razboaiele 3-SLA

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

Da corect nimeni nu va dadea sanse ... dar din cate imi amintesc eu a sarit si waroom pe ei .. si sas deci acum cine o sa va sara in ajutor ?
Pai avand in vedere ca suntem ALIATi, banuiesc ca tu ne vei ajuta. Nu-i asa?
Sau daca sensul intrebarii tale suna altfel te rog sa ma corectezi.
 

DeletedUser

Pai avand in vedere ca suntem ALIATi, banuiesc ca tu ne vei ajuta. Nu-i asa?
Sau daca sensul intrebarii tale suna altfel te rog sa ma corectezi.

Lasa`l ALIAT in pace pff scz ioanniko....el baiatu nu stie cum sa faca sa mai posteze si el ceva poate devine important...
 

DeletedUser16415

pe 3 newage-ul si pe 5 rw-ul...oficial! ce e neoficial e =0

tinand cont ca esti cea mai informata de pe L5 la acest joc. nu ne zici si cand au fost cumparate conturile radu1120 si radutir? si de la cine? cat ati platit pe ele?
("ati" u si bububo)
 

DeletedUser14300

hahaha...eu nu cumpar conturi...mie mi se ofera moka si nu accept ca nu am cum sa mai inobilez atat:)
radu imi e prieten...cand i-ai furat contul m-a intrebat ce poate face sa il recupereze...i-am explicat cum sa faca si ce sa scrie in tichet, mai ales ca ii schimbasei si mail-ul... desi nu a putut demonstra, stie baiatul cui a lasat contul in grija si cum l-a gasit, asta ca sa nu te mai chinui sa negi ca tu i-ai schimbat mail-ul si parola:D
asa ca...plictisit fiind de joc si scarbit de modul vostru de a juca, cand l-am intrebat daca cedeaza newage-ului cateva sate in zona mi-a dat tot contul:D se pare ca avea o mare pasiune pt mine si bububo de ne-a lasat mostenire satele de le mai salvase din ghiara ta! si cum marea noastra dragoste(a mea si a lui bububo) sunteti voi...normal ca v-am adus newage-ul in coaste...vreo obiectie?
si partea cea mai buna stii care e?...ca i-a revenit baiatului cheful de joc...si pt ca nu vrea sate moka in alta parte...m-am gandit sa ii golesc eu cateva de la tine...ce zici?...e buna afacerea?
 

DeletedUser

..

Iar peste tot Rugayah..frate asa ceva nu am mai vazut..tu n'ai ce face de postezi numai offtopicuri?Stiu ca fac atac la persoana..dar totusi..e total aiurea ceea ce faci tu!nu crezi ?
 

DeletedUser14300

draga...am fost invitata sa dau explicatii...daca ai fi fost atent ai fi vazut...
sau esti gelos ca nu esti si tu bagat in seama si de asta te bagi singur fara macar sa intelegi despre ce e vorba?...
iar ca sa fie offtopic ar trebui sa vorbim despre ceva ce nu are legatura cu tema...iar un jucator din 3sla plictisit si scarbit de politica dusa de acest trib este cat se poate de ontopic mai ales daca satele lui au ajuns la cei cu care 3sla-ul duc razboaie...vezi titlul temei:D
 

DeletedUser15488

nu uita ca il cunoastem si noi pe bubu si dupa cateva pahare ne-a spus omu care sunt metodele voastre si cum iti "cedeaza" lumea conturile.........cati bani bagi lunar in jocul asta?...probabil ca suma variaza in functie de cate conturi achizitionezi dar sunt sigur ca tii o evidenta
m-am razgandit.......lasa nu mai raspunde ca vrem sa scapam de spamul tau
 

DeletedUser5809

Hai sa revenim la topic. Multa lume cedeaza conturi din mai multe motive. Daca stii ca anumite persoane il vand si ai dovezi, foloseste sistemul de suport si acele conturi o sa fie inchise. Astfel discutiile astea nu isi au rostul aici si daca nu se revine inchidem topicul si gata.
 

DeletedUser

Pai avand in vedere ca suntem ALIATi, banuiesc ca tu ne vei ajuta. Nu-i asa?
Sau daca sensul intrebarii tale suna altfel te rog sa ma corectezi.
Eu pe voi ?? eu imi ajut tribu in care sunt nu aliati ... voi ma ajutati ?
si din cate tin eu minte asa a fost ...waroom a sarit pe M.T. ca 3-sla o ducea rau ...
Lasa`l ALIAT in pace pff scz ioanniko....el baiatu nu stie cum sa faca sa mai posteze si el ceva poate devine important...

Nu vreau sa par importat, in orice caz nu sunt manelar ca tine :rolleyes:.
dute in treaba ta si lasa comentariile ca si asa sunt degeaba .. eu am spus un fapt ce are legatura cu topicu, TU?? ce ai spus? nimik ... si el nu a zis nimik de aliat ci a zis aliati ...
stiu ca iq la manelisti e redus dar nah..
 

DeletedUser14300

nu uita ca il cunoastem si noi pe bubu si dupa cateva pahare ne-a spus omu care sunt metodele voastre si cum iti "cedeaza" lumea conturile.........cati bani bagi lunar in jocul asta?...probabil ca suma variaza in functie de cate conturi achizitionezi dar sunt sigur ca tii o evidenta
m-am razgandit.......lasa nu mai raspunde ca vrem sa scapam de spamul tau

nu stiu ce v-a zis voua bububo si cum procedeaza el dar eu nu am dat niciodata un leu pe vreun cont...si sunt destui care mi-au cedat conturile si inca mai joaca pe alte lumi (inclusiv radu...il gasesti si pe l18):)...vezi ce am inobilat si i-ai la cautat si daca vreunul spune altceva...orice vrei tu!!!... ca oricum nu conteaza ca nu o sa se intample asta:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

Hai sa revenim la topic. Multa lume cedeaza conturi din mai multe motive. Daca stii ca anumite persoane il vand si ai dovezi, foloseste sistemul de suport si acele conturi o sa fie inchise. Astfel discutiile astea nu isi au rostul aici si daca nu se revine inchidem topicul si gata.
discutie sunt legate de noi si razboaiele noastre, chiar daca nu se vede, acesta este cea mai practicata si cea mai de succes raportata la efortul depus (de a cumpara conturi). Dovezi nu avem cum sa aducem pt ca nu avem acces la informatiile de logare, ci doar la cateva din viata reala daca le-am putea corela am dovedii poate ceva.
Sistemul suport este folosit dar inutil de cei ce nu au "numarul de telefon" al adminilor.
(si la spusele acestea am dovezi )

Nu vreau sa par importat, in orice caz nu sunt manelar ca tine
stiu ca iq la manelisti e redus dar nah..

preferintele muzica nu spun nimica de IQ, iar aici ai cam dat cu bata in balta! s-a pus intentionat acolo ALIAT, dar ce sa facem nu pe toti ii ajuta mama natura ...

nu stiu ce v-a zis voua bububo si cum procedeaza el dar eu nu am dat niciodata un leu pe vreun cont...

fiecare are mijloacele lui rugayah le stim pe ale lui, le banuim pe ale tale :D :D :D

aici gresesti legend...sate sau dat si unde au cerut.diferentza acum apare pe harta...la acea vreme eram facuti jucatori de mana 2-a.am tinut granitza cu newage 3-4 jucatori de mana 2-a...satele pe care voi ati luat nu s-a reusit sa fie pastrate de jucatori de mana 1 :) si vezi ca ai pe granitza mai mult de 20% din sate.te contrazici in propria tactica si nu da bine la aceia care au ascultat sfatul tau.tre sa fi un exemplu bun pt. ei...
sa gresesc eu oare :))

gresesc si eu ca's om dar incerc sa ma corectez,
nu stiu clasificarea cu jucatori de mana dar o sa ma lamuresti tu.(exemple)
s-au pierdut sate multe se vor mai pierde si la fel e si cu castigatul,depinde de zona, timp si pregatiti nu numai de cine joaca.
da am muulte dar asta pentru ca multi din jurul meu au plecat si ma ataca acum dupa luni de cooperare si colegialitate deci eu am respectat normele si vei vedea ca le voi respecta si in continuare ai doar rabdare si nu mai ** pe langa.
nu stiu oare tu nu gresesti?

sarcacutul legend,ii cam tremura chiloteii acum cind are atacuri :).tot cu gura mare ai ramas.esti......nu trebuie sa mai pun si cuvinte ca nu isi au rostul,mai bine ti-ai lua o lama si sa sa incepi sa iti dai venele una cite una,sfirsitul milogilor e aproape,pregateste-te :))

ma cam doare exact unde acopera ce zici tu ca tremura pe mine de atacurile voastre si de satele care mi le luati. Si nu toti practica tehnicile descrise de tine, uni mai avem si viata si ce minte si perspective, totusi succes la perfectionarea metodelor.

sincer ma asteptam sa pierd mai multe sate dupa jocurile care le-ati facut si inca le faceti cu conturile, dar nu a fost chiar asa.... cele mai multe le-am pierdut contra "amicilor" mei nicu si ben, dar cine stie ce viitor v-a mai fi poate se mai intoarce soarta.

cate atacuri dati in valul asta? mai mult ca data trecuta? au fost mai bine de 2000 nu?

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

balacareala, yeeee, misto, lumeeee...hai sa ne improscam cu diverse...mi-era dor de asa ceva..face bine impotriva plictiselii..
ON topic, o statistica total lipsita de importanta:

Side 1:
Tribes:
Players: madfalcon81

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 3:eek:
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,685
Tabăra 2: 33,209
Diferență: 1,476

image.php
 

DeletedUser14300

fiecare are mijloacele lui rugayah le stim pe ale lui, le banuim pe ale tale :D :D :D

cu banuitul si presupusul fara dovezi sau ceva concret e ca si faptul ca i-ai furat tu contul lui radu1120...o pot afirma ...se si vede in statistici cum i-ai luat satele, asta dupa ce el ti-a lasat sitter o perioada mai lunga(din ce spune el...)...dar nu se poate dovedi! asa ca...
 

DeletedUser

ai zis bine legend...dupa luni de cooperare si colegialitate(nu am simtit asa ceva)asa a fost si in cazul meu :)atunci cand nu stiam cum sa fac cu resursele si trupele sa atac,sa trimit si sprijin si sa nu pierd sate in k50,iar alti inobilau intern langa mine fara sa fie interesati de ce face granita din sud:)+ aceia veniti din wanted sa afirme ca ei nu sunt interesati de ce este in sud...fac parte din acelas trib,dar nu sunt interesati de ce se intampla in acel trib :)bun asa ce sa zic.si un raspuns la kabyna ce caut eu un K30 :) acele sate au fost scoase la inobilare interna pe forumul tribului.dar **.ta raman doar gerii :)
 

DeletedUser22814

balacareala, yeeee, misto, lumeeee...hai sa ne improscam cu diverse...mi-era dor de asa ceva..face bine impotriva plictiselii..
ON topic, o statistica total lipsita de importanta:

Side 1:
Tribes:
Players: madfalcon81

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 3:eek:
Diferență: 0
asa, si cate sate ai avut de cand te stii la granita cu newage?
cumva 3 pline ochi? cate mai ai, tot 3 sau ai mai luat vreunul azi noapte? :rolleyes:
mare smecherie asta, e adevarat.
 

DeletedUser14300

sa vedem lui legend cate sate ii vor mai ramane pe granitza...vad ca a inceput sa le cedeze...ce nu reusesc sa ia newage-ul si rw-ul ia ai lui din trib:))))

Marlania k41 (178|487) K41 8,778 LegendOfHector [3-SLA] luiggy [3-SLA] 2010-01-20 11:00:19
Marlania k41 (177|487) K41 9,186 LegendOfHector [3-SLA] luiggy [3-SLA] 2010-01-20 10:28:25
 

DeletedUser

lasa-l huha ca probabil simte omul nevoia sa fie in centrul atentiei. a luat si el 3 sate de la newage si se pare ca nu l-a laudat nimeni pentru treaba asta. din statistica reiese si motivul pt care nu a primit laude :D
 

DeletedUser

legendofhector -sincer ma asteptam sa pierd mai multe sate dupa jocurile care le-ati facut si inca le faceti cu conturile, dar nu a fost chiar asa.... cele mai multe le-am pierdut contra "amicilor" mei nicu si ben, dar cine stie ce viitor v-a mai fi poate se mai intoarce soarta.

se pare ca la jocuri de conturi te pricepi cel mai bine.
nu am fost niciodata ,,amic" cu tine nici la propriu , nici la figurat.am fost prin voia soartei colegi de trib , scurta durata, acum nu mai suntem.si nici cit am fost, daca-mi aduc aminte, nu ne ,,tucaiam " deloc.
de ce ai pierdut satele? la 2000 de atacuri? rusinos.eu am avut 4000 de atacuri in 5zile, si la final am iesit in avantaj cu 4 sate.
dupa sfaturile pe care le dadea-i cind aveam eu sau altii atacuri, ma asteptam sa ramin eu dupa actionul pe tine fara 100 de sate.

si nu ai pierdut numai impotriva mea si a lui bv48ben, si cei din newage te-au tocat destul de bine.daca nu mai tii minte uita-te pe tw stats.
dar ce-mi place cel mai mult , si ma amuza este lupta ta cu minele de fier,minele de argila, cazarmile, morile de vint.:) ne distram teribil
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

ai zis bine legend...dupa luni de cooperare si colegialitate(nu am simtit asa ceva)asa a fost si in cazul meu :)atunci cand nu stiam cum sa fac cu resursele si trupele sa atac,sa trimit si sprijin si sa nu pierd sate in k50,iar alti inobilau intern langa mine fara sa fie interesati de ce face granita din sud:)+

cei care inobilau intern al greu sunt din cei care sunt acum cu tine in trib.. hmm n-ai nimerit-o pe asta, incearca alta.

se pare ca la jocuri de conturi te pricepi cel mai bine.

vorbeste gura fara tine . si ar merge o zicala aici dar nu am voie.

nu am fost niciodata ,,amic" cu tine nici la propriu , nici la figurat.am fost prin voia soartei colegi de trib , scurta durata, acum nu mai suntem.si nici cit am fost, daca-mi aduc aminte, nu ne ,,tucaiam " deloc.

pentru tine si prince nu as da nici o flengma pentru caracterul vostru. stiti voi la ce ma refer asa ca macar aveti bunul simt sa taceti cand e vorba de colegialitatea care a fost intre mine si voi.

de ce ai pierdut satele? la 2000 de atacuri? rusinos.eu am avut 4000 de atacuri in 5zile, si la final am iesit in avantaj cu 4 sate.[/QUOTE]

daca as fi avut din trib defensiva care ai avuto tu in razboiul contra newage, si as fi avut 3000 de nobili ar fi fost alte rezultate. dar eu nu am facut acum rost nici pe jumate din defensiva care am facuto rost pentru "scumpi fosti colegi ai mei". iar cu nobili cam greu ca doar eu nu prea bat taleri, hmm ciudat , daca nu intelegeti va explica aici cei care au mii de sate care e jmecheria...

sa vedem lui legend cate sate ii vor mai ramane pe granitza...vad ca a inceput sa le cedeze...ce nu reusesc sa ia newage-ul si rw-ul ia ai lui din trib:))))
nici macar nu sti cum joc, deci nu ma mira nimica in privinta ta.


PS: spre deosebire de unii, alti stiu sa si castige sa si piarda.
PPS: cred ca ar trebuii sa va mai spun ca unii nu stau nonstop pe jocu asta.
 

DeletedUser

legend am impresia ca iti este rusine de adevar :)ma dezamagesti...ai impresia ca pierd timpul cu cioara vopsita pe forum.este un simplu joc.singura scuza pe care o gasesc la tine este lipsa din joc de cateva luni de zile...nu tine de bata fara sa cunosti adevarul.credibilitatea nu poti sa o pierzi astazi si maine sa o castigi in acelasi anturaj :)
 
Sus