Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?

Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?


  • Total votanți
    53
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
graph.jpg


În fiecare săptămână va fi un poll pe o anumită temă. Acesta va dura o săptămână, apoi va fi închis şi mutat la arhivă. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o săptămână şi aşa mai departe.

Un mic exercitiu de imaginaţie... Tribul din care faceţi parte se desfiinţează. Cărui trib din Top 15 aţi vrea să vă alăturaţi în acest caz?

Opţiunea voastră aş dori să ţina cont doar de calitatea tribului, a conducerii şi a membrilor săi.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Nu exista posibilitatea de : Nici unul, sterg contul...cred ca era mai corect de a avea si aceasta posibilitate !!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ce trib ai alege dacă tribul tău s-ar desfiinţa?

Multi au ales tribul in care sunt. Mda ... Ideea era doua optiune insa.
 

DeletedUser

cele mai multe voturi le are LWA si cei din TMH tot la ei s-ar duce :))
 

DeletedUser

As face alt trib cu acelasi nume si i-as invita pe toti inapoi :)
Sau nu se poate?
Ca sa stiu ce sa raspund la sondaj :D
 

DeletedUser31073

Daca TBS s-ar desfiinta, nu as alege alt trib. cel mai probabil as renunta la joc.
 

DeletedUser

cu TBS mi-am facut prieteni cu tbs ma duc in jos dar desigur asta nu se ma intimpla :D
 

DeletedUser29448

tot TBS , TBS sau TBS-S sau TBS-R este acelasi lucru , ar fi ipocrizie sa aleg TBS-... deoarece tot aTBS este :)
 

DeletedUser10023

intrebarea in sondaj era foarte simpla! Ce trib ai alege daca tribul tau s-ar desfiinta? Normal ca nu poti alege tot tribul tau sau academiile..:))
 

DeletedUser

Biboc e vorba de ce trib ai alege.Daca un trib dintr-o familie se destrama nu inseamna ca se destrama toata familia.Deci prin urmare poti alege alt trib din aceeasi familie:)
 

DeletedUser10023

Atunci de ce nu sunt trecute toate Academiile triburilor din sondaj?:)
 

DeletedUser

Bah astia din TBS...sunteti lame...ati votat tribul vostru ca daca nu erati dati afar din trib...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus