TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

big ox e cel care si-a batut joc de toti siterii tsl-isti cand acestia incercau sa ne atace de pe conturile GVL-ului

pacat ca nu ati avut granita comuna...e frate geaman cu getjar :)

sau ati auzit ca big ox vine spre granita cu tsl si ati dat repede delete sa nu va faca de 2 parale :p

Tu cine esti creatura cu mar pe cap ??

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai uitat de mine opteron? :)

macar eu am curajul sa postez cu id-ul meu...nu ma ascund ca gaina in spatele unui id fals :p

tsl a fost un trib compus in proportie de 80% din gainuse...acum a disparut ...au fugit toti ca potarnichile...acest topic ar trebui inchis ;)

ps
nu stiu cine e mai obsedat de L7..noi care jucam pe ea sau voi tsl-istii care "bantuiti" pe aici obsedati ca ati pierdut L7 :D
 

DeletedUser

Tribul TSL poate ca nu mai exista dar unii jucatori din acest trib mai joaca si dusmanii lor de asemenea.Poate vor sa povesteasta despre vremurile bune sau mai putin bune pe care le-a avut tribul TSL.Poti tu sa-i opresti sa vorbeasca desprea acestea?Pot eu sa ii opresc?
TSL face parte din istoria lumii 7 si aici este forumul lumii 7 deci nu mi se pare ca e nevoie sa fie inchisa aceasta tema,momentan cel putin.

Va zis bine adminu aici , TSL face parte din istoria lumii a 7 :), get a life so. Topicu ramane deschis, cautati-va antuarj in alta parte. Incercati sa faceti un miting in piata victoriei, pentru ieftinirea talerilor, precum si petitii online.
Sigman nu conteaza cine sunt eu , la fel cum tu nu contezi si nici nu ai contat vreodata :). Esti doar un nume pe forum , pe joc ai fost si esti nul ;).
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
alooo ce e aici spam fara mine? :)) mama ce galagie e la pomana TSL -ului... oameni buni, lasa-ti-i sa se odihneasca si ei in pace, nu le mai rostiti numele ca sughita saracii in mormantul lor acolo :D :))

inca un lucru legat de istorie :

istoria nu tine minte numele finalistei , ci doar pe cel al castigatorului...deci TSL , adio, ati pierdut , recunoasteti asta si mai terminati-o cu balamucul asta aici :D
 

DeletedUser

alooo ce e aici spam fara mine? :)) mama ce galagie e la pomana TSL -ului... oameni buni, lasa-ti-i sa se odihneasca si ei in pace, nu le mai rostiti numele ca sughita saracii in mormantul lor acolo :D :))

inca un lucru legat de istorie :

istoria nu tine minte numele finalistei , ci doar pe cel al castigatorului...deci TSL , adio, ati pierdut , recunoasteti asta si mai terminati-o cu balamucul asta aici :D

Cu siguranta pe cei de pe locul 5 chiar ca nu ii tin minte :)
 

DeletedUser

Obsedati de TSL - Fara identitate

Obsedati de TSL a ascris la alt topic asta:

Hkk se milogeste , ce amintiri .
Big Ox , tu ai jucat contra TSL ? Ca noi nu ne amintim


Domnule, doamna, o sa-mi permit cateva observatii:
1. Nu are relevanta activitatea mea vis-a-vis de sinucigasul TSL. Eu sunt de cealalta parte a hartii, dar da, indirect am luptat (participat, contribuit, impins) contra TSL. Daca asta sugerezi, intradevar, am fost una din legumele pe care des le-ai evocat, viteazule sinucigas!
2. Gestul in sine, al domniilor voastre evident, a fost egoist in doua planuri, intern si extern, a adus prejudicii importante atractivitatii lumii asteia, desi, unele persoane desi initial solidare gestului au preferat sa ramana alaturi de noi intr-un fel sau altul! De asemenea, impingerea unor jucatori valorosi si cu caracter spre un gest deplorabil "din solidaritate" este u gest rusinos, deci rusinea va insoteste, fie ca vreti fie ca nu!
3. Odata ce ati facut aceste lucruri, aveti decenta de a ramane in anonimat sau dupa caz preluati o identitate noua, fara lamentari, fara acuze. Asumati-va gestul pana la final!
4. "Cel care nu stie sa piarda, nici sa castige nu stie" este o maxima adevarata, si, in cazul domniilor voastre potrivita! Sunt ferm convins ca bucuria victoriei v-ar fi fost la fel de ostentativa ca si ... sinuciderea!
5. Modul jignitor de adresare (HKK spre exemplu) continua sa persiste, semn clar ca nu invatati din greseli. Va sugerez sa remediati rapid aceasta deficienta, pentru ca o alta maxima foarte adevarata spune ca "Omul din greseli invata", pun accentul pe primul cuvant, Omul!
6. Declararea identitatii proprii este un gest de onoare, numai daca nu cumva esti rusinat de faptele proprii.
7. Eu, desi am fost acuzat, nu urasc TSL, desi marturisesc cu regret ca m-a bantuit un sentiment de dezgust fata de cateva persoane vulgare din TSL. Regret acest sentiment, este vina mea ca nu am incercat sa-l indrept si am fost ironic (poate prea mult) la adresa lui. Cer scuze si promit sa nu repet gresala! Am sperat sa fiu inteles corect.
8. Desi m-am alaturat cererii generale de reducere a costurilor producerii unitatilor nobiliare, pentru a face uitata rusinea punctelor gri, eu personal nu am nevoie de aceasta reducere, leguma fiind! :D Inteleg insa necesitatea generala si ma alatur in cerere (nu milogeala, cum sugerati dumneavoastra) inca o data! Temporar, sau definitiv, nu conteaza!

Multumesc celor care au avut rabdare sa citeasca pana la capat si raman indatorat si recunoscator celor care fac efortul sa si inteleaga sau sa ma inteleaga!
 

DeletedUser

am multi amici in TSL, si mai multe cunostinte si am avut totdeauna respect in joc pentru marea majoritate a jucatorilor de acolo. si trebuie sa recunoastem ca au fost jucatori foarte buni. insa nu au fost jucatori mari. diferenta intre un jucator bun si un jucator mare o face bun-simtul. in TSL nu prea a existat. chiar si modul si pretextul gasit pentru a iesi de pe lumea 7 arata ce fel de jucatori au fost. toate injuraturile si vulagaritatile aduse partenerilor de joc in mesaje private, forumuri comune sau forumul extern, amenintarile cu batatia fizica, jignirile si acuzele nefondate aduse echipei de admini arata ceea ce era de aratat. toate astea au mascat situatia de fapt a TSL-ului. nu mai dadeau nicaieri inainte, pe toate fronturile erau in defensiva, noi razboaie cu Diablo sau fostul trib mare Viking si actualii urmasi ai lui nu isi permiteau nici macar acolo. si atunci hai sa ne comportam ca si copiii cand sunt prinsi la furat de fructe: injuram stapanii si eventual le spargem geamurile la casa.
lumea 7 deja stia ce este TSL-ul si ce comportament au. au avut grija singuri sa arate asta. aceste ultime postari ale unor fosti jucatori de pe lumea 7 nu face decat sa intareasca aceasta credinta unanima. singurii vinovati sunt fostii conducatori ai TSL-ului care au permis si chiar incurajat asta. un adevarat lider nu se coboara la asemenea nivel. un adevarat lider este primul care pedepseste asemenea iesiri.
au existat si jucatori si jucatoare mai ales care nu se incadrau in acest tipar insa au fost nevoiti(nevoite) sa faca acelasilucru si sa renunte la munca lor de peste un an de zile pentru ca fara echipa lupatau pentru o cauza pierduta.
este ultima mea postare despre defunctul TSL. sper ca pe international sa invete din greselile strategice si de comportament de aici si sa faca performanta care si-o doresc. si au toate sansele pentru ca am vazut si eu ce este acolo (intr-o saptamana ajunsesem pana si eu pe locul 500 si 5 pe k, desi am intrat mult mai tarziu =)), jucand singur in maretul trib "Has ka ka")
 

DeletedUser17004

2. Gestul in sine, al domniilor voastre evident, a fost egoist in doua planuri, intern si extern, a adus prejudicii importante atractivitatii lumii asteia, desi, unele persoane desi initial solidare gestului au preferat sa ramana alaturi de noi intr-un fel sau altul! De asemenea, impingerea unor jucatori valorosi si cu caracter spre un gest deplorabil "din solidaritate" este u gest rusinos, deci rusinea va insoteste, fie ca vreti fie ca nu!

Egoist ca ce? Ca trib? Pai care trib nu egoist? Vine cineva sa zica: uite frate, azi am luat 10 sate, nu vrei si tu 3? Fiecare trib joaca sau nu joaca pentru interesul si placerea lui. Si prejudicii lumii au adus si inca aduc jocurile de culise, si nu ma refer la cele facute doar de jucatori :) . Cine stie cunoaste.
Ce jucatori au fost impinsi spre nu stiu ce gest? Cum ai zis si tu, cei care nu au vrut sa dea stergere au ramas. Tot vad ca sunteti orpilati de faptul ca am dat stergere pentru un om asa de vulgar ca Lucifer. Pey nu am dat pentru el, nici pentru solidaritate, ci pentru modul cum se aplica regulile, adica preferential. Daca nu ar fi fost si alte precedente nu se intampla asa. Dar astea sunt chestii trecute.

Uite ca am reusit sa scriu si eu romane :eek: sa-mi platiti cerneala.
 

DeletedUser

Nu, nu suntem oripilati! Dar apar mereu aceleasi persoane, aceleasi cuvinte, aceeasi atitudine ciudata, parca este un curent prin Bucuresti, parca le spune "cocalari", aceleasi jigniri, aceleasi lamentari, aceleasi ... aceleasii.... parca am vrea altceva. S-au dus, gata! Sa ramana acolo unde sunt! Doar acele persoane, nu toti! Sunt cativa de care chiar nu are nimeni nevoie, se stiu ei, ii stiti si voi! Atat! Voi ceilalti, desigur, aveti loc si in harta si in inimile noastre, si in forum, si in joc. Nu le mai tineti partea, nu merita. Acu, individu o sa zica de mine ca eu, ca leguma nu prea am inima! =)) Ei, nu o-i avea inima, o-i avea si io un centru ceva, orice! :D

Cam multa gargara totusi pentru niste infranti , nu ? :) SI acuma va bantuie satele TSL-ului ... Pacat ca au ajuns sa vorbeasca de TSL, toti necunoscutii, ca Big Stocks ala...

Big Stocks =)) sau Big Sconcs =)) uita ca ai facut o gluma buna! Apreciez glumele bune atunci cand le intalnesc. Sa stii (sub cuvant de onoare) ca ai crescut in ochii mei! =)) mai sa fie, big sconcs !!! =)) frate, azi mi-ai descretit fruntea, dupa ce tot tu mi-ai incretit-o! Big stocks! =)) Doamne, credeam ca am auzit de toate! =))
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Egoist ca ce? Ca trib? Pai care trib nu egoist? Vine cineva sa zica: uite frate, azi am luat 10 sate, nu vrei si tu 3? Fiecare trib joaca sau nu joaca pentru interesul si placerea lui. Si prejudicii lumii au adus si inca aduc jocurile de culise, si nu ma refer la cele facute doar de jucatori :) . Cine stie cunoaste.
Ce jucatori au fost impinsi spre nu stiu ce gest? Cum ai zis si tu, cei care nu au vrut sa dea stergere au ramas. Tot vad ca sunteti orpilati de faptul ca am dat stergere pentru un om asa de vulgar ca Lucifer. Pey nu am dat pentru el, nici pentru solidaritate, ci pentru modul cum se aplica regulile, adica preferential. Daca nu ar fi fost si alte precedente nu se intampla asa. Dar astea sunt chestii trecute.

Uite ca am reusit sa scriu si eu romane :eek: sa-mi platiti cerneala.

auzi baby dar pe contul meu de ce nu ai dat stergere? :D sau te-ai multumit doar cu " Dizolvare Trib " ? :))
 

DeletedUser17004

auzi baby dar pe contul meu de ce nu ai dat stergere? :D sau te-ai multumit doar cu " Dizolvare Trib " ? :))

Multumesc ca mi-ai reamintit ca exista inca un obsedat de TSL pe aici...
Bre, astia din HK, dati repede stergere ca va sparg conturile si va dizolv tribu, ati auzit? :D:D:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Multumesc ca mi-ai reamintit ca exista inca un obsedat de TSL pe aici...
Bre, astia din HK, dati repede stergere ca va sparg conturile si va dizolv tribu, ati auzit? :D:D:D

eu nu-s ma obsedat de TSL , nu mi s-a parut prea important tribul ala din moment ce nu prea ne-au pus probleme. prea slab :))
 

DeletedUser

am alte batai de cap acu dusmane :-j cica i-am stresat prea rau pe astia din Marele Imperiu Ratat si vor sa ma pedepseasca :(
pfffff..si la cine sa insist?..:)))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si pentru ca azi este ziua baubautzei, vreau sa-i mai urez odata, si public, LA MULTI ANI! si tot ce isi doreste.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus