Discutie cu EXIT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

simplu face:trimite solii la trupele plecate de atcasa sa-i aduca inapoi(moment tardiv,intre timp respectivul devine ferma sau i se nobileaza satu')..

Am si eu o intrebare,daca akum ****** cer 30 sabiute,cate o sa ceara mai inkolo?
300?...3000?...30000?..milioane?
0_o
:D

hades chiar nu poti sa fii decent?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne, ce idioti! daca as fi facut parte din tribul ala, as fi iesit de 100 de ori pan acum(vorba vine:p )
 

DeletedUser

simplu face:trimite solii la trupele plecate de atcasa sa-i aduca inapoi(moment tardiv,intre timp respectivul devine ferma sau i se nobileaza satu')..

Am si eu o intrebare,daca akum **** cer 30 sabiute,cate o sa ceara mai inkolo?
300?...3000?...30000?..milioane?
0_o
:D

Daaaa, al doilea concurent se ap[ropie mai mult de premiu (permiul consta intr-o ferma grasa de la CLANUL EX-s***) ..... h3h3h3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vreau si eu premiul...ce trebuie sa fac?

dar eu vreau ferma lu Baba ca de el e fondatoru el isi trage partea leului nu
 

DeletedUser

da chiar,ce trebuie sa fac hombre ca nu am inteles?
:D

ce tre sa zic ca sa iau si eu ferma?
 

DeletedUser

ahahahaha
chiar ca
porcii cer resurse si aparare...altceva nimic?
femei,bere ceva?
:eek: :cool:
 

DeletedUser

gaste ..... buta poanta, dar cum ei cer aja si sunt cu soricul gros ==> porci, iar aia de la care iau si sunt fara minte ====> gaste, deci ti-am satisfacut acuma curiozitatea h3h3h3
 

DeletedUser

ahahahah
PERFECT!!!
dar hai sa incheiem discutiua ca o dam in zoofilie..din cate am inteles.porcii astia ii f** la cap pe gaste cale calca in picioare daca nu le da papa
ahahaaahaahaa
:p
 

DeletedUser

corect corect...dar vad ca la astia le tremura soriciu' (sau penele) rau de tot ca nici unu desi citesc,le e frica sa posteze
ahahaaahahahaha
:D ;)
 

DeletedUser

pai de mah ce sa faci

eu zic sa facem un thread sa posteze fiecare in ce categorie se afla:

GASTE sau Porci ...... h3h3h3 ca sa stim cum stam aici la ferma:D
 

DeletedUser

pei asta e simplu...aia primii 10 din trib sunt porci ceilalti 100-300-500 sunt gaste
ahahahahahhaha
:eek:
 

DeletedUser

hahahahahahaha, mai sunt terminat de ras ..... deci hai sa dicutamceva mai serios ca esti din EX-s*** sunt Praf rau de tot
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser150

ma oameni buni.... io nu inteleg o chestie... de ce va bagati voi in treaba exitului?... aveti interese p-acolo sa inteleg? sunteti gelosi? ce motive intemeiate aveti in afara de "ajutatul" noobilor... pentru ca nimeni... absolut nimeni nu ajuta pe nimeni absolut gratuit... asa ca vreau si io sa stiu ce va iese voua din tot balamucu asta....
 

DeletedUser

ma oameni buni.... io nu inteleg o chestie... de ce va bagati voi in treaba exitului?... aveti interese p-acolo sa inteleg? sunteti gelosi? ce motive intemeiate aveti in afara de "ajutatul" noobilor... pentru ca nimeni... absolut nimeni nu ajuta pe nimeni absolut gratuit... asa ca vreau si io sa stiu ce va iese voua din tot balamucu asta....

Ne iese un joc jucat corect nu pe interese, si nu vreau sa ma trezesc injurat apoi de 50 insi care or sa zica sa nu ii mai atac ca ei nu stiau si nu putea si nu stiu ce, ca atunci pur si simplu nu o sa ma intreseze ..... asta ne iese, iar daca tu esti EX-s***, si vii aici cu chestii de astea te rog sa nu mai scrii nu de alta dar ma poluezi vizual, cu tampeniile de genul ce imi iese (de aia suntem aja cum suntem ca trebuie mereu sa ne iasa ceva) ..... uite mie nu imi iese nik intelegi o fac benevol sa deschid ochii la fraieri. ..... gelos pe cine pe o shleahta de profitori, care profita de naivitatea unora :D

man deci eu te banuiesc ca esti EX-s***, nu stau sa caut ca nu ma intereseaza, dar daca esti de acord cu modul lor de gandire inseamna ca, indiferent de varsta care o ai, ori esti un fost COMUNIST notoriu ori esti VARZA.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser150

fost comunist notoriu... de petru groza ai auzit?... varza? poate... asta nu decid eu decide posteritatea.... si da... sunt din exit... si pana sa ma clasifici mai ai de crescut....
 

DeletedUser

fost comunist notoriu... de petru groza ai auzit?... varza? poate... asta nu decid eu decide posteritatea.... si da... sunt din exit... si pana sa ma clasifici mai ai de crescut....


Cumetre mai am de crescut? ...... asta mai e si aja pt tine personal am auzit si de petru groza si cred ca stiu mai multe despre el decat vei sti tu vreodata ..... auzi mai am de crescut poate la marimea pantofului ..... :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus