Spam 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser8343

Spam - 2010
Lumea 3

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.
Proiectul va fi momentan in faza experimentala pe lumile moderate de mine: 3, 11, 14 si clasica


Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 3 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta.


Copyright: Gabi23
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

Daca este vorba de spam sa mai fac si eu un post pe'aci

Hai toate cele bune...Va pupa love.
 

DeletedUser

Bate vintul peste tot, nu mai e nici urma de distractie pe forum...
 

DeletedUser127

SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM !!! :D :D

Ce e cu linistea asta? :rolleyes:
Azi am facut un gest frumos. Am plantat niste flori decorative = )))

haidi pah!
 

DeletedUser

Cine mai are chef de SPAM cand lumea scumpeste tot ce prind.....
 

DeletedUser127

nah nu mai stati asa suparati. ce daca se scumpeste? jucam si fara.

Mai rau e ca se duc banii de salam si jack.
mda...btw: la foamea care o am, as manca si un pui fript. chiar si cu mujdei :rolleyes:
 

DeletedUser2786

Vad ca este o moda noua in tdk si die sa iasa pe extern si sa *EDITAT* aberatii doar de dragul de a se certa cu mine :p

exista o singura problema: eu imi aleg partenerii de discutie,nu ei pe mine. domnule sebastian,esti prea mic si prea anonim atat pe joc cat si pe extern deci nu are rost sa-ti mai raspund la provocari. cauta-l mai bine pe gimilica sa te invete cum sa dai delete.

Ai mai multa grija la limbajul folosit, altfel urmatoarea pe urmatoarea ta sanctiune scrie VACANTA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

liberrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!
te astept...
te lasa afara?
aici e spam nu?
avem voie...nu?
 

DeletedUser

ori nu te tine...
:))))
bagi in fata minunea cu statutul tau dar de fapt nu prea ai ce sa zici...
asa mi se pare...
si stiu ca o sa citesti ce am scris...si stiu ca o sa-ti tzatzaie poponetul sa scrii ceva...si pana la urma nu cred ca o sa o faci pentru ca esti singur si nu ai nici un aliat in discutia asta...deci...in consecinta...ce alegi?
 

DeletedUser

plictiseala mare monser...
cam greu se da ban in ziua de azi
iti vand un pont: e un meci frumos pe TVR 1
du-te si relaxeaza-te
 

DeletedUser

seba ...ai revenit din rai?:eek:ai mancat maru' si te`a trimis d-zeu inapoi pe triburi?:))
 

DeletedUser

plictiseala mare monser...
cam greu se da ban in ziua de azi
iti vand un pont: e un meci frumos pe TVR 1
du-te si relaxeaza-te

pentru tine si cei interesati, iti zic ca nu am televizor...(unii stiu, altii afla acum)...
oricum...daca aveam tv, probabil ca prindeam mai multe posturi ca tine...
nu ma iau de tine...stiu cum e sa nu prinzi la tara decat tvr1...am mai auzit...nu esti singurul...


(esti slab...poate liber te ajuta...poate doar te baga in fata...poate o faci singur...oricum...esti slab...si nu prea ai potential...)
 

DeletedUser

Eu spre deosebire de tine nu dau cu limbuta prin fundul anumitor persoane sus-puse. Poate tu sari in ajutorul celor mari ca sa te obtii cu un oscior micut Parerea mea despre free e una destul de proasta dar asta nu inseamna ca nu taxez un orasean ca tine care aiureaza pe aici la adresa lui. Putea sa fie oricine in locul lui, atata timp cat tu mananci rahat turcesc pe aici nu te voi lasa in pace.
 
Sus