intrebare pentru admini

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e eu o am de dimineata si crede-ma ca este bataie de joc, am mai jucat mult pe serverul romanesc dar atata staff la un loc ca acuma eu nu am vazut. totusi dragut tribul prin prisma numelor care sunt acolo:D
 

DeletedUser

e fate ia puneti informatiile cap la cap sa stabilti zona intrarii sa vad un macel intre alea 2 triburi:))
 

DeletedUser

e eu o am de dimineata si crede-ma ca este bataie de joc, am mai jucat mult pe serverul romanesc dar atata staff la un loc ca acuma eu nu am vazut. totusi dragut tribul prin prisma numelor care sunt acolo:D

stai ca nu inteleg care este problema daca vom juca?
Cum s-a mai spus si intr-un post mai sus: parolele sunt criptate...+ nu are nimeni, respectiv niciun admin de ce sa iti sparga parola.
Intram sa ne jucam si atat si nimic mai mult., intelegi sau nu?
 

DeletedUser

e eu o am de dimineata si crede-ma ca este bataie de joc, am mai jucat mult pe serverul romanesc dar atata staff la un loc ca acuma eu nu am vazut. totusi dragut tribul prin prisma numelor care sunt acolo:D
asta nu inseamna bataie de joc. inseamna o echipa unita.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Observ din discutiile de mai sus ca se tot insista pe anumite aspecte, aspecte pe care as vrea sa le lamuresc.

1. Nici un admin, indiferent de rang, NU are acces la parolele jucatorilor ( dupa cum a zis cineva mai sus, sunt criptate si in forma lor reala le vede NUMAI proprietarul contului ).
2. Ca admin master sau ca admin de orice rang poti juca pe lumile unde nu ai drepturi. Un admin master NU are acces la toate lumile, nu intelegeti gresit.
3. Fiecare admin master este verificat mai de sus, orice miscare se inregistreaza intr-un log. Nimeni nu si-ar risca postul pentru "magarii", chiar daca ar fi posibile ( dpvd tehnic ).
4. Fiecare admin detine contul de joc care este identic cu numele de adminat ( cu unele exceptii ), lista adminilor este publica si nici un alt admin NU are alt cont fara a fi trecut acolo.

Sper ca v-ati lamurit sau macar ati incercat.

PS. Ma bag si eu sa ma joc pe 19, ma primiti ? :confused:
 

DeletedUser15145

Dealtfel s-a mai facut odata parca o intalnire pe speed admini vs playeri care a fost un real succes. De ce sa nu aiba si jucatorii placerea sa faca ferme niste admini si moderatori. :D
Pe raka il primim doar cu conditia sa nimereasca pe harta langa mine. :D:D:D:D
 

DeletedUser

mda. m-am lamurit, deci pana la urma lumea 19 o sa fie plina de buguri, bineinteles este versiune noua de joc e normal sa aiba eorsi, ar trebuis a ma impachetez cu o doza mare de rabdare

ValyDLR ingerasa PUSKI-ILIE Lord Adex justme88-? jackass20 Takeshi Tikano steaua cazatoare Extraction Point F1nu.ro- freedomwood L0stSoul CIOBIBUBU vasy988 iogina fisu-? stil alizeea coditze marusk89 gabytza17 b3stialu boggy-arsenal1990 sylv3r FreeSoul Jane Doe Kala RockGirl lamine - ? OrlandoFarmec - ? kohtaus trifrazvy v3rra posi.alexandru ErwinnRommel Led.Zeppelin eddytheonly Hooligan2009 *Paladinul* Earl Diamondback quazor Mirificu pacientul nervotic pelop p01nt3r SUPERPANDEV plesuv Say Yes Love Say Yes Smoke smokin-wave -Cita- YoZeFiNy Durex Play kingbute R-Star claudia09 kidofangel Dj.Misu23 Tijs Verwest succubus incubus zamolxe mefisto

cam asta ar fi lista de dimineata.
sunt treburi diferite in speed si in jocul cu normal, se investet un alt timp si o alta tensiune
ams a vreau sa vad un jucator din lista asta banat vreodata pe lumea 19, sa joci perfect corect nu ai cum incalci regula fara sa iti dai seama:)
dar om trai si om vedea, macar daca tot faceti trib bun anuntati intrarea zona si ora va rog, sa fie admiratorii in zona:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda. m-am lamurit, deci pana la urma lumea 19 o sa fie plina de buguri, bineinteles este versiune noua de joc e normal sa aiba eorsi, ar trebuis a ma impachetez cu o doza mare de rabdare

tu de fapt vrei sa te certi si nu stii de ce sa te iei? :confused:
acuma nu mai sunt admini, sunt viitoarele posibile buguri?:confused:

peseu: aruncarea unui ochi pe lista aia si iti zic ca 3 nu vor juca garantat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

totusi in tribul ala este un baiat care merita aprecierele mele, este vorba de king bute, succes iti urez pustiu sa te vad mare pe 19

incerc sa imi fac o idee despre cum va arata lumea 19.
nu aduc acuzatii buguri vor fi garanata ca e versiune noua de joc de asta si sa ales iarasi speed 1 cu 1
doar ca sunt curios daca buguruile alea vor fi la fel ca norocul in atacuri, aleatoriu:D

si scuzati multi postul

sa intre si adminii si moderatorii ca oricum fac ce vor:)) macar asa sunt pe fata

bafta la trib omu, inca o duci bine pe 12 intre gigantii aia care s-au format pe acolo
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Domule ursu, am si eu o intrebare simpla si personala:

Sunteti agitator sau observator sub acoperire ?
Un raspuns sincer se poate ?
 

DeletedUser

nu sunt sub acoperire daca te-ai uitat la ip dar sunt blocat pe ip-ul meu pe extern, nu sunt agitator nicidecum, am pus o intrebare,sa raspuns si acuma se desfasoara topicul intr-un curs de opinii din partea membrilor de pe server,
cred ca e ok pentru animatia forumului sa avem un astfel de topic, cand cineva va aduce acuzii directe poate fi banat foarte simplu
 

DeletedUser15145

Rakanishu nu se poate uita la Ip-ul tau de pe extern deci nu are sens ceea ce spui tu. :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
IP ? Unde scrie asta ? Ca eu nu vad nici un IP, daca sunt admin pe joc asta nu inseamna ca am drepturi si pe forum.
 

DeletedUser

se poate nu cunosc care cine poate vedea nu stiu ce chestie, mie doar imi place topicul ca discuta lumea, cand nu mai posteaza nimeni poate fi sters
 

DeletedUser

Nici macar nu a inceput lumea si deja sunt discutii. Imi amintesc de discutiile care erau acum multa vreme si cu Omerta, sper sa nu fie similar, atatea controverse. Daca joaca adminii/mozii mult succes, sincer eu as fi vrut sa o vad si pe carmi jucand, in mod sigur ar fi avut ceva puncte la inamici invinsi ca aparator.
 

DeletedUser

ce naiba? hai sa ii chemam si pe asta care au creat inno games sa joace:))))
 

DeletedUser15145

Am jucat eu cu vreo 2 developeri de la innogames care se ocupa si de triburi, e drept alt joc tot de ei facut pe o lume unde mai jucau si alti jucatori din toata lumea si nu a fost nici o problema. :p
 

DeletedUser

ce naiba? hai sa ii chemam si pe asta care au creat inno games sa joace:))))

Buna idee, ii trimitem la rim pe toti ...

Nu ma deranjeasa sa joace adminii. De exemplu sunt curios cat de bun e lamine ca jucator (din surse, ar fi un jucator foarte bun in atac, dar in aparare lasa de dorit ). La fel si cu alti din admini/mozi, Partea buna a unui trib in care sunt multi admini/mozi e ca nu mai stai sa ii cauti pe harta, cauti direct acel trib si vezi ce si cum.

Sa vedem ce va fi cu L19, cine intra, unde intra si mai discutam.

ps: pot sa ofer recompensa pentru cel care o trimite la rim pe alizeea ? :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus