M-goth contra Mib

  • Autor subiect DeletedUser29282
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29282

Un nou razboi se arata la orizont si anume M-goth impotriva Mib, vom vedea daca M-goth ii vor respinge si invinge pe agresorii din Mib care tot timpul au profitat de conditiile precare ale diferitelor triburi aflate in razboi dur cu alte triburi pentru a-si face si dumnealor curaj sa intre intr-un razboi, reamintesc ca Mib nu a avut de-a lungul istoriei lor nici un razboi total ci doar impotriva unor grupuri reduse ale unor triburi
 

DeletedUser18817

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 10
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,846
Tabăra 2: 89,920
Diferență: 78,074

image.php


totusi statistica imi da peste nas
 

DeletedUser29282

eh ei se bizuiesc pe alea 800 de sate sau cate or fi pe care ni le-au luat, nu inteleg de ce li se pare o echivalare relevanta de forta acea statistica tin sa reamintesc ca M-goth a avut un razboi ffff greu cu ~Lex~ care ne-au solicitat la maxim atat forta de atac cat si forta de aparare iar acel conflict s-a terminat de mai putin de o sapt deci va dura cred 2 sapt sa ne reorganizam total si atunci vom putea spune ca statisticile sunt relevante plus ca ne-am revigorat si cu colegi noi si experimentati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 22,704
Tabăra 2: 13,589
Diferență: 9,115

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 330
Tabăra 2: 1,297
Diferență: 967

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 176,062,327
Tabăra 2: 87,859,545
Diferență: 88,202,782

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,810,585
Tabăra 2: 13,102,836
Diferență: 10,292,251

image.php



-------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: M-Goth
Players:

Side 2:
Tribes: ~MIB~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 86
Diferență: 29

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 18
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 941,368
Tabăra 2: 655,689
Diferență: 285,679

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,846
Tabăra 2: 180,549
Diferență: 168,703

image.php


--------------------------------------------------------------------------------
albastru : M-goth
negru : ~MIB~

map.php
 

DeletedUser29282

buna harta asta, eh ei ia din sud de acolo sate, acolo a fost mamaliga de au mancat-o pana acum de la noi
 

DeletedUser

In sud ar putea lua ceva sate . Dar nu prea pot ajunge in nord .
 

DeletedUser29282

eh asa se comporta un trib las, loveste in oameni vulnerabili
 

DeletedUser

Daca mai e un trib, exceptand M-goth, care se simte sau s a simtit napastuit de MIB il rog sa zica.
Tin sa reamintesc unora care le place sa minta cu nerusinare, ca tribul MIB nu e un trib care sa declare razboaie, razboiul cu M-goth este primul inceput de noi. pana acum TL( care a fugit cu onoare :Din goth), FRIEND, SELECT, au fost cele care ne au declarat razboi, dar noi nu am plans pe forumul extern cat de napastuiti suntem, ca noi suntem oameni maturi care intelegem scopul jocului nu plangem ca niste copii de gradinita ca am fost atacati miseleste( mai ales ca au fost anuntati din timp cei din M-goth). Si tin sa reamintesc celor care uita repede, ca din fiecare trib cu care am luptat, noi am stiut sa ne facem prieteni care acum sunt la noi in trib fara sa fi fost amenintati cu distrugerea, au intrat la noi de placere nu de frica.
 

DeletedUser29282

asta ce zici u ar trebui sa fie inca un motiv de ingrijorare pt alte triburi, ca va dati prieteni cu membrii altor triburi, ii luati cu zaharelul scopul principal fiind recrutarea... nu ne plangem dinosaurus, eu doar informez lumea, iar mintisi pe fatza cum ca TL-ului nu le-ati declarat voi razboi, eram in conducerea TL dionazaurus cand ne-ati declarat razboi, si nici prin gand nu v-ar fi trecut sa o faceti daca nu stiati ca mai avem alti si alti dushmani, voi ati fost ultimii care ati declarat razboi unui trib aflat la limitele fortei de lupta
 

DeletedUser

Daca mai e un trib, exceptand M-goth, care se simte sau s a simtit napastuit de MIB il rog sa zica.
Tin sa reamintesc unora care le place sa minta cu nerusinare, ca tribul MIB nu e un trib care sa declare razboaie, razboiul cu M-goth este primul inceput de noi. pana acum TL( care a fugit cu onoare :Din goth), FRIEND, SELECT, au fost cele care ne au declarat razboi, dar noi nu am plans pe forumul extern cat de napastuiti suntem, ca noi suntem oameni maturi care intelegem scopul jocului nu plangem ca niste copii de gradinita ca am fost atacati miseleste( mai ales ca au fost anuntati din timp cei din M-goth). Si tin sa reamintesc celor care uita repede, ca din fiecare trib cu care am luptat, noi am stiut sa ne facem prieteni care acum sunt la noi in trib fara sa fi fost amenintati cu distrugerea, au intrat la noi de placere nu de frica.

Eu nu cunosc triburile acestea asa de bine.
Esti in cunducerea ~MIB~ ?
 

DeletedUser

In razboiul dintre triburile noastre vom vedea daca propaganda ta iti va ajuta la ceva, eu nu cred ca nici SH nici JHG nu vor pleca urechea la vorbele tale pe care le emani constant.
iar cu mamaliga pe care am mancat-o ai avut mare dreptate.

da, sunt in conducerea MIB
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

era un fel de metafora treaba cu mamaliga fiindca i-ati vazut izolati si stiati ca nu are cine sa ii sprijine si ati muscat din ei ca din mamaliga... hai fa-ne sa ne fie dor de tine stiu ca va roade faptul c-o sa va facem viata grea si ca aveti vecini aliati pe care nu sunteti siguri fiindca fiti siguri ca ei sunt mai destepti decat manevrele voastre, mai ales aia de la nord de voi... o luasi pe aratura luandu-te de nick-ul meu si de io mai stiu ce aiureli nu vezi ca tu lovisi in realitate, eu vorbesc de joc dinosaure nu de ce incepusi tu sa bati campii

POI CAT V-AM INGHITIT NOI SI INCA UN TRIB(inca nu-i dau numele) TOATE MOFTURILE SI PRETENTIILE VOASTRE FALSE DIN CAUZA CA ERAM LA ANANGHIE SI TOT VOI ATI FOST AIA NEMULTZUMITI MAI VINE SI VREMEA DREPTATII NU?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In razboiul dintre triburile noastre vom vedea daca propaganda ta iti va ajuta la ceva, eu nu cred ca nici SH nici JHG nu vor pleca urechea la vorbele tale pe care le emani constant.
iar cu mamaliga pe care am mancat-o ai avut mare dreptate.

da, sunt in conducerea MIB

Tu te refereai la sovietiku sau la mine ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

duamne ce intrebare pusesi si tu, logik ca se referi la prietenul lui sovietiku din M-goth :))))
 

DeletedUser29282

nu are ma ala nici o treaba cu realitatea din joc, se baga si el in seama pe forum ca a vazut ca ii dau ii gat in public
 

DeletedUser13059

succes tribului M-ghot dupa cum ii stiu pana in vara cred ca ii termina daca joaca la fel cum au jucatu cu ~LEX~
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus