Die. vs Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In legatura cu razboiul cu Die eu sint de parere ca Ingerasa e geloasa pe actuala mea logodnica.
 

DeletedUser2786

e muza noastra ma. joaca cu spiritul. ce dracu nu intelegi. n00b-ule :d
 

DeletedUser

m-am obisnuit sa fiu banata ptr motive puerile:)))
odata ptr un "bla", a doua oara ptr o gluma de genul "dc-ti spun tb sa te omor", acum dc as lua ptr maritis n-ar fi de mirare... asa vreau eu sa scap de razboi maritandu-ma cu dusmanul :))
 

DeletedUser

ProtestulContinua.jpg
 

DeletedUser2786

deci treaba asta cu premium incepe sa ma sece. ba baietilor,vrei confort platesti. acu hai sa-i acuzam pe nemti ca au scumpit si bmw-ul. e dreptul fiecaruia sa puna ce pret doreste pe un produs. nu iti convine nu juca. si asa e plin jocul de idioti de cretini si pitipoance
 

DeletedUser3388

un ultim omagiu

sa ne rugam pentru colegul nostru gimi(vasile) odihneascase in pace
cine mai urmeaza???
doeion ne poti spune urmatoarea victima???

dar cred ca a vrut sa isi dea stergere cont incepand cu data de 1 aprilie sa ne pacaleasca dar nu a iesit socoteala de acasa cu cea din targ.
 

DeletedUser127


1. Poza este falsa ! se vede de la o posta.
2. Nu rezolvati nimic cu propaganda asta de 2 lei. :)

Mai bine incercati sa va linistiti de sarbatori si sa va ocupati mai mult de familie :)
Sarbatori fericite tuturor! :rolleyes:

un ultim omagiu

sa ne rugam pentru colegul nostru gimi(vasile) odihneascase in pace
cine mai urmeaza???
doeion ne poti spune urmatoarea victima???

dar cred ca a vrut sa isi dea stergere cont incepand cu data de 1 aprilie sa ne pacaleasca dar nu a iesit socoteala de acasa cu cea din targ.


cine,vreo vedeta din die tdk sau ls


LE: Free, urmatoru va fi tot Die. sunt convins :) intrebarea e , cine din Die.?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8220

Bai cossule :p tu stii ca e un fotbalist cu numele asta care joaca in Seria A la Cagliari ?:p
ai drept de autor pe nick ?:)

apropo gimilica de ce a cedat?:)
 

DeletedUser4863

off off Die. Die Die and Cry cry cry .... Nefericitilor.

Va este foame de sate si v-ati gnd voi ca sunt o piedica pt voi ....Imi este rusine ca am facut parte din tribul asta sincer inafara de 5-6 persoane restu sunt doar pleve.

Daca va intereseaza :

Login

Pe pagina aceasta poţi vedea când au fost făcute loginuri sau încercări de login greşite în contul tău. Dacă descoperi că cineva a încercat să pătrundă în mod ilegal în contul tău, trebuie să-ţi modifici imediat parola. Adressa IP se schimbă în general când intri din nou în internet.
Ultimele 20 de loginuri
Data IP Jucător de vacanţă
05.05.10 11:10 89.37.70.*** Azi
04.05.10 19:48 89.37.70.*** Ieri
23.04.10 21:32 92.114.51.***Si priveti cand m-am conectat ultima data
Ultimele loginuri greşite
Data
 

DeletedUser22307

inteleg asta ca esti inactiv nu inteleg de ce acuzi ca au facut o nedreptate :D
 

DeletedUser2786

esti doar o jartea,nu ai ce sa intelegi...probabil practici acest stil de joc murdar
 

DeletedUser22307

te-ai trezit si tu esti asa sigur pe afirmatiile tale, nu stiu care dintre noi doi joaca mai murdar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus