Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30498

din cate stiu Travian a fost facut inainte ,cu cateva luni ,si din ce imi aduc aminte dintro revista , stiu ca cei care au facut travian erau prieteni cu blonzi aia 3 care au facut triburile :D , totusi Travian e diferit de triburile chiar daca pleaca de la aceasi idee

travian a aparut dupa tribalwars, este dezvoltat de un fost programator care lucra pentru Innogames, si a fost modificat destul cat sa nu incalce legile ;)
 

DeletedUser

de la acest nou up-date, serverele se vor misca cu viteza lumini, chiar si mai mare pana la 10 x
 

DeletedUser25931

Merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge merge....


nu merge....:(
 

DeletedUser

nici nu intra bine pe o parte, ca iese pe celalalta si isi vede fundul, datorita gaurilor negre. faza e ca le trebuie foarte multa energie, deasta si scumpirile, dar ei nu va zic nimic, ca vor sa va faca o surpriza. principiul de baza a fost prezentat pe Discovery Science. vor sa faca gauri negre artificiale la sediul lor din hamburg, pt a putea realiza asta.
 

DeletedUser

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
viteza luminii ce e pe serverul asta....
termin cu cuvantul meu preferat: RUSINE
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Ei vor sa deschida noi lumi si restul merg ca ceaiul ca sa nu zic altfel
Deci nu stiu ce player va mai achizitiona CP in astfel de conditii...
 

DeletedUser25671

Ma poate lamuri si pe mine cineva pe celelalte servare germane,englezesti,lituaniene,spaniole etc CP-ul s-a scumpit sau numai la noi>???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus