Google.

  • Autor subiect DeletedUser20120
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20120

Am refacut din nou acest topic deoarece a fost inchis de catre moderatori , si sper sa nu mai spamati aici , acest topic este facut pentru persoanele interesate sa ni se alature !!!


Impreuna cu echipa de pe speed pe l19 o sa infiintam urmatorul trib. Suntem dispusi sa recrutam oameni care au destula experienta si care se dovedesc activi si comunicativi. Datele le puteti vedea mai jos.


Nume: Google PageRank
Prescurtare: Google
Zona de intrare: S-V
Ora de intrare: 18:00


Cei ce vor sa intre sunt rugati sa ma adauge in lista lor de skype ( Id Lui St3l1s7ul : Stelistul_fany ; Si Id Lui Venys : danny.danny18 ) si vom vedea cine va putea intra.


Atentie: Limita personala a tribului va fi de 50 de membri.


Le urez mult noroc pe aceasta lume si celorlalte triburi!
__________________
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va urez bafta,insa nu va dau sanse prea mari in SV(cunoscatorii stiu de ce) ;)
 

DeletedUser20120

va rog , fara spam , aveti sectiune special dedicata pentru asa ceva
 

DeletedUser20561

Iurka,de ce?Pt ca e CK acolo?Sincer,ei se vor lasa rapid,deci in cazul unui razboi la final vom iesi in castig.Plus ca ideea jocului e sa te distrezi,iar cu CK ar fi foarte tare(plus ca intram in acelasi timp)
 

DeletedUser24244

CK nu va fi in SV...dar o sa fie un trib si mai si acolo...o sa vezi la momentul potrivit despre cine e vorba:D
 

DeletedUser20120

stiu despre cine este vorba , insa nu stiu de ce voi va ganditi numei la dusmani , poate ne vor fi aliati :D
 

DeletedUser

Iurka,de ce?Pt ca e CK acolo?Sincer,ei se vor lasa rapid,deci in cazul unui razboi la final vom iesi in castig.Plus ca ideea jocului e sa te distrezi,iar cu CK ar fi foarte tare(plus ca intram in acelasi timp)

CK intra mereu in SE,din cate stiu eu
E vorba de un alt trib,dupa parerea mea cu mult peste CK(dupa numele jucatorilor,nu stiu daca si ca colectiv)
 

DeletedUser20120

nu conteaza , o sa afli cand intri pe skype , acum , GATA SPAMU !!!!
 

DeletedUser20120

nu iti dau ban iurka , dar v-am rugat si mai sus sa incetati cu spamu
 

DeletedUser

Iurka,de ce?Pt ca e CK acolo?Sincer,ei se vor lasa rapid,deci in cazul unui razboi la final vom iesi in castig.Plus ca ideea jocului e sa te distrezi,iar cu CK ar fi foarte tare(plus ca intram in acelasi timp)

Noi intram in Sud Est, la !6:00... deci n-aveti treaba cu noi.

Bafta multa! O sa aveti nevoie.
 

DeletedUser20561

Multumim,scuze de greseala,nu stiu de ce ma gandeam ca intrati la 18:00.Bafta si voua,desi noi suntem modesti si va spunem ca nu aveti nevoie de ea....
Chestia ca vom avea nevoie mie personal imi arata multa aroganta :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus