~M~ - pareri

  • Autor subiect MASTER OF B.C.T.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

te roade ciudosule ca o sa apar linga tine , sa vedem daca o sa-ti dea smecherii din k 54 sprijin :)

sau cateii din k 76 / si alte k`uri ... tinta mea a fost :

1. ingamfatul de b3sT = daca vrea il aduc pe -=CoCo=- sa-i spuna in fata ca este un " micut ponei "
2. tu boggy
3. si unu din SH , apoi nu o sa mai joc , cine o stii din light sau o fi dat`o in cotite ca a fost pe cine am sunat aseara e alta problema ... fac o cerere la admini sa instrainez contul cu schimbarea de e-mail si gata , scapati de stresul meu care te indispune :)

1.tu nu ma indispui,ma binedispui cu SF-urile tale
2.tot ce e la mine sprijin pe sate,sunt trupe proprii.iti pot face print screenuri sa te convingi.....dar trebuie sa ma rogi frumos si sa spui "boggy e stapanul meu".daca esti cuminte,dupa asta iti arunc si un os sa il rozi
3.mai ai aparare sa le trimiti lui trusca si pipolo sau le trimit ceva de la mine?inca mai am vreo 200 de ferme daca au nevoie
4.de la inceputul lumii 6 tot zici ca vii la mine,dar stai numai la caldurica in K44.....eu sunt cel care a venit in granita.cand am ajuns langa tine vrei sa dai contul,interesant :cool:


Te rog sa fii mai atent la exprimare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

da u ce parere ai daca ~M~ ar rupe alianta cu ~ARM~ ca si asa sunteti folositi pe post de acoperis deasupra capului lor ....
 

DeletedUser

e ca si cum ai cere lex ului sa se rupa de arm
deci in alta viata :))
 

DeletedUser29419

da u ce parere ai daca ~M~ ar rupe alianta cu ~ARM~ ca si asa sunteti folositi pe post de acoperis deasupra capului lor ....

Dar tu ce ai spune daca ai sta linistit. POate noi folosim ARM contra celorlati. Poate ARM la cate razboaie are nu ii mai intereseaza daca fac sau nu razboi cu noi. Poate tu vorbesti cam mult si neprimind raspunsuri pe toate posturile cauti sa inciti alte discutii. Sau poate ii cerem lui John sa ne ceara scan la buletin ca o dovada a relevantei postarilor. Tu ai buletin? Sau o sa ne spui ca nu gasesti un scaner?

Hai pa si sa ne chemi la majorat cand o fi ala!
 

DeletedUser29419

e ca si cum ai cere lex ului sa se rupa de arm
deci in alta viata :))

dasada, ma asteptam sa te abtii macar dar nici pe departe sa sustii ideea lui raul. Stiti prea putine, dar chiar f putine ca sa emiteti o idee macar despre alianta M cu ARM. Dar cum netul e un loc in care fiecare scrie opinia lui si o contempla apoi satisfacut ca a mai facut ceva pe ziua de azi, atunci netul suporta orice saracul.
 

DeletedUser29419

vreo coarda sensibila atinsa oare?

Nu draga dasada, nu e vorba de coarda sensibila sau nu. e vorba ca voi folositi ideea asta ca sa va incitati unii pe altii. Toti aliatii dusmanilor sunt rai. Noi suntem aliati cu ARM dar si cu Black. Black e dusman cu ARM, deci Black e rau. Daca te depaseste imi pare rau dar daca intelegi nu ai sa mai postezi, ceea ce m-ar mira
 

DeletedUser

nu sustin nimic pt ca sincer nu ma intereseaza diplomatiile celorlalte triburi, daca ar fi dupa mine as declara razboi la toti si cat rezist rezist dar macar joc jocul asa cum e el si anume bataie nu linguseli si perversiuni ( nu sexuale)

exprimare libera si ca sa ne dam destepti nu cred ca e locul si nici interesul
iar daca stiu prea putine sau prea multe nu ai de unde sa stii tu
 

DeletedUser

sa nu te mire
acum 20 ani au murit oameni ca sa putem noi spune parerea fara repercusiuni
 

DeletedUser13059

Dar tu ce ai spune daca ai sta linistit. POate noi folosim ARM contra celorlati. Poate ARM la cate razboaie are nu ii mai intereseaza daca fac sau nu razboi cu noi. Poate tu vorbesti cam mult si neprimind raspunsuri pe toate posturile cauti sa inciti alte discutii. Sau poate ii cerem lui John sa ne ceara scan la buletin ca o dovada a relevantei postarilor. Tu ai buletin? Sau o sa ne spui ca nu gasesti un scaner?

Hai pa si sa ne chemi la majorat cand o fi ala!

aloo draguta eu nu am furat nici un trib pana acum asa cum ai facut tu cu ~M~ ;)


uitate la privire in ansamblu prima pagina sa vezi cine a intemeiat acel trib si cand a cerut sa vina inapoi in trib si sa ii dai drepturile de intemietor inapoi care tot de la el le-ai primit u ai zis ca ~M~ nu ii al lui ;) asa ca schhh vezi .... ~M~ a fost un trib care domina nu care era sclav altui trib asa cum este acum ~M~ fata de ~ARM~ ;)



Tu ai buletin? Sau o sa ne spui ca nu gasesti un scaner?


hmm poate esti tu mai curajos si ne prezinti poza cu buletinul tau daca nu iti este rusine de dunga aia rosie trasada din buletin ;) .. numai bine INTEMEITORULE !!!! poate le povestesti si nepotilor tai cum ai devenit mare coducator pe triburi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aici nu prea ai dreptate .. ramos a dat cu bata n balta
la faza asta nu ai cuc e sa l condamni pe beiuga ... el a tinut in viata tribul M caer dupa parerea mea personala si sincera nu ajungea aici daca nu era beiuga

asa ca ramos sa planga la alte usi ca nu are niciun merit
 

DeletedUser13059

nu am dat nume :) .... plus ca ramos din si cand era in tracia el coordona ~M~ ... si beiuga era cu drepturile acolo pt ca nu putea sa fie tribul fara intemeietor apoi tot ~S~ ramos la bagat in ~M~ si ramos a crescut si ~S~ ... pote sa confirme si criogenix care a si baut din ceasca lu ramos :)) in fine sunt povesti din trecut ce a fost a fost acum suntem in prezent si imi place ca vad ~M~ asa sus dar pacat ca a trebui sa se rupa legaturile dintre fostii si vechi jucatori din ~M~ si sau despartit cam repede... oricum eu si daca il va conducere puya21 tribul ~M~ o sa imi ramana in minte si o sa fiu de partea ~M~ tot timpu ... eu ceu beiuga nu stiu dc am ajuns sa ne ciocanim atat ca pe cand eram in ~M~ nu am avut tangente cu el sau nu stiu sa fi avut .. eu eram in conducere si eram in k 33 apoi a fost ce a fost si a trebuit sa ma mut pe contul valentinopop asa am rupt legatura cu ~M~ .....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus