spam - februarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

1. eee....pai daca ti au confirmat atunci asa este. vorba aia <<tot ce zboara se mananca>> parca asa era, nu?
un coleg de al meu spune k iti place sa mananci rahat. am primit si confirmarea, mersi!
2. inseamna k voi nici sa atacati nu stiati. k in aparare....dezastru complet.
3. ce sa definim k trib k majoritatea eram cei vechi. nu am atacat din AT fiindca eram pe picior de plecare. nu am participat cu tine la actiuni pe US fiindca eram aliati cu ei si poate inca mai speram ca unele lucruri sa mearga....si bineinteles fiindca aveam eu combinatiile mele :))
referitor la conducerea newage care fuge de lucrurile care le a facut...cred k ti s a stricat liftul iar scari nu exista. ti am zis mai devreme k nu am avut nici un amestec in Pna ul cu voi dar l am aprobat pe baza prieteniilor existente intre alti jucatori.
auzi la el <<sa supravietuim ca trib>> :))) sa supravietuiti voi ma k aveam unii colegi care nu si ar fi dorit sa va atace. si datorita lor am facut pna ul. ca noi ceilalti abia asteptam sa ne infruptam din satele voastre :))


"omul cu 2 fete" - te referi la tine? eram precis :))
"titluri pentru newage" poti sa bagi cate vrei tu. te inteleg...esti necajit fiindca newage te a zburat de pe l5 fara sa ti dea sansa sa te afirmi. ce sa i faci, cand nu ai valoare si te pui cu lupul...te mananca :D adevarul e k toti care te au atacat din newage mi au zis k esti praf complet ca jucator nu reuseai sa faci o miscare cum trebuie. in fine...e ceva de asteptat de la un laudarici ca tine. cum ziceai si tu: ai tinut 3 granite....doar k la prima actiune pe tine te ai speriat si te ai lasat de joc. bv mane! macar ti a ramas externul...poti sa te dai mare aici cat vrei k nu are cum sa te inobileze nimeni. asa k spor la minciunele :)))
 

DeletedUser

fac si eu un dublu post sa fie sanatate in intreaga lume :))

2 fete rugayah k e criza. au trecut zilele cand imi dansau toate muierile in poala. asta este, o sa iasa soarele si pe strada mea.
 

DeletedUser

sholobi iti ies numai balarii din tastatura. habar nu ai de ce am intrat noi in us. si daca vrei sa afli si pe noi nu ne crezi poate il intrebi pe king sinatuo. s-ar putea sa ai o revelatie :D

PS: asteptam scuzele de rigoare. de la un om de caracter de calibrul tau nici nu ma indoiesc ca nu o sa le primim :)

King nu prea stia de ce ati intrat voi daca stia nu mai facea fuziune cu voi. asa ca mucles


shino...lasa mai prostiile...cum zicea si huha vino cu dovezi nu cu vorbe goale...eu nu am afirmat niciodata ca newage-ul ar sprijini pe cineva...si mai ales pe moh!...si din cate stiu...si stiu bine si o poate confirma si pain...el nu a stat niciodata la taclale cu tine...te-a tinut numai in flituri...sau ai uitat cand ii dadeai disperat mesaje si ii cereai nr de telefon sau id-ul de mess?...pfff...ti-au fost interceptate mesajele de catre sitter:( ce tragic pt tine...sa nu iti iasa nici o pasentza:(


tu esti cumva pe invers:))) eu si new~u am sprijinit newage-ul nu mt-ul...si nu l-am sprijinit cat am facut tamtam pe tema asta tocmai pt a demoraliza mt-ul...pt ca se bagasera peste satele unui jucator din new~u si m-au supratat...ca sa nu mai spun de recrutarile din us:p


cataline...la valoarea ta doar 2 fete mai?...sper ca nu si minore ca ma dezamagesti complet:(

nu trebuie sa aduc nimic, chiar tu mi-ai spus asta cand ti-am cerut odata ajutorul, legat de sprijin pe niste sate izolate si ai zis ca nu poti ca ai alianta cu newage unde ei iti explicasem foarte clar ca nu ei ma atacu. sa vina pain aici si sa zica el ca i-am cerut eu vreodata in viata mea numarul de tel, iar ID-ul de mess l-am cerut o singura daca si mi la oferit imediat. pai daca au fost interceptate mesajele mele bagale la mesaje amuzante ;)...faza e ca e doar o fantezie de-a ta.

Da am gresit acolo, vroiam sa zic newage si nu MT. asta ta ca te-ai suparat pe ei si deasta ai ajutat newage e vrajeala si motiv sa te scuzi.


1. eee....pai daca ti au confirmat atunci asa este. vorba aia <<tot ce zboara se mananca>> parca asa era, nu?
un coleg de al meu spune k iti place sa mananci rahat. am primit si confirmarea, mersi!
2. inseamna k voi nici sa atacati nu stiati. k in aparare....dezastru complet.
3. ce sa definim k trib k majoritatea eram cei vechi. nu am atacat din AT fiindca eram pe picior de plecare. nu am participat cu tine la actiuni pe US fiindca eram aliati cu ei si poate inca mai speram ca unele lucruri sa mearga....si bineinteles fiindca aveam eu combinatiile mele :))
referitor la conducerea newage care fuge de lucrurile care le a facut...cred k ti s a stricat liftul iar scari nu exista. ti am zis mai devreme k nu am avut nici un amestec in Pna ul cu voi dar l am aprobat pe baza prieteniilor existente intre alti jucatori.
auzi la el <<sa supravietuim ca trib>> :))) sa supravietuiti voi ma k aveam unii colegi care nu si ar fi dorit sa va atace. si datorita lor am facut pna ul. ca noi ceilalti abia asteptam sa ne infruptam din satele voastre :))

"omul cu 2 fete" - te referi la tine? eram precis :))
"titluri pentru newage" poti sa bagi cate vrei tu. te inteleg...esti necajit fiindca newage te a zburat de pe l5 fara sa ti dea sansa sa te afirmi. ce sa i faci, cand nu ai valoare si te pui cu lupul...te mananca :D adevarul e k toti care te au atacat din newage mi au zis k esti praf complet ca jucator nu reuseai sa faci o miscare cum trebuie. in fine...e ceva de asteptat de la un laudarici ca tine. cum ziceai si tu: ai tinut 3 granite....doar k la prima actiune pe tine te ai speriat si te ai lasat de joc. bv mane! macar ti a ramas externul...poti sa te dai mare aici cat vrei k nu are cum sa te inobileze nimeni. asa k spor la minciunele :)))

fac si eu un dublu post sa fie sanatate in intreaga lume :))

2 fete rugayah k e criza. au trecut zilele cand imi dansau toate muierile in poala. asta este, o sa iasa soarele si pe strada mea.

1. nu stiu cine dintre noi mananca rahat ;)
2. da sigur erati zmei voi si nu aveati nevoie de nimic, lasa-ne cu aburelile astea ;). ce alianta aveati voi cu ei cand erati in razboi cu ei sau esti amnezic acum si cauti scuze de doi lei ? sigur nu vroiau sa atace colegi tai, singurul era tenlives si atat asa ca mai plimba putin cercul ca te incurci in minciuni. stiai bine ca acel PNA era necesar pt voi sa nu dispareti odata cu US, asa ca ciocu mic si joc de glezne.
3. erai precisa ca nu prea intelegi ;) era vorba de tine dar na, uni au nevoie de desene frumos colorate ca sa inteleaga. de afirmata eram afirmat colegi adevarati stiu asta, nu aia mari de sunt acum in R~W si s-au ridicat pe spatele meu. arata si mie un jucator din newage care mia luat sate si le-a pastrat ? aaaaa am uitat ati atacat cand m-am lasat, intreabal pe modrique cat de slab sunt, pe rainn21 ca ia fost sitter, pe painkiller ca ii trimitea sprijin sa il scape, pe rugayah ca unde au disparut colegi ei de langa nicugurzun si dupa intreabai pe toti cine ataca de la Awady de pe cont. eu stiu de tine ca esti mult mai slab ca mine, ai fugit de king cand avea US, te rugam sa atacam zona aia sa veneai la mine doar cu scuze.

tu zici ca iti dansau un poala nu eu ;) nu am zis niciodata nimic despre chestiile astea si stii bine ca alti vorbeau asa ceva. dar nu ma astept de la tine sa recunosti asa ceva, trebuie sa ai ceva ce tie iti lipseste cu desavarsire, CARACTER ;)

LE : imi place ca aproape tot newage-ul iese la apel in fata mea pe extern ;):rolleyes::cool::D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai vine cate unul si iti spune ca minti mai shinobi...ce sa i faci, asta e adevarul.

tenlives
Sparta newage 08th March 2009 - 19:00:01 2,506,219
atunci a venit el in newage, nu de el vorbeam k ti ar fi prieten caci nu era coleg cu mine in acea perioada.
deci alta minciunica de a ta.

ce mi tot zici mie de modrique sau rain? a fost vreunul din ei coleg cu mine sa am habar ce si cum? iti zic eu, nu?
ma rugai sa atacam, asa este...iar eu te refuzam de fiecare data. motivul - nu prezentai garantia unui lucru ce poate fi bine facut.


referitor la tine ala care ai fost inobilat numai dupa ce te ai lasat hai as vedem cum sta treaba:
pe 21 iulie ai infiintat E~W
la o zi sau doua distanta te ai milogit dupa PNA
iar pe 25 iulie ai inceput sa ti dai duhul.
deci nu ne mai aburi atata cu te ai lasat sau alte prostii de genul.
te laudai k tineai 3 granite si k ce bun erai tu frate. adevarul e k newage cand a facut actiune pe tine te a spart. si stii care a fost faza? newage nu te a atacat masiv pana atunci fiindca nu am vrut eu. in schimb tu ti ai facut o cu mana ta Free Kalledon (259|660) K62 10,868 master72 [newage] Shinobi666 [R~W] 2009-05-28 01:38:15 iar eu nu am mai intervenit.

iar in luptele de unu la unu vs jucatori din newage ai fost iarasi complet paralel cu jocul poti citi aici pentru reimprospatarea amintirilor

cu dansatul in poala si altele de genul m ai vazut pe mine sa neg? pai ce chefuri am tras eu cu gajici de pe triburile....ohooo...mos craciuna e copil mic.

referitor la caracter.....eu pot sa aduc dovezi la tot ce am zis. ce spui tu insa se pare ca nu isi aduce nimeni aminte sa fi fost adevarat. deci de aici nu pot trage decat o concluzie : florin alias shinobi666 este un mare mincinos. si cum toata lumea stie k minciuna denota......

praf complet....o saracie...
 

DeletedUser

mai vine cate unul si iti spune ca minti mai shinobi...ce sa i faci, asta e adevarul.

tenlives
Sparta newage 08th March 2009 - 19:00:01 2,506,219
atunci a venit el in newage, nu de el vorbeam k ti ar fi prieten caci nu era coleg cu mine in acea perioada.
deci alta minciunica de a ta.

ce mi tot zici mie de modrique sau rain? a fost vreunul din ei coleg cu mine sa am habar ce si cum? iti zic eu, nu?
ma rugai sa atacam, asa este...iar eu te refuzam de fiecare data. motivul - nu prezentai garantia unui lucru ce poate fi bine facut.


referitor la tine ala care ai fost inobilat numai dupa ce te ai lasat hai as vedem cum sta treaba:
pe 21 iulie ai infiintat E~W
la o zi sau doua distanta te ai milogit dupa PNA
iar pe 25 iulie ai inceput sa ti dai duhul.
deci nu ne mai aburi atata cu te ai lasat sau alte prostii de genul.
te laudai k tineai 3 granite si k ce bun erai tu frate. adevarul e k newage cand a facut actiune pe tine te a spart. si stii care a fost faza? newage nu te a atacat masiv pana atunci fiindca nu am vrut eu. in schimb tu ti ai facut o cu mana ta Free Kalledon (259|660) K62 10,868 master72 [newage] Shinobi666 [R~W] 2009-05-28 01:38:15 iar eu nu am mai intervenit.

iar in luptele de unu la unu vs jucatori din newage ai fost iarasi complet paralel cu jocul poti citi aici pentru reimprospatarea amintirilor

cu dansatul in poala si altele de genul m ai vazut pe mine sa neg? pai ce chefuri am tras eu cu gajici de pe triburile....ohooo...mos craciuna e copil mic.

referitor la caracter.....eu pot sa aduc dovezi la tot ce am zis. ce spui tu insa se pare ca nu isi aduce nimeni aminte sa fi fost adevarat. deci de aici nu pot trage decat o concluzie : florin alias shinobi666 este un mare mincinos. si cum toata lumea stie k minciuna denota......

praf complet....o saracie...

1. alta minciuna de-a mea :)) eu am zis ca el ar fi singurul jucator care nu ari fi atacat E~W din cauza prietenilor, asa ca lasa aburela ca nu tie.
2. lasa ca ii cunosti destul de bine daca nu, cere si tu info la prieteni tai.
3. de ce nu postezi si tu acele mesaje unde ma milogeam eu ? eu doar ti-am cerut PNA ai zis ca nu pot face asta din cauza lui King Sinatuo, cineva ma rugat sa refac E~W si deasta l-am facut, dupa care sa intamplat ceva si acel nou proiect a ramas doar un vis frumos am decis sa renunt. iar eu iti cerusem acel PNA in acel moment pt acel proiect, pana sa atace tribul tau eu deja nu prea mai eram activ, intram 2-3 ori pe zi si stateam cam 5 min. eram ocupat cu renovarea casei.
zici de colegi tai ca m-au atacat si mi-au luat sate eu iti spun ca nu vezi bine, au luat satele dar nu le-au pastrat niciodata ;). iar ca nu m-au atacat ca nu ai vrut tu, cum poti spune ca mi-am facuto cu mana mea, aici te cam contrazici singur. iti spun eu de ce nu au atacat pt ca le era frica la fel si tie, utii ca aveam sate in K72,k73 si ti-l executam pe CHIUPA CHIUPS la ori ce ora si cand vroiam. Dupa care din cauza razboaielor am decis sa nu mai sprijin acele sate, ia intreabal pe LordWise cand aveam pe ele cate 50.000 a atacat vreun sat sau doar spionaje sa vada daca retrag trupele de pe ele. sa pierzi sate nu e o rusine, daca reusesti sa le recuceresti pe toate, este rusinos sa nu le mai recuperezi niciodata ;) dar cu tu nu stii cu ce se mananca acest joc ce sa iti cer tie.
ce sa mai zic de caracterul tau ? prin ultimul post ai demonstrat ce fel de om josnic esti. ce fel de saracie si praf denota minciuna, ma cunosti cumva de vorbesti de viata mea privata si cum iti permiti sa folosesti numele meu pe joc fara acordul meu ? asta arata cat de nesimtit esti. intoarce-te de unde ai venit mah ** sa nu iti uiti si cojocul pe aici ;).

P.S.cum am zis esti un om cu doua fete nu stii ce inseamna caracter, ori cum ma bucura faptul ca ati fost la picioarele noastre si plangeati sa va lasam in pace.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

auzi ba shinobi, tu chiar te crezi buricu' pamantului?! tu chiar nu vezi ca pe forumul extern toata lumea te ia in pleasna si ti-o trage peste nas??? daca te faci ca nu intelegi sau chiar nu te duce bibilica iti explic eu care-i treaba: si aici ti se intampla acelasi lucru care ti s-a intamplat in joc, adica mai ai putin si vei fi scos si de pe extern :D

habar nu ai pe ce lume esti, traiesti doar din amintiri. stiri pt tine: noi, astia care mai jucam, avem activitate pe joc. ce se intampla aici pe extern e doar pt distractie. e chiar amuzant sa vedem cum te oftici cand mai vine cate unul si iti trage una peste bot de iti sar mucii.
 

DeletedUser

mai aza sa stii k ne inselam: astuia nu i sar mucii frate. s au lipit de el si nu mai ai cum sa i dai jos.
 

DeletedUser

auzi ba shinobi, tu chiar te crezi buricu' pamantului?! tu chiar nu vezi ca pe forumul extern toata lumea te ia in pleasna si ti-o trage peste nas??? daca te faci ca nu intelegi sau chiar nu te duce bibilica iti explic eu care-i treaba: si aici ti se intampla acelasi lucru care ti s-a intamplat in joc, adica mai ai putin si vei fi scos si de pe extern :D

habar nu ai pe ce lume esti, traiesti doar din amintiri. stiri pt tine: noi, astia care mai jucam, avem activitate pe joc. ce se intampla aici pe extern e doar pt distractie. e chiar amuzant sa vedem cum te oftici cand mai vine cate unul si iti trage una peste bot de iti sar mucii.

ba nea caisa...tu vezi ca aiurezi rau de tot, care ma ia pe mine la plezenala si cu ce ? cu ineptii, jigniri si tot felul de tampenii ? ce ai facut tu in joc si colegi tai, asteptati si va rugati la icoane sa se lase cate unul de joc sa mai luati si voi sate ? ce ati facut cand l-ati atacat pe colonelu si am intrat eu pe cont ca sitter ? nimic. ce ati facut voi cand l-ati atacat pe marzus cand ati fost informati ca nu este activ de ceva timp si este pe galben, i-ati sutit cateva sate, ati mai luat ceva dupa ce am intrat eu sitter ? nimic la fel ca la colonelu. in joc iti trebuie vreo 10 ca tine sa ma scoti tu pe mine la marginea hartii. iar pe extern nu are cine sa ma scoata niciodata.

nu traiesc din amintiri, doar va explic anumite chestii si va arat cat de josnici sunteti. Nu stiu cine de cine isi bate joc, dar eu cred ca eu sunt ala care isi bate joc de voi din moment ce iesiti tot tribul pe extern, asta denota ca adevarul doare. eu va iau peste picior la modul finuti si fierbesti tot tribul, oare de ce ? :confused:;):rolleyes::cool::D

LE : doar atat puteti ? doar faza cu mucii o stiti ? dati circulara prin trib si ordonatile la toti sa iese in acest moment pe forum, ca asa vrea shinobi666 sa va ajute si ei ca voi singurei nu puteti.
 

DeletedUser

deci tu ai fost sitter pe la astia?
al dreaq ba da prost mai joci. pana acum stiam doar din auzite de la altii. acuma inteleg k tu i ai prapadit pe toti. banuiesc k din cauza lor te ai lasat. te au jignit oamenii lasandu ti sitter.


finutule sa nu te lasi niciodata de extern. doar tu stii cum sa scoti de la noi un zambet ce se transforma in hohote de ras
 

DeletedUser

stii piesa aia celebra cu amintirile? cred ca e laitmotivul vietii tale :)

recunoaste ca ti-e dor de zilele cand ti-o trageam din toate directiile :D
 

DeletedUser

pai si tu ce crezi ca vreau eu? sa se oftice :D

cu cat se oftica el mai tare cu atat mai bine ma distrez eu
 

DeletedUser

cel mai mult mi a parut rau cand am aflat k vrea ciumegul asta sa si vanda contul ca sa aiba banuti de cort nou. mama ce m am suparat atunci...
auzi frate...cum sa vanda el contul? e impotriva regulamentului, nu?
 

DeletedUser

deci tu ai fost sitter pe la astia?
al dreaq ba da prost mai joci. pana acum stiam doar din auzite de la altii. acuma inteleg k tu i ai prapadit pe toti. banuiesc k din cauza lor te ai lasat. te au jignit oamenii lasandu ti sitter.


finutule sa nu te lasi niciodata de extern. doar tu stii cum sa scoti de la noi un zambet ce se transforma in hohote de ras

uite minciunile tale : tu ai luat sate de la el cand era inactiv si pe galben, dupa am intrat eu pe cont si nu ai mai luat nimic http://ro.twstats.com/ro5/index.php?page=player&mode=conquers&id=333626&pn=-1&type=gain&enemy=318333&enemyt=-1&min=&max= asa de mare jucator esti.

stii piesa aia celebra cu amintirile? cred ca e laitmotivul vietii tale :)

recunoaste ca ti-e dor de zilele cand ti-o trageam din toate directiile :D

tu esti dus rau de tot, nimeni din newage nu mia facut nimic niciodata fara sa le dau eu voie. cred ca la cat de mult v-ati traso intre voi, incurci acum oalele.

nu mai vorbi mane asa sa nu se oftice...

bla bla bla

pai si tu ce crezi ca vreau eu? sa se oftice :D

cu cat se oftica el mai tare cu atat mai bine ma distrez eu

bla bla bla

cel mai mult mi a parut rau cand am aflat k vrea ciumegul asta sa si vanda contul ca sa aiba banuti de cort nou. mama ce m am suparat atunci...
auzi frate...cum sa vanda el contul? e impotriva regulamentului, nu?

ia demonstreaza asta, eu sa imi vand contul :)) cred ca vorbesti de Alexutzu29, modrique etc etc. eu astept cu interes un mesaj ca eu imi vad contul ?

dar lasati dulcegariile si dati-va drumul la gura
 

DeletedUser

ati dat circulara aia prin trib as iese toata lumea la apel ca asa vreau eu ?
 

DeletedUser16001

pai avand in vedere ca ai cont in newage intrebarea nu-si mai are rostul :p
 

DeletedUser

Ce distractie pe aici. Saracul shinobi parca ar mai innobila si el ceva, dar pe extern nu prea se poate. Asta se intampla cand te apuci de renovat casa, pierzi sate pe triburile.


Vechi #31 Astăzi, 02:28:41 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
deci tu ai fost sitter pe la astia?
al dreaq ba da prost mai joci. pana acum stiam doar din auzite de la altii. acuma inteleg k tu i ai prapadit pe toti. banuiesc k din cauza lor te ai lasat. te au jignit oamenii lasandu ti sitter.

Adevarat.
 

DeletedUser16001

pestisori :)))

daca el spune ca are cont in newage cine suntem noi sa sustinem contrariul :))

LE:ei,nu mai ai!nu se poate asa ceva.nu-mi vine sa cred
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus