Va place L5?

Va place L5?


  • Total votanți
    94

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:

Va place L5?
 

DeletedUser

A fost frumoasa dar parca deja a ajuns la un nivel inaintat si din multe privinte deja monotona datorita multor factori care nu ma apuc sa ii enumar ca imi iau avertisment :)
 

DeletedUser4920

Meh pot zice si da si nu....prea multe s-au intamplat din pacate numai lucruri ce ma lasa rece...astfel pasiunea pentru jocu asta e din ce in ce mai mica pe zi ce trece.
 

DeletedUser

Da si nu ,
-da, pentru ca e prima lume unde am jucat triburile (si ultima) si am vazut ce inseamna jocul cu adevarat , placera cu care se juca , bunatatea oamenilor din spatele conturilor aratate in joc si calitatea jocului cu care se juca la inceput cand toti erau buni.
-nu s-au pierdut toate cele de prezentate mai sus :( iar acum totul se bazeaza pe fortele proprii si prietenii castigati la inceput :)
 

DeletedUser

Eu am renuntat deja, din cauza oamenilor fara onoare, respect si multi lasi.
 

DeletedUser

NU
insa din pacate am renuntat la toate celelalte lumi pe care jucam iar jocul in sine imi place si mi-ar fi greu sa o iau de la capat pe alta lume.

cea mai infecta lume dintre cele de la 1 la 8, restul nu cunosc...si asta in doar 2 ani de zile, a intrecut lumea 1 si lumea 3 in sens negativ, desigur.
 

DeletedUser

da, mie imi place
urate atatea scandaluri, dar aici imi sunt toti prietenii, pe alta lume nu as putea sa ma joc
 

DeletedUser

e frumoasa,e animata...unii ataca cu nobili,altii cu tichete....
 

DeletedUser14300

imi place...mai ales barfa si intriga de pe extern:)...ma amuza copios!
 

DeletedUser

e frumoasa,e animata...unii ataca cu nobili,altii cu tichete....

altii direct cu ban , si tot asa :))

pff , mie imi place lumea asta la nebunie :D imi de pavone , ca se oftica :))
Vezi rezultatele sondajului de opinii: Va place L5?
Nu
pavone
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
clear.gif
1
3,57%


de ce nu iti mai place lumea 5 draga,ca am ajuns langa tine? :))

ps: fiti atenti la pool , si mai ales la cei care opteaza pentru "O sa renunt in curand la aceasta lume" ... va dati bine pe langa ei , luati si voi ceva moka :))
 

DeletedUser



altii direct cu ban , si tot asa :))

pff , mie imi place lumea asta la nebunie :D imi de pavone , ca se oftica :))


de ce nu iti mai place lumea 5 draga,ca am ajuns langa tine? :))

ps: fiti atenti la pool , si mai ales la cei care opteaza pentru "O sa renunt in curand la aceasta lume" ... va dati bine pe langa ei , luati si voi ceva moka :))


uite tocmai din cauza porcariilor facute de cei ca tine nu-mi place l5.
nu-mi fac eu griji ca ai ajuns langa mine, te zbor imediat daca ma deranjezi
 

DeletedUser



ps: fiti atenti la pool , si mai ales la cei care opteaza pentru "O sa renunt in curand la aceasta lume" ... va dati bine pe langa ei , luati si voi ceva moka :))

Probabil eu voi fi singurul care a votat aia :D dar cine stie poate se intampla ceva si curand o sa insemne mai mult decat ma astept ...
 

DeletedUser

nu. singurul motiv pentru care mai sunt aici, atat cat o sa mai fiu, e tribul meu si oamenii grozavi din el pe care nu sunt in stare sa ii las balta. in rest e mult sub ceea ce am vazut in acest joc pe l2 si l3. mult ca si calitate umana si in joc si pe extern.
 

DeletedUser14300

offf...rautaciosule...daca lumea ar fi perfecta... cum ne-am mai da seama de valoarea ei?
 

DeletedUser

aici ai dreptate dar probabil asa mai batra(nel) cum sunt eu am vazut prea multe porcarii ca sa le mai pot tolera. ce uitasem e faptul ca pe ici pe colo mai sunt si alti oameni grozavi din alte triburi care si ei merita sa mai imi toc neuronii pe aici, chiar daca intre ei ma mir cum nu se pot intelege Ș)
 

DeletedUser14300

alergiile probabil...fiecare cu tipul lui de alergie:)
eu, de exemplu, sunt alergica la praf...
 

DeletedUser

De la un timp e plictiseala mare, multi se lasa. Colegi cu care ai jucat acu un an is istorie.. lumea mai joaca doar pentru prieteniile care le-au facut in joc . . .

eu am votat ca joc mai mult de plictiseala desi am sa renunt in curand....
 

DeletedUser18538

Lumea 5 e foarte tare, chiar daca in momentul de fata nu o apreciati, in viitor dupa ce o sa va lasati de aceasta lume va va fi dor de ea, de colectivul (tribul din care ati facut parte), de jocurile de culise care fac mai frumos si mai interesant jocul , de amintirile placute, de prietenii din joc , de noptile pierdute in care faceati calcule pentru a lua sate, si lista continua.Probabil ca acum nu va dati seama dar va spun sigur ca dupa ce va veti lasa, dupa un timp veti dori sa reveneti, dar...

Toti imi sunteti foarte simpatici aici pe lumea 5, cum va contraziceti voi aici, cum va certati, cum spamati, cum va ironizati unul pe altul, pana la urma acesta este farmecul jocurilor - sa il faca pe om sa se simta bine dar si sa ii puna umpic mintea la contributie.

Asa ca pavone si cei care ati zis ca veti renunta in curand la acest joc, ganditi-va bine, pentru ca asta a fost sansa voastra, ati devenit celebri prin inteligenta de care ati dat dovada pentru a rezista unei lumi asa "infecte".

Chiar daca va lasati de joc va ve-ti apuca de alta lume, si de alta, si de alta.Dar sunt sigur ca nu va veti simti asa de bine ca si pe aceasta lume unde ati devenit "o forta".

Bafta:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus