TwTotal Tool

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Varianta in romana a site-ului TwTotal.net a fost lansata azi:

http://Ro.TwTotal.net

Puteti folosi acest tool pentru a afla informatii despre fiecare runda speed, si despre orice jucator de pe serverul speed triburile.ro.
La finalul fiecarui sezon(un sezon = 40 de runde speed) se va anunta campionul acelui sezon.
Azi incepe primul "sezon"...

Orice intrebari, sugestii, probleme mi le puteti adresa mie aici pe forum sau la adresa de e-mail:
support@twtotal.net

Sper ca acest tool sa va fie de folos.
Spor la joc!
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Ne cerem scuze ca nu si-a facut update-ul la timp in ultima vreme, am intampinat diverse probleme cu un bug, dar azi a fost rezolvata aceasta problema!

Spor la joc!
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Pentru ca au fost multe intrebari cu privire la ce punctaj se ia in calcul de TwTotal in cazul rundelor Bash sau Cat vs. Bash, va informez ca pe toate serverele TwTotal(de la inceputul acestui proiect) se iau in calcul doar punctele satului sau satelor jucatorilor, si nu punctajul de la inamicii invinsi ca atacator sau ca aparator. Desigur si acele punctaje sunt afisate, dar doar statistic, nu au nici un rol in clasamentul sezonului, sau in clasamentul general.
(Puteti verifica acest lucru calculand punctele stranse de orice jucator afisat acolo, toate sunt rezultatul adunarii punctelor din clasament, nu inamicilor invinsi!)


Spor la joc!
 

DeletedUser

Aşa e pe serverele straine de twtotal :) in maxim 5 minute de la sfàrşitul speedului se reactualizeaza clasamentul
 

DeletedUser16969

PUSKI cand actualizezi si tu Clasamentul General ?


Nu s'a mai actualizat de multe runde ....
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Mie mi se pare totul ok, dacă sunt totuşi probleme pe care nu le observ, transmiteţi-le prin mesaj privat vă rog.
Speed Clasament general
Actualizat: 29/01/10 14:01
 

DeletedUser

Eu nici nu apar acolo , desi contul acesta il am de peste 3 saptamani :)) :)) :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus