~M~ - pareri

  • Autor subiect MASTER OF B.C.T.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ooo asa mai merge
palaria jos in fata m ...gaw mai au de lucru
poate mandria e prezenta si asta ii face pe unii sa pice:-?vazandu.se mari si tari le este sila sa se mai apere cand vad atacuri de la jucatori care ii considera "neinsemnati"
presupun ca au si ei ceva de spus inprivinta situatiei in care se afla(sau oare nepasarea este la mijloc)
nu intra nimeni sa ne lamureasca ce si cum inprivinta gaw, pt ca vad ca pierd destule sate in fata m si mai ales md care este un tribulet fara prea multi playeri
 

DeletedUser

Este foarte usor de cand a venit -l.l.- la noi . Se pare ca ei erau cei mai priceputi.
 

DeletedUser18817

chair sunt priceputi acei oameni......ii cunosc bine pe majoritatea :)
~M~-ul a prins mare forta cu acei oameni.....
oricum G.A.W, a fost un trib slabut....

Bafta ~M~
 

DeletedUser

adica cei vechi din ~M~ sunt degeaba ? :))

Ce zic eu si ce inteleg altii ...
Cand ~l.l.~ era in g.a.w noi ne bateam defapt cu 2 triburi in unul , iar acum de cand ~l.l.~ a venit la noi suntem 2 triburi puternice ( complet unite ) care ne batem cu un trib de nivel mediu , inactiv . Plus ca g.a.w mai are razboi cu un trib .
 

DeletedUser13059

:))) doamne fereste ...... defapt in ~M~ au venit acum vechii Romans ;) care inainte sa vina la voi au fost in gaw de unde si-au facut propriul trib ~L.L~ si dupa aia au venit la voi :| tu sti foare bine triburile si care cum ii treaba pe aici :))
 

DeletedUser13059

pai tu nu prea sti multe din cate vad dar vorbesti aiurea despre tribu tau zici ca ar fi un trib care ar fi de speriat :| si tu de ex daca esti intr-un trib de elita cum il tot ridici in sus si in jos du din ce clasa de jucator faci parte ?
 

DeletedUser

pai tu nu prea sti multe din cate vad dar vorbesti aiurea despre tribu tau zici ca ar fi un trib care ar fi de speriat :| si tu de ex daca esti intr-un trib de elita cum il tot ridici in sus si in jos du din ce clasa de jucator faci parte ?

raul suntem aliati nu mai fi asa rau cu el :D
 

DeletedUser

pai tu nu prea sti multe din cate vad dar vorbesti aiurea despre tribu tau zici ca ar fi un trib care ar fi de speriat :| si tu de ex daca esti intr-un trib de elita cum il tot ridici in sus si in jos du din ce clasa de jucator faci parte ?

Eu stiu multe pe l 6 :eek:, vorbesc putine ... :p:p:p
Cateodata e mai bine sa dai dovada ca nu stii unele lucruri ( chiar daca le stii ) decat sa ai probleme ( adica sa faci pe prostul ).

Si da , suntem un trib de speriat ! :EEK::EEK::EEK:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

calmeaza-te te rog nu vreau sa generam conflicte dar stai linistit nu treci de mine :D
 

DeletedUser13059

in black sunt :)


valentinopop ... stai calm nu prezint o amenintare pentru nimeni :))
 

DeletedUser13059

:)) acum raul cica ataca ARM :))


Agresor: valentinopop
Sat: 003 - Art Of War (444|402) K44

Număr: 0 0 104 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Apărător: GOOD1967
Sat: daca tot il iei pastreaza.l;) (445|406) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Prada: 0/1000
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 2 la -29




imi este mila de ei
 

DeletedUser

Cu asa trupe ataci tu ?
104 topoare si un nobil ?
Stiu ca eu exagerez la atacuri , dar totusi ...
 

DeletedUser18817

:)) dar au fost si atacuri care nu prea ti-au reusit azi :)
cat de bine mai stiu ;))

Chiar nu obsevasem ca ai luat un sat de la noi.......interesant :)
 

DeletedUser

Parca suntem la topicul cu pareri despre evolutia ~M~ ...

Black -negru
~M~ - albastru
~ARM~ - mov


map.php
 

DeletedUser13059

:)) dar au fost si atacuri care nu prea ti-au reusit azi :)
cat de bine mai stiu ;))

Chiar nu obsevasem ca ai luat un sat de la noi.......interesant :)

trebuie sa imi omor cam 15 sate deff apoi o sa vezi distractie :)


sunt curios daca merge sa iau cel putin 40-50 sate intr-o zi si intr-un interval de 1 ora niste sate de la ARM pe care am pus ochisorii:) apoi sa vad ce comenteaza conducerea ARM :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus