Spam -martie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21711

dinozaurus.
tot respectul meu.
lasand gluma la o parte despre cat de lunga e circulara,care da,e kilometrica si nu,nu am mai vazut una la fel.
grozav de bine scrisa.ai reusit sa-ti impui parerea cu o usoara urma de ironie,care o face amuzanta in unele parti,dar ai pastrat un ton decent,respectos.
felicitari!
:)

Multumesc, multumesc mult :)
se pare ca eu detin recordu la triburile.ro la " cel mai lung mesaj"

Deci.. initial, am scris toate parerile mele in ea, ca sa nu zica astia din WANTED ca plec fara motiv, sau .. ca sunt tradator :)

dar, pun pariu ca.. nu a citit-o nimeni de la cap la coada pana acum ;)
 

DeletedUser

la astfel de modele de circulare poate candida cu succes si styryx...
 

DeletedUser

Asa, si? Ii pasa cuiva de parerea ta sau de "respectul" tau pentru Ruga? Eu cred ca nu... asa ca nu te mai chinui ca nu sensibilizezi pe nimeni.

si tu cine esti ma rog ? esti posta cumva si nu stiam eu ? ti-am mai zis de cateva ori, evita-ma, nu de alta dar noi doi nu prea avem ce discuta. explicandu-ti tie ceva e ca si cum as incerca sa ii explic lui Naomi ca nu e fata. Adica in zadar.
 

DeletedUser3919

si tu cine esti ma rog ? esti posta cumva si nu stiam eu ? ti-am mai zis de cateva ori, evita-ma, nu de alta dar noi doi nu prea avem ce discuta. explicandu-ti tie ceva e ca si cum as incerca sa ii explic lui Naomi ca nu e fata. Adica in zadar.

Nu te mai da asa tare cu fundul de pamant ca nu iti fur nici meseria de postas si nici cea de mascota a forumului :D
 

DeletedUser

Nu te mai da asa tare cu fundul de pamant ca nu iti fur nici meseria de postas si nici cea de mascota a forumului :D

pai nu eu fac pe posta pe aici, tu faci pe posta forumului si nu stiu cum sa iti zic ca sa intelegi, mai bine mascota(inseamna ca am ceva valoare si reprezint ceva) decat, posta ;)
 

DeletedUser3919

pai nu eu fac pe posta pe aici, tu faci pe posta forumului si nu stiu cum sa iti zic ca sa intelegi, mai bine mascota(inseamna ca am ceva valoare si reprezint ceva) decat, posta ;)

da da... valoarea unui clown si nimic mai mult :D

Eu zic sa revezi ce inseaman "posta" si apoi mai stam de vorba desi stiu ca stam degeaba. Tu nu prea compilezi nici cand ti se deseneaza.
 

DeletedUser

stiu foarte bine ce inseamna posta, la fel si tu. clovn sau masconta adica entertainer, daca stii ce inseamna asta. dar cum intelectul tau este limitat, iar tu doar te prefaci ca ai asa ceva, e posibil sa nu stii. Asa ca iti traduc eu :

substantiv
gazdă
animatoare
persoană amuzantă
actor comic
comedian
care distrează
artist de strada
 

DeletedUser3919

stiu foarte bine ce inseamna posta, la fel si tu. clovn sau masconta adica entertainer, daca stii ce inseamna asta. dar cum intelectul tau este limitat, iar tu doar te prefaci ca ai asa ceva, e posibil sa nu stii. Asa ca iti traduc eu :
Stii, e o vorba... prostul intotdeauna ii vede mai prosti pe cei din jur. Priveste-te in oglinda si vei intelege.
 

DeletedUser

Stii, e o vorba... prostul intotdeauna ii vede mai prosti pe cei din jur. Priveste-te in oglinda si vei intelege.

daca nu iti merge vrajala cu clovnu si mascota, o intorci ca la ploiesti. eu nu ma cred super destept, dar eu ti-am demonstrat ca tu esti ceia ce zici mai sus, fara mult efort. te dai mare intelectuala dar...praf. dar trebuie sa te mandresti ca esti posta ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus