UFO Vs. 'Care sunteti.....'

DeletedUser

draga...nu stiu cine abereaza mai mult...dar poti face tichet daca ai dubii:) sper sa nu te doara prea tare teapa asta:)


@pavone - flit...ca e mai putin poluant ca tine! eu am avut trib, si cand timpul nu mi-a mai permis sa ma ocup de el am plecat, daca am gresit sau nu s-a vazut pe parcurs...dar toti acei jucatorii pe care i-am avut in trib m-au inteles si cred ca le-am fost alaturi in continuare si simt ca si ei sunt alaturi de mine orice ar fi!

@Shinobi666 - daca eu sunt un jucator asa de slab, de ce se teme 3sla-ul sa ma atace...si de ce r~w-ul nu mi-a putut face nimic? abereaza pe lumea pe care joci nu mai vinde gogosi pe aici!

@raduica - canta la alta masa ca pe aici nu asculta nimeni manele!



tot 3-sla se teme de rugzila =))))):)))))) mai fata dute da`ti in carti...dute da`te cu aghiazma ca o ei razna =)))
 

DeletedUser

draga...nu stiu cine abereaza mai mult...dar poti face tichet daca ai dubii:) sper sa nu te doara prea tare teapa asta:)

sa stii ca nu sunt asa de noob ca altii si stiu cum se poate intra pe multe conturi chiar si pe extern fara sa aiba nici cel mai mic dubiu adminii asa ca nu mai abera atat
 

DeletedUser14300

asta o fi adevarat...dar eu mai stiu si ca am o viatza pe care mi-o traiesc la maxim departe de triburi in timp ce voi paranoicii credeti ca imi irosesc timpul postand de pe nu stiu cate conturi sau pierzand noptile la paza pe joc...patetic si pueril, pt ca de fapt nu am timp de pe contul meu sa fac tot ce vreau dar sa mai intru si pe altele:D

@zmeule....tare curajos mai esti!... cand e vorba sa dai cu gura...iar cand se pune problema de fapte...atacati si jigniti de pe conturi cumparate de la altii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

sa stii ca nu sunt asa de noob ca altii si stiu cum se poate intra pe multe conturi chiar si pe extern fara sa aiba nici cel mai mic dubiu adminii asa ca nu mai abera atat

Si asta e o cinste? Sunt destui care stiu cum sa intre dar asta nu e motiv de lauda. Cinste celui care stie, are posibilitatea si nu o face.
Apoi, daca stii sa fentezi in joc, poti si pe extern (externul e chiar mult mai usor de fentat). Acel "chiar si" spune multe :D
 

DeletedUser15488

@rugayah
-tu esti ultima persoana care poate vorbii de conturi cumparate, sparte si alte "manevre"

-nu am avut ocazia sa ne intalnim pe harta dar fi convinsa cu nu frica m-a (ne-a) impiedicat.................daca nu ii "imbrobodeai" pe baietii din "echipa de soc" existau sanse se ne "vedem" destul de curand, dar, probabil frica (de care aminteai in cunostinta de cauza) te-a impins sa recurgi la alte metode pt a ne tine departe

PS nu mai improsaca cu noroi pe forum ca s-a prins lumea, nu mai tine!
 

DeletedUser14300

hahaha...si atacurile date de dondonel de pe contul cumparat de la florio the mighy one?...alea de nici zidul nu mi l-a clintit motiv pentru care si-a bagat la loc capul in nisip ca strutul...sau jignirile de la profil si de la denumirea satelor?...patetic!...nici macar nesimtirea lui florio nu a putut sa o imite...de atacuri...ce sa mai zic! inainte sa ia contul trebuia sa ceara si niste lectii:D si sa se laude mai putin cu achizitiile facute:)))) nu de alta dar zidurile satelor voastre au urechi:D

si au venit si urarile de sarbatori;) tipic jucatorilor din 3sla:)




Nu folosea limbaj prea frumos, mai bine sters totusi:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29803

:)) ce "educatie" frumoasa a primit ... Oare persoana respectiva stie ca joaca un JOc online si ca PROSTIA se poate "afisa " in alte locuri nicidecum aici ?
 

DeletedUser3919

si au venit si urarile de sarbatori;) tipic jucatorilor din 3sla:)

Si eu am una... ce-i drept, nu a fost asa darnic in urari ca la tine :)

florio.jpg
 

DeletedUser5809

V-as ruga daca se poate sa nu mai postati poze cu mesaje in care se vorbeste asa urat. Mai bine dati un copy paste aici si cenzurati anumite parti.
In final va recomand sa anunti jignirea, nu este prea frumos.
 

DeletedUser14300

inteleg perfect ce vrei sa spui dar in decembrie i-am facut tichet pentru denumirea satelor si dedicatia de la profil...iar povestea asta tine de vre-un an de zile...m-am saturat si eu si toti de pe lumea 5 care a avut de-a face cu el de asemenea limbaj...
daca numai unul din mesajele lui ar fi fost adresat adminilor ar fi fost de mult exclus din joc...noi de ce trebuie sa il suportam?...si pana cand?
 

DeletedUser5809

Pai raportati mesajele. O sa se stranga reclamatiile si cu timpul nu o sa primeasca doar 24/48 de ore ban pe atacabil sau ma rog, ce pedeapsa o fi. O sa fie banat de tot, poate sa si ia ban pe ip pe aceea lume.
 

DeletedUser

nu ii mai bagati in seama pe danielzmau si legend of..,provin dintr-un trib la fel ca ei...un trib de guristi.acolo doar 2-3 jucatori merita respectul,restul doar dau din gura ca altceva nu stiu.ameninta,se cred buni,etc,dar satele lor sunt...la caldura si isi permit.
Cred ca pe cei din conducrea 3-sla nu ii intrece nimeni la inobilari interne.acolo cum nu le convine ceva sau nu "dansezi" cum vor ei,cum te baga la inobilari interne :D
 

DeletedUser

asta o fi adevarat...dar eu mai stiu si ca am o viatza pe care mi-o traiesc la maxim departe de triburi in timp ce voi paranoicii credeti ca imi irosesc timpul postand de pe nu stiu cate conturi sau pierzand noptile la paza pe joc...patetic si pueril, pt ca de fapt nu am timp de pe contul meu sa fac tot ce vreau dar sa mai intru si pe altele:D


M-ai facut praf cu replica asta si nu am mai ras asa de bine de mult timp :D:D:D
Apropo vezi ca ai inceput sa postezi cam des de pe alte conturi pe forumuri deci aberezi cam mult dar suntem obisnuiti :)


Acel "chiar si" spune multe :D

frumos spus :D sper sa nu se supere :rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: LIVE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 84
Tabăra 2: 120
Diferență: 36

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 7
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 823,166
Tabăra 2: 818,736
Diferență: 4,430

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 185,739
Tabăra 2: 73,008
Diferență: 112,731

image.php





Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 152
Diferență: 69

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 4
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 812,953
Tabăra 2: 1,438,718
Diferență: 625,765

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,858
Tabăra 2: 43,640
Diferență: 107,218

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 235
Diferență: 206

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 1
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 292,877
Tabăra 2: 2,371,963
Diferență: 2,079,086

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55,968
Tabăra 2: 11,898
Diferență: 44,070

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: LIVE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 166
Diferență: 137

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 13
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 292,877
Tabăra 2: 1,169,413
Diferență: 876,536

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,585
Tabăra 2: 144,755
Diferență: 74,170

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: LIVE UNIQUE
Players:

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,555
Tabăra 2: 446
Diferență: 2,109

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,226,403
Tabăra 2: 4,732,002
Diferență: 22,494,401

image.php
 

DeletedUser16415

nu ii mai bagati in seama pe danielzmau si legend of..,provin dintr-un trib la fel ca ei...un trib de guristi.acolo doar 2-3 jucatori merita respectul,restul doar dau din gura ca altceva nu stiu.ameninta,se cred buni,etc,dar satele lor sunt...la caldura si isi permit.
Cred ca pe cei din conducrea 3-sla nu ii intrece nimeni la inobilari interne.acolo cum nu le convine ceva sau nu "dansezi" cum vor ei,cum te baga la inobilari interne :D

saracutu de tine nu te-am mai bagat in seama de mult trebuie sa fermentezi tare rau...

cam da ai dreptate ,suntem niste guri sparte vorbim numai aiurea fara dovezi si inobilam tot ce prindem intern... deci noi doi suntem opusi:

Side 1:
Tribes:
Players: LegendOfHector

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 544
Tabăra 2: 757
Diferență: 213

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,415,386
Tabăra 2: 7,714,607
Diferență: 2,299,221

image.php



Side 1:
Tribes:
Players: vmihai

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 449
Tabăra 2: 187
Diferență: 262

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,534,539
Tabăra 2: 1,947,876
Diferență: 2,586,663

image.php
 

DeletedUser

saracutu de tine nu te-am mai bagat in seama de mult trebuie sa fermentezi tare rau...

cam da ai dreptate ,suntem niste guri sparte vorbim numai aiurea fara dovezi si inobilam tot ce prindem intern... deci noi doi suntem opusi:

Side 1:
Tribes:
Players: LegendOfHector

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 544
Tabăra 2: 757
Diferență: 213

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,415,386
Tabăra 2: 7,714,607
Diferență: 2,299,221

image.php



Side 1:
Tribes:
Players: vmihai

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 449
Tabăra 2: 187
Diferență: 262

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,534,539
Tabăra 2: 1,947,876
Diferență: 2,586,663

image.php



Eu zic sa te mai uiti putin pe statistici si ar fi bine sa nu mai vorbesi aiurea mai ales cind ai mai multe conturi.unul ti l-am trimis eu personal la marginea hartii :)).e vorba de clariuss30.cred ca are o privire frumoasa de pe margine.
iar acum statisticile:
Side 1:
Tribes:
Players: vmihai

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,503
Tabăra 2: 57,121
Diferență: 55,618

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 420
Tabăra 2: 141
Diferență: 279

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,481,783
Tabăra 2: 469,583,605
Diferență: 455,101,822

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,309,112
Tabăra 2: 1,372,856
Diferență: 2,936,256

image.php


fata de cit ai cistigat tu :) :
Side 1:
Tribes:
Players: LegendOfHector

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,426
Tabăra 2: 29,036
Diferență: 27,610

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,981,782
Tabăra 2: 241,805,102
Diferență: 227,823,320

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57,340
Tabăra 2: 0
Diferență: 57,340

image.php


iar ca sa iti reamintesc,ar fi bine sa te uiti si la inamici invinsi.Si iar sa iti reamintesc(sper ca nu il consideri pleonasm :)) ca ar fi bine sa te uiti pe la colegii tai de trib cu multe puncte sa vezi cam citi inamici au invins la aparare si atunci o sa vezi cum sta treaba cu satele de la caldura.Doar vreo 2 sau 3 au mai avut si ei atacuri.Iar cu tine nu am ce sa discut,esti un pusti slab.Vai de tine
Habar nu au cei din conducere sa dirijeze treburile.Dupa cum se vede multi au plecat si au reformat rw.Altii ar pleca si ei dar sunt prinsi in marea albastra si nu au curaj.Oricum la voi cum nu executi oridenele conducerii ,cum te baga la inobilare interna.La voi e dictatura,jocurile sunt facute de citiva doar pt interesul personal.
Nu mai postez aici nimic ca nu trebuie sa ma bag peste razboaiele altora,dar vroiam sa iti dau doar un raspuns la ce ai postat mai sus.Norocul tau ca nu au scris nimic si altii care au fost in 3-sla si au plecat in alte triburi ca altfel se adeverea ce am zis eu:"multi de acolo sunt guristi si se tin doar de inobilari interne"
 
Sus