Protest General!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Congratulations. You have successfully signed the petition:
Reduce the price of premium points on Tribalwars, all servers.

You are signer #1398 [?]
 

DeletedUser

cei de pe l1 din cate am vazut pe forumul lor sunt pregatiti de a face asta ...oricum in loc de 4 luni de cp cu 10 euro acum primim 2.5 luni .... mai bine facem contestatii la germani sa i umplem si poate asa scad si ei preturile...


eu unu as da mai multi bani sincer dar cu niste conditii !
-serverul sa mearga fara probleme si sa nu mai cada
-twstats-ul sa nu se mai blocheze
-sa scoata toate bugurile inclusiv cel cu sitterul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

renzore mama ta iti da bani de pachet la scoala si tu ii bagi in CP? :))) rusine sa iti fie mah,las k te spun eu >:p

ON: Va sustin baiati ,am semnat si eu petitia aia chiar *** nu folosesc CP
 

DeletedUser

ProtestulContinua.jpg
 

DeletedUser

uxini a spus:
Pe forumul triburile.ro se adopta politica pumnului in gura :

Uxini - banat
Lordkaos - banat
Xena 07 - banat
plitanu - banat
--emy-- - banat
@tomo - banat
Cipik28 - banat
thorique - banat
MAIER - banat
cel micut - banat
johaness - banat
hetfield - banat
bubujupanu - banat
AmouReuX - banat
TOTOCI - banat
puyut - banat
deathblood - banat
alinapopescu - banat
janet96 - banat
i0gina - banat


si multi alti jucatori .

Motivul oficial : incalcarea regulamentului
Motivul adevarat : stafful triburile.ro este deranjat de protestul initiat ieri si incearca sub diferite pretexte sa "inchida gura" celor care iau atitudine impotriva tupeului de care da dovaba ino...


Cu toate aceastea : Protestul continua
 

DeletedUser

am semnat si eu petitia. cu toate astea nu pot spune ca sunt 100% de acord cu voi. sigur ca mi-ar place sa joc triburile si sa platesc cat mai putin pt contul premium. si daca s-ar putea sa fie moca ar fi excelent :D. asta nu inseamna insa ca nu inteleg ratiunea pt care s-au facut aceste modificari care au condus de fapt la o scumpire a contului premium. sa nu uitam ca traim intr-o lume guvernata de scopuri mercantile, asa ca daca vreti pomana va puteti duce la biserica. in definitiv, cui nu-i place nu cumpara. puteti fi convinsi ca vor fi destui oameni care vor cumpara cp in continuare, asa ca afacerea inno merge mai departe cu sau fara voi.

PS: cand a crescut pretul la baril de ce nu ati facut o petitie?! cand s-au scumpit tigarile iar nu v-a interesat?
 

DeletedUser23101

azahtoth noi am semnat petitia nu ca sa se ieftineasca ca pana acum pretu nu nea deranjat noi vrem doar ca el sa ramana la fel :)
 

DeletedUser

si ce legatura are asta cu calculele pe care si le-au facut ei?!

repet: cui nu-i place nu are decat sa nu mai cumpere, dar treaba asta cu tipatul pe forum ca s-a scumpit scumpirea si ca aia nu sunt decat niste hoti si nu fac nimic pt joc si jucatori incepe sa devina penibila... oricare dintre noi are 2 optiuni - sa cumpere sau nu. fiecare isi va exprima una dintre aceste 2 optiuni asa cum a facut si inno - si-au facut calculele si au ales sa scumpeasca contul premium. asta-i viata si, vorba englezului, shit happens :D
 

DeletedUser23101

aici chiar nu te contrazic :D eu nu sunt chiar asa sa tip pe forum :D am semnat si eu petitia si gata :) daca ramane asa nu strica daca se scumpeste asta e o sa scada populatia :) cum zici si tu shit happens :p
 

DeletedUser20785

Congratulations. You have successfully signed the petition:
Reduce the price of premium points on Tribalwars, all servers.

You are signer #2096 [?]
 

DeletedUser

Semnati fratilor cat mai multi aceasta petitie...iar in ce priveste continutul acestui topic...sunt total de acord cu toti jucatorii care protesaza impotriva Cresterii Preturilor i impotriva Adminilor care incearca sa inchida gura jucatorilor...
 

DeletedUser

eu nu stiu prin ce argumenteaza ei aceasta scumpire.....servicile pe care le ofera sunt 0 , serverele merg ingrozitor de la o vreme......aza, tu ziceai ca esti de acord, dar justifica-mi mie aceasta scumpire.......se fac trupele mai repede sau cum ca nu inteleg????
 

DeletedUser

Congratulations. You have successfully signed the petition:
Reduce the price of premium points on Tribalwars, all servers.

You are signer #2124 [?]


domnlue moderator jackass, am citit citeva dintre interventiile dumneavoastra.nu aveti dreptul de a ingradi dreptul la exprimare, chiar daca este un server innogames -a carui slujbas sunteti
 

DeletedUser

eu nu stiu prin ce argumenteaza ei aceasta scumpire.....servicile pe care le ofera sunt 0 , serverele merg ingrozitor de la o vreme......aza, tu ziceai ca esti de acord, dar justifica-mi mie aceasta scumpire.......se fac trupele mai repede sau cum ca nu inteleg????

n-am zis ca sunt de acord. am spus doar ca inteleg motivele scumpirii. asta-i tot.

a zis cineva ca aceasta scumpire va oferi o calitate mai buna a serviciilor oferite?! nici macar nu-i intereseaza asta. pur si simplu au scumpit serviciile existente. e asa de greu de ineles? treaba asta nu are in spate decat ratiuni economice. cine crede ca prin petitii online si vociferari pe forum poate intoarce o decizie luata din ratiuni pur economice de o companie privata inseamna ca habar nu are pe ce lume traieste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

n-am zis ca sunt de acord. am spus doar ca inteleg motivele scumpirii. asta-i tot.

a zis cineva ca aceasta scumpire va oferi o calitate mai buna a serviciilor oferite?! nici macar nu-i intereseaza asta. pur si simplu au scumpit serviciile existente. e asa de greu de ineles? treaba asta nu are in spate decat ratiuni economice. cine crede ca prin petitii online si vociferari pe forum poate intoarce o decizie luata din ratiuni pur economice de o companie privata inseamna ca habar nu are pe ce lume traieste.

te contrazic, daca oamenii sunt uniti, si implicit vor protesta, te asigur ca nu o sa le convina nici nemtilor sa piarda banii pe cp care castigau in trecut, deci vor face ceva , vor renunta la ceva, mie pur si simplu nu mi se pare deloc justificata aceasta scumpire, iti zic eu ce au facu, au vazut ca le merge si ce-au zis, hai sa ne imbogatim mai repede dee la prosti, pun pariu ca salarile angajatiilor au ramas aceleasi, si nici curentul nu s-a scumpit ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus