Alianta ~GoW~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Doresc sa fac un trib unit in k 43! care va scadea in membri dendata ce vor iesi nobilii(inobilare interna celor ce nu respecta regulilor sau pentru inactivitate)
Obiective clare! Dominare k 43! si dupa acea o dezvoltare pe alte continente!:)


Ce parere aveti! Niste sfaturi prietenesti! Ce imi puteti reprosa(sunt hero of war)!?
 

DeletedUser

O sa inceapa "geniile" sa faca misto pe seama ta...ca asa e la noi...
Inveti tu pe parcurs...joaca si peste 1 an o sa-ti gasesti singur raspuns la intrebari;)
Cat despre sfaturi...n-o sa primesti...imi pare rau ca te dezamagesc dar...asta e:)
Bafta!
 

DeletedUser

sau nimeni nu se va mai deranja ... au facut mijto cu alte ocazii ;)
 

DeletedUser

O sa inceapa "geniile" sa faca misto pe seama ta...ca asa e la noi...
Inveti tu pe parcurs...joaca si peste 1 an o sa-ti gasesti singur raspuns la intrebari;)
Cat despre sfaturi...n-o sa primesti...imi pare rau ca te dezamagesc dar...asta e:)
Bafta!

geniile din partea mea mai bine sa taca! multi care dau din cioc pe extrem cu atacuri la alte persoane "noi" de fapt se dau doar interesani! uni insa stiu ce zic (nu ca ma dau bine pe langa persoana) DAF1 care il si de pe un joc asemanator! si am avut placerea sa vorbesc cu el!
 

DeletedUser

va urez succes si sa faceti ce vreti dar nu va va fi usor.........bafta si succes....(n-am nik cu tn triburile noastre au pna asa ca...bafta again)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus