=D-B= F. vs *F.K* F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser20252

Bun,deci trebuia sa se intample si asta,PNA-ul dintre cele doua familii de triburi a fost rupt.Motivul este destul de pueril,*F.K* nu a dorit sa adauge la diplomatie o academie a celor din =D-B=,asa ca =D-B= au scos si ei o academie a celor din *F.K* de la PNA,si de acolo s-a ajuns la ruperea PNA-ului de catre cei *F.K*.


Stiu ca ambele triburi nu semnifica mari puteri pe lumea 17,*F.K* fiind rang 12 si =D-B= rang 28,insa castigatoarea dintre cele doua triburi mai mult ca sigur va fi una din fortele lumii 17 dar si cea care va controla in mare parte S-V-ul.


Spor la postat si incercati sa nu depasiti limita bunului simt.


Side 1:
Tribes: ASYLUM =D-B= =D-K=
Players:

Side 2:
Tribes: F.K** F.K* *F.K*
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 41
Diferență: 26

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,062
Tabăra 2: 176,314
Diferență: 117,252

image.php
 

DeletedUser32848

Mult succes triburilor combatante...Cel mai bun sa castige...
 

DeletedUser

F.K** F.K* *F.K* sunt cam in dezavantaj datorita aliantelor putine si dusmani multi ...
Si apropo acuma se numesc

=GOD= -GOD- GOD-Jr
:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bafta porile iadului, stiu ca iti vei conduce tribul spre visctorie dar ai grija la god ca asta fac aliante dupa cum bate vantul, sa nu te trezesti inconjurat de dusmani
 

DeletedUser20252

bafta porile iadului, stiu ca iti vei conduce tribul spre visctorie dar ai grija la god ca asta fac aliante dupa cum bate vantul, sa nu te trezesti inconjurat de dusmani



Spre deosebire de King-Wolf eu tot timpul las loc de buna ziua si niciodata nu am rupt o alianta fara un motiv intemeiat,fata de el care rupe aliantele doar pentru ca au schimbat denumirea la trib :D.
 

DeletedUser

Cat a fost C-danutzz acolo a fost bine acuma nu mai au alianta nici cu MaGic! eu le urez bafta si lor si voua dar nu le dau mai mult de o luna sa stea pe harta :))
Motivul cum am mai zis aliante putine in al doilea rand blocati fara numar :))
 
Sus