razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3192

gaskanes,lasa tata ca vin la tine,dupa ce trec prin dext si eterya.;)

mai degraba vin eu dupa tine decat sa treci tu de ei :))

PS: nu ar avea nimeni nimic cu voi...dar mai intai argumentati-va opiniile prin fapte.... ceea ce nici tu ,nici hades si nici tracis nu a facut vreodata....totusi raman la opinia mea: sunteti una si aceeasi persoana.......

We are The IMMORTALS! (230|481) K42 9,922 naercis [=1=] dexteriade [IMMO] 2010-03-20 15:20:58
We are The IMMORTALS! (230|481) K42 9,898 dexteriade [IMMO] naercis [=1=] 2010-03-20 08:53:12


In ritmul asta o sa mor de batranete pana ajungi tu la mine!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: =1=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 4
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 205,546
Tabăra 2: 40,339
Diferență: 165,207

image.php


In plina actiune ofensiva =1= tot noi luam sate :))))
 

DeletedUser

totusi raman la opinia mea: sunteti una si aceeasi persoana.......

gresit,nici macar nu doresc sa ma comparati cu ceilalti 2 fosti conducatori.:) nu cred ca ne asemanam deloc,cu tracis am vorbit foarte putin,si parea de treaba,cat despre hades nu vreau sa comentez pe un forum extern,am facut-o cand a fost momentul potrivit.

Despre fapte,cu ce fapte vrei sa vin,cand eu sunt legat "sufleteste" de voi decat de o luna.:) "Prietenii" mei au fost ZARG,care acum ne sunt aliati,tot findca voi,"zeitatile" ati vrut un razboi nord-sud,ca va statea mai bine.

radookoo,nene,nu mai vorbi despre mine,te rog abtinete,cand nu cunosti o persoana,desi lipsa ta de bun simt e fara limite,ca om,nu fata de mine.Eu nu am venit milogindu-ma la tine,te-am intrebat pur si simplu daca ar fi posibil un PNA la momentul respectiv,aceeasi intrebare o adresasem si noobs,pentru ca erau singurele conflicte in acea perioada de reorganizare,asa ca nu ai taiat niciun ied,si de pasti se taie miei,dar nu mai discutam de cultura ta,ca nu o ai.Si nu am apelat la tine pentru ca eram praf,ci pentru ca se lasasera toti cei de pe K53,care v-au facut sa va credeti niste "zeitati" (nr. sebi77,danvera,Traianuss,si cativa care erau pe sitter tot la ei),acesta e motivul pentru care luati 50 de sate pe zi.Asa ca documenteaza-te si tu si prietenul tau gykanes,pentru ca eu stiu ce vorbesc.

Iar referitor la satele mele luate la granita prin inobilare interna,voi cum ajungeti la granita??? nobilii mei nu sunt mai speciali sa faca mai mult de 40 de ore ca ai vostri,desi cred ca la voi e invers,doar sunteti cei mai speciali,atat de speciali incat sunteti ajutati si de joc,sau de cei care il stapanesc.:)

Multumesc incaodata pentru asemanarile cu alte persoane.Dovediti totalitatea nesimtirii la romani pe forumuri.Civilizatie...eh,lasa.
Spor la inobilari!Sper ca daca ne inobilati si mai tare de 15 sate pe zi nu o sa imi pierd dreptul de a vorbi pe forum,sau este vreo astfel de regula stabilita?poate de voi,"Luminatilor".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gata, deja simt ca e momentul sa intervin!

Stimabile conducator =1=, =2= (fost coleg, de care trebuie sa recunosc ca imi este rusine), motivul pentru care noi "zeitatile", am renuntat la aceasta lume a fost unul foarte simplu!! Habar nu aveti ce e aia diplomatie si modalitate de a conduce un trib! Poate iti amintesti ca atunci cand s-a discutat de o alianta cu ZARG tu si inca vreo 2 luminati v-ati impotrivit cu motivatia: noi cei din zona ZARG ce-o sa facem, ca ne plictisim si avem ambitii personale sa ne razboim cu x si cu y din ZARG.

Stii ce ai rezolvat prin atitudinea ta? O sa-ti raspund tot eu, ati pierdut 4-5 juctori activi din granita care pierdeau nopti pentru ca granita sa nu avanseze, ba la un moment dat au mai reusit sa si scoata din joc cativa jucatori cu nume din IMMO. Dar pentru neputinta si nestiinta ta sa ma numesti "zeitate", deja devii nesimtit!

PS Nu e cazaul ca tu naercis sa-l jicnesti pe Radu, cu toate ca e mult mai tanar ca mine sau ca tine, in stiinta jocului e mult peste jucatorul naercis si chiar danvera, ca nu imi este rusine sa recunosc!
 

DeletedUser

ar pentru neputinta si nestiinta ta sa ma numesti "zeitate", deja devii nesimtit!

Danvera,nu despre tine e vorba,despre "zeitatile" din IMMO si noobs,citeste mai atent,cu voi nu am nimic,doar ca ne-ati lasat intr-un moment in care ati dat oportunitatea IMMO sa se laude cu 2000 de sate cucerite.Iar cat ati fost pe joc puteati realiza mai multe,dar cred ca am mai discutat asta,si nu are sens.Alianta cu ZARG s-a realizat,dar nu in termenii negociati de Traianuss,pentru ca el v-ar fi vandut si pe voi.:)) Termenii sunt asemanatori,si nu au fost orgolii personale,poate ca asa am lasat impresia,dar votul a spus tot.Multumesc ca ma faci nesimtit,le mai dai un pic de potiune celor din IMMO.Acum o sa fie "zei" "zeitatilor".:D
 

DeletedUser7039

papagali,mai puteti.
poda,pliscu nic,ca din ~13~ te-ai facut si tu mare immortal.:))
gycanes,numele tau imi vine sa il citesc gascanes,nu stiu de ce,imi imprimi ideea de gasca.

Adevarul e ca toti sunteti niste ciori vopsite in papagali,cra cra cra.:))
Hai pa,poate faceti in cor acum pa pa pa.:))
Vine cineva sa isi exprime ideea si sariti ca ciorile pe hoit.Sunteti penali.



analfabetu' mai vorbesti.
sa ma speli pe ghete de lepra ce esti,nu mai vorbi despre oameni care nu ii cunosti,si nu mai fa pe inteligentul ca tot boschet ramai.:))

Agitativa.va sta bine.:))


Prietene, cu greu m-am abtinut pana acum, dar iti spun cu toata sinceritatea, esti un dobitoc.
Un cioban subteran ..
Impresii de sef ai, dar poti sa te crezi maxim director la oi ..

Cu asta am incheiat.. Ramai la maica-ta in Ferentari..

Am rugamintea la voi sa nu i mai raspundeti astuia .. Prin asta ne descalificam si irosim energie inutil .. Mie imi pare rau ca l-am facut dobitoc, sincer, dar prea mult semnaliza ..
 

DeletedUser

Cu asta am incheiat.. Ramai la maica-ta in Ferentari..

Am rugamintea la voi sa nu i mai raspundeti astuia .. Prin asta ne descalificam si irosim energie inutil .. Mie imi pare rau ca l-am facut dobitoc, sincer, dar prea mult semnaliza ..


Sunt din Timisoara,probabil ca trebuie sa iti desenez pe harta unde e.:)
Tot continui cu ideea ca esti seful tuturor?Nici nu am nevoie de raspunsul tau,nici al altora,care nu pot fi civilizati.;)
 

DeletedUser7039

Nu sunt niciun sef-nu mai joc pe lumea asta .. Si nu eu am fost primul necivilizat .. Prima data cand m-am luat de capacitatile tale infime m-am referit strict la Triburile.


Ziceai mai sus ca ne credem zei ..
Da ma, da, ne credem! Fata de cei ca tine, da, suntem zeii zeilor!
 

DeletedUser

Da ma, da, ne credem! Fata de cei ca tine, da, suntem zeii zeilor!

Gresit,va credeti,dearece pentru a fi zei cuiva trebuie sa afirme cei in cauza asta:SUNTETI ZEI NOSTRI.:)) si inca nu am auzit pe nimeni.Dar probabil ca asta ai vrut sa spui,nu astept minuni,sa iti remediezi limba romana in 2 zile,dar o sa ai timp,daca zici ca te-ai lasat de triburile.
 

DeletedUser7039

Gresit,va credeti,dearece pentru a fi zei cuiva trebuie sa afirme cei in cauza asta:SUNTETI ZEI NOSTRI.) si inca nu am auzit pe nimeni.Dar probabil ca asta ai vrut sa spui,nu astept minuni,sa iti remediezi limba romana in 2 zile,dar o sa ai timp,daca zici ca te-ai lasat de triburile.

Mai vorbesti tu mult de limba romana? :)

SUNTETI ZEI NOSTRI - vezi cum ai scris, prostule? :) corect este "zeii" ..

dearece - se scrie "deoarece" - ai mancat o litera .. mai pateau si altii in clasa 2-a..

pentru a fi zei cuiva - corect este "pentru a fi zeii cuiva"..


3 greseli intr-o singura fraza si iti permiti sa spui ca altul nu scrie corect in romana .. alta dovada a indobitocirii tale :
 

DeletedUser

radookoole,am scris ca sa intelegi,ca ceea ce iti scrisesem inainte nu prea ai inteles.:D
 

DeletedUser3192

radookoole,am scris ca sa intelegi,ca ceea ce iti scrisesem inainte nu prea ai inteles.:D

naercis incepusei bine....pe forum...dar ai dato in bara....vei avea dovada cand se termina actiunea voastra pe dexteriade ca esti la fel de noob ca si ceilalti conducator pe care ia avut tribul tau!
 

DeletedUser7039

Nu e vina mea ca nu am inteles -nu as fi avut ce , decat ca faci pe lupul moralist in conditiile in care nu poti sa iti atesti nici participarea la cursurile gimnaziale ..

Problema ta e ca vorbesti mult, prost si fara rost :)
 

DeletedUser

naercis incepusei bine....pe forum...dar ai dato in bara....vei avea dovada cand se termina actiunea voastra pe dexteriade ca esti la fel de noob ca si ceilalti conducator pe care ia avut tribul tau!

nu stiu cum faceti aceste aprecieri,probabil ca aveti dreptate,dar in primul rand nu am apelat la un calificativ din partea voastra,si am spus inca din primul post ca nu umblu dupa nivele de faima.:D

In a doua parte a mesajului tau,nu stiu sincer daca voi da dovada ca sunt la fel de noob,sau ca sunt la fel ca si ceilalti,exista o realitate pe care o stiu si nu o pot schimba,si nu fac ca ceilalti,si anume sa o ascund,=1= atat poate,dar ce sa facem,acest joc este pentru toti,avem si jucatori de calitate,care v-ar putea da o replica la orice ora,dar majoritatea tribului este constituit din jucatori care intra doar de placere,sau pierdere de timp,ce vreti,m-ati auzit zicand ca =1= e cel mai tare?:) nu am zis asta,dar ati sarit ca lupi,asta ce vrea?asta ce cauta?:)) zici ca v-as fi luat painea de la gura,si cu limbaje de ghereta,am inteles ca mai mult nu puteti unii.Defapt numai atat puteti.:))
 

DeletedUser

Ai dreptate .. Atat pot ei, sa va faca praf pe harta si asta e tot ce trebuie sa faca :D


pai si am zis eu ca nu e asa?am spus eu ca suntem noi mai buni?nu cred,am atras atentia asupra unor schimbari,si voi sariti ca animalele.:))

Ce daca ne fac praf,am vrut sa spun,ne faceti,dar tinand cont ca nu mai faci parte din IMMO,nu am sa ma exprim asa :)), lucrurile se vor schimba,este parerea mea,poate e tampita (keep on dreaming) sau nu,dar vom vedea,cei care mai au rabdare sa faca asta.:p
 

DeletedUser7039

pai si am zis eu ca nu e asa?am spus eu ca suntem noi mai buni?nu cred,am atras atentia asupra unor schimbari,si voi sariti ca animalele.)

Ce daca ne fac praf,am vrut sa spun,ne faceti,dar tinand cont ca nu mai faci parte din IMMO,nu am sa ma exprim asa ), lucrurile se vor schimba,este parerea mea,poate e tampita (keep on dreaming) sau nu,dar vom vedea,cei care mai au rabdare sa faca asta.

Ce imi place! Acum incerci sa te scoti ..


pray.jpg
 

DeletedUser

mai bine postati o statistica sa fiu si eu la curent , ca din cearta asta nu reiese nici o statistica :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus