b3st ce patesc pe speed de obicei triburile de 2-3 oameni :)))
nemtalaii, mai ales. :D
 

DeletedUser

Eu nu am jucat speed decat sporadic dar oricum la viteza de joc triburi de peste 20 de membri mi se par enorme. La viteza nici macar nu ai timp de planificat atacurile.Ca ramai fara sate pana calculezi timpii. :D :D :D. Nici macar nu ai timp sa discuti pe privat.
 

DeletedUser

eu as sugera ca speedul ce 300-400 sa nu tie mai mult de 5-6 ore ca inebunesti acolo daca stai atat
 

DeletedUser

Se pare ca la noi nu se stie, sau ma rog putini stiu, care au mai jucat pe afara ca in speed adevarat exista triburi cu 2-3 membrii. maxim 10. care fac legea si castiga toate rundele. :D :D :D.

stai calm ca am jucat pe destule speeduri sa vad cum se joaca da daca tu vrei sa imi zici mie ca esti in trib de maxim 10 oameni acum si ca tribul tau nu are peste 30+ membri imi e greu sa cred asta totul sa intamplat din vina moderatorilor. Am inteles ca nu am introdus limita de membri la trib dar vad ca au lasat si aliantele si pna-urile activate :(. Si nu nu sunt in T.E. sunt in Wrath :) lasa ca nu trebuie sa vi la noi venim noi la tine stai acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu am jucat speed decat sporadic dar oricum la viteza de joc triburi de peste 20 de membri mi se par enorme. La viteza nici macar nu ai timp de planificat atacurile.Ca ramai fara sate pana calculezi timpii. :D :D :D. Nici macar nu ai timp sa discuti pe privat.

:)) la viteza asta omule la viteza asta te duci si te si c.ci ca nu patesti nimik stai sa vezi cum stai cu ochii in pc 10 ore pe speed 200+
 

DeletedUser

stai calm ca am jucat pe destule speeduri sa vad cum se joaca da daca tu vrei sa imi zici mie ca esti in trib de maxim 10 oameni acum si ca tribul tau nu are peste 30+ membri imi e greu sa cred asta totul sa intamplat din vina moderatorilor. Am inteles ca nu am introdus limita de membri la trib dar vad ca au lasat si aliantele si pna-urile activate :(. Si nu nu sunt in T.E. sunt in Wrath :) lasa ca nu trebuie sa vi la noi venim noi la tine stai acolo

Eu am trib singur. :D :D :D. Da veniti ca va astept vitejilor. DIABLO SE NUMESTE. ASTA CA SA FACA CINEVA SI DIABLO PE SPEED.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) la viteza asta omule la viteza asta te duci si te si c.ci ca nu patesti nimik stai sa vezi cum stai cu ochii in pc 10 ore pe speed 200+

despre viteza mai vedem. cat despre partea u dusul la toaleta fara sa patesti nimic nu te culca pe o ureche ca s-ar putea sa cazi de pe buda.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stai calm ca am jucat pe destule speeduri sa vad cum se joaca da daca tu vrei sa imi zici mie ca esti in trib de maxim 10 oameni acum si ca tribul tau nu are peste 30+ membri imi e greu sa cred asta totul sa intamplat din vina moderatorilor. Am inteles ca nu am introdus limita de membri la trib dar vad ca au lasat si aliantele si pna-urile activate :(. Si nu nu sunt in T.E. sunt in Wrath :) lasa ca nu trebuie sa vi la noi venim noi la tine stai acolo

ahahahhaha... sigur ca da, va astept. anytime. :))

si ca sa iti dau un mic hint: (lancierii, spadasinii si arcasii sunt trupe de aparare, topoarele, cavaleria usoara, arcasii cavaleri, berbecii si catapultele sunt trupe de atac)

oops, acum ca ti-am spus marele secret al jocului, cine ma mai salveaza????
 

DeletedUser

http://www.tribalwars.net/sds_rounds.php?mode=past bagati un ochi la toate rundele de pe .net, cand este cu adevarat server speed(200+)...hai sa va zic un trib ideal din punctul meu de vedere ^^

MirifiCu
b3st (aka CelMaiBun)
StilRo
aiurea
vokiel
talibanul
floadi
mutu2000
alizeea (nevasta lu stil :D)

Cei mentionati mai sus au rezultate pe speed,au timpul necesar de a juca la o viteza 200+, te ajuta la nevoie si sunt oameni cumsecade ^^ nu stau sa insir toti romanii care m-au ajutat si eu i-am ajutat la randul meu, mi-ar lua o zi intreaga...sper sa prind si aici (pe .ro) un server cu o viteza acceptabila.


PS: imi cer scuze daca am uitat pe cineva ^^
 

DeletedUser

7 T.E. 122.477 127.391 69 1.846 82 1.554

cred ca si-au dat seama ca nu le merge bine ca trib mamut.


sau poate... au fost cuceriti??? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus