SH vs TSF

  • Autor subiect DeletedUser4933
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cred ca tu ar trebui sa fi fanul meu , cate sate ai?? 767?? Wow multe tare ce sa zic , decat ca esti penibil . Sau ce sa te mai intreb cati inamici invinsi ai ,??? ti-a mai dat unu peste nas mai sus cu statistici, in fine nu mai zic nimic , ca poate nu mai vrei sa fi fanul meu ...
 

DeletedUser

eu nu inteleg asta cu inamicii invinsi

ce conteaza ? adica oricand pot sa cresc super spectaculos la inamici invinsi ..........

in rest numarul de sate conteaza ..........

cat timp fluturati asta cu inamicii invinsi in fata,

dati dovada ca nu prea stiti ce inseamna sa fi un lider

si sa te ocupi de un trib ............
 

DeletedUser9398

pai o sa cresc la inamici invinsi acum pe voi dragul meu Fan...
app....trimitei salutari lui LordKaos.....el e singurul jucator de care am mai auzit de la voi....i-am fost si coleg pe Lumea 2...respectele mele
 

DeletedUser

Te astept cu bratele deschise :)), chiar vi?? nu pot sa cred chiar am fani ,!
 

DeletedUser9398

esti papagal...asta cu fanul am zis'o eu...dar daca esti incapabil sa zici altceva...ce pot eu sa fac :))


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gata , m-am hotarat ...vin la voi in trib , si vreau sa treceti in dreptul meu la membri "dresor" ;) , si as vrea ca voi sa fiti maimutele mele. Vreti??
 

DeletedUser

Si apropo .. daca vrei sa o tinem in ignorante de astea, o tinem cat vrei tu dar se pare ca de la voi vine comportamentul de mahala, asa ca mai cititi odata ce scrie "SH vs TSF" ,
 

DeletedUser

Daca tot veni vorba de inamicii invinsi ca agresor:

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
1 *The Strong Family* 651,62 Mio.
2 Circarii 558,37 Mio.
3 Silent Hunters 546,04 Mio.
4 GOD~OF~WAR 494,24 Mio.
5 Cavalerii Imperiului Roman 447,22 Mio.
 

DeletedUser9398

Daca tot veni vorba de inamicii invinsi ca agresor:

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
1 *The Strong Family* 651,62 Mio.
2 Circarii 558,37 Mio.
3 Silent Hunters 546,04 Mio.
4 GOD~OF~WAR 494,24 Mio.
5 Cavalerii Imperiului Roman 447,22 Mio.



lasa'i yanakis.....ei sunt baietii SECOND HAND....: ))
 

DeletedUser17514

lasa'i yanakis.....ei sunt baietii SECOND HAND....: ))

[.....]

in ceea ce priveste inamici invinsi , hai sa fim seriosi sunteti pe langa, inca nu am auzit pe cineva sa se agite ca ii atacati , de fapt scuza-ma - cum zicea si mazare voi promovati pacea si nu razboiul , ca doar nimeni nu a precizat ca TW este un joc de razboi

130.gif



2 Circarii 558,37 Mio.
3 Silent Hunters 546,04 Mio.

--------------------------------
12,33 Mio


nu stiu ce o sa ne facem cu diferenta asta asa de incredibila , extraordinar deja m-am speriat , mi s-au inmuiat picioarele , eu zic mai bine sa reveniti la II si sa stati cuminti in banca voastra , ca altfel nu va vad bine , sunteti tari aici pe extern ca toti de altfel cu care am dus razboaie, soarta voastra nu va fi diferita .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce ai scris tu mai sus cu bold :)))) ??? sa imi aduc aminte ca mazare nu a priceput nimic

si din cate vad nici voi ??? ...........:))))


si inca odata intreb - care i faza cu inamicii invinsi ? sau voi nu stiti cum se poate creste spectaculos la inamici invinsi peste noapte? (in timpul jocului / nu ma refer la cum incepeti voi lumea cu n conturi )


si bravo .... TW e joc de razboi si TW se joaca pe sate :)) / pe inamici invinsi se joaca pe alte servere :))

cam naspa daca aveti inamici invinsi ca noi / si noi mai multe sate decat voi ........inseamna ca ati pierdut ceva sate sau ca atacati prosteste fara sa innobilati .....sau ambele .....

naspa naspa de tot .............. dar hai ca daca adunam si cele 20 de academii va apropiati :))
 

DeletedUser17514

de ce ai scris tu mai sus cu bold :)))) ??? sa imi aduc aminte ca mazare nu a priceput nimic

si din cate vad nici voi ??? ...........:))))


si inca odata intreb - care i faza cu inamicii invinsi ? sau voi nu stiti cum se poate creste spectaculos la inamici invinsi peste noapte? (in timpul jocului / nu ma refer la cum incepeti voi lumea cu n conturi )


si bravo .... TW e joc de razboi si TW se joaca pe sate :)) / pe inamici invinsi se joaca pe alte servere :))

cam naspa daca aveti inamici invinsi ca noi / si noi mai multe sate decat voi ........inseamna ca ati pierdut ceva sate sau ca atacati prosteste fara sa innobilati .....sau ambele .....

naspa naspa de tot .............. dar hai ca daca adunam si cele 20 de academii va apropiati :))

se pare ca nu intelegi nimic , in fine nu am timp sa iti desenez, poate isi fac altii si intr-un sfarsit o sa intelegi si tu
 

DeletedUser

de ce ai scris tu mai sus cu bold :)))) ??? sa imi aduc aminte ca mazare nu a priceput nimic

si din cate vad nici voi ??? ...........:))))


si inca odata intreb - care i faza cu inamicii invinsi ? sau voi nu stiti cum se poate creste spectaculos la inamici invinsi peste noapte? (in timpul jocului / nu ma refer la cum incepeti voi lumea cu n conturi )


si bravo .... TW e joc de razboi si TW se joaca pe sate :)) / pe inamici invinsi se joaca pe alte servere :))

cam naspa daca aveti inamici invinsi ca noi / si noi mai multe sate decat voi ........inseamna ca ati pierdut ceva sate sau ca atacati prosteste fara sa innobilati .....sau ambele .....

naspa naspa de tot .............. dar hai ca daca adunam si cele 20 de academii va apropiati :))

iulik tribul SH a scos de pe harta urmatoarele triburi :

LF, Flame si acuma urmeaza TSF care se cam duce ca vad ca innobilezi de la ei. Toate aceste triburi cand am inceput razboiul cu ele erau mai mari ca noi si in top 10. Voi puteti spune asta?
 

DeletedUser

darco, ceea ce spui tu nu va face mai buni ca noi

banuiesc ca ati primit felicitarile la momentu respectiv

acum nu stiu daca voi erati mai mici sau mai mari (cu tot cu academii - ma refer / ca asa e normal atata timp
cat purtati acelasi tricou) .............. si chiar si TSF ul avea mai putine sate decat voi la inceputul conflictului

repet / se joaca pe sate / nu pe inamici invinsi si pe alte criterii ce tin de fantezie

acum TSF vad ca se mentine pe harta - e normala aceasta schimbare de clasament pentru ca

a fost ..... CIR + SH vs TSF / faptul ca CIR a fost invitat sa atace SH ul vine sa dovedeasca ca SH ul plus academiile nu prea faceau fata .... si au avut nevoie de o interventie din exterior ..........

inca odata va zic / e normal sa aiba TSF aceste pierderi total previzibile /
 

DeletedUser17514

darco, ceea ce spui tu nu va face mai buni ca noi

banuiesc ca ati primit felicitarile la momentu respectiv

acum nu stiu daca voi erati mai mici sau mai mari (cu tot cu academii - ma refer / ca asa e normal atata timp
cat purtati acelasi tricou) .............. si chiar si TSF ul avea mai putine sate decat voi la inceputul conflictului

repet / se joaca pe sate / nu pe inamici invinsi si pe alte criterii ce tin de fantezie

acum TSF vad ca se mentine pe harta - e normala aceasta schimbare de clasament pentru ca

a fost ..... CIR + SH vs TSF / faptul ca CIR a fost invitat sa atace SH ul vine sa dovedeasca ca SH ul plus academiile nu prea faceau fata .... si au avut nevoie de o interventie din exterior ..........

inca odata va zic / e normal sa aiba TSF aceste pierderi total previzibile /

nu stiu de cate ori o sa iti mai repet, esti pe langa si tu si majoritatea din clovni vostri , nimeni nu are nevoie de interventii , colegii nostri vor sa atace , doar nu o sa stea ca voi sa inobileze intern si sa scoata din gura aberatii ca tine cu inamicii invinsi
 

DeletedUser

esti dobi / vad ca nu stii

aduna si tu niste sate si vezi ce iese .... poate reusesti sa faci adunari peste 10

ca vad ca ai si timp si rabdare
 

DeletedUser

Este nevoie sa schimbam numele topicului in SH & CIR vs TSF & CIRC ?
 

DeletedUser17514

esti dobi / vad ca nu stii

aduna si tu niste sate si vezi ce iese .... poate reusesti sa faci adunari peste 10

ca vad ca ai si timp si rabdare

tu vorbeai de argumente, :cool: dar vad ca dai sfaturi pe care nici tu nu le respecti , du-te la culcare, nu te mai da asa de spectaculoasa in jigniri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus