Omerta or nothing !

  • Autor subiect DeletedUser1195
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

corect sa revenim la subiect :)
mai astept caracterizari din partea omertei...:) inca pot sa mai fiu facut in multe feluri :)
stiu ca puteti
aici e disputa intre ec si omerta....nu intre c-war si nmz

si tu ce cauti aici ? tu ai ajutat la crearea Omertei si acum esti in EC , de ce parte esti?
24.gif
 

DeletedUser

Nu fii rau cu el, poate cauta si el un raspuns...in sufletul sau. Nu stiu totusi chiar cat de bine se simte. Chiar asa, sa fii intemeietor, sa fii alaturi de niste oameni ani de zile, si acum sa pupi dusmanul, cu mandrie chiar ca te lasa sa-l pupi...
Nu cred ca poate cineva sa fie atat de ... Sau poate? :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Omerta
Players:

Side 2:
Tribes: ~E.C~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 13
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 387,414
Tabăra 2: 138,740
Diferență: 248,674

image.php
 

DeletedUser

Hihi...
Fugiti! vine EC la noi in trib!
Ne invadeaza cu... satele lor

ai uitat asta Dudu :D:D:D
 

DeletedUser

sa fujiiiiiiiiiiiiim....apropo, ce sitteri prosti aveti, acum atacati si sunteti tare prafi, ma refer la cei din fostul jb.....ce pot sa zic, halal aliati.
 

DeletedUser

Ceea ce au declarat cei carora le-a fost destinat acest topic, (si nu ma refer aici la tribul EC sa se inteleaga bine) a fost ca au plecat la dusman ...de frica Omertei din cauza unor discutii in gluma purtate de Omerta si spionate de ei.
Trecand peste spionajul unui aliat (lucru ce s-ar putea intelege) nu se va putea intelege niciodata de ce au plecat si nu ne-au declarat pur si simplu razboi, daca tot se simteau atat de ultragiati de niste discutii private.

Raspunsul este unul singur. De frica noastra, fara motiv, din lasitate...si pentru alte interese ascunse, care includ triburile Lupii si NMZ precum si inca unul pe care nu am sa vi-l spun acum, caci nu-si are rostul. (Bogdane, tu chiar crezi ca numai tu ai spioni? )

Insa fara sa se vrea acest lucru prin aceasta declaratie ne-au facut cel mai mare compliment.

Omerta va multumeste!
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
cu placere planeta :) ma bucur ca am putut sa va fim de ajutor :) chiar daca a fost pentru ultima data
 

DeletedUser

ei ne cred cu ciunga in par si degeaba pozeaza bogdanel in ingeras, david la fel.....nu-si dau seama ca singuri s-au facut de bascalie.

dati dovada si lumea va stie de fricosi , puteti acum sa ne luati sate ca luati degeaba, imaginea ramane, lumea ramane, lumea va stie de lasi tradatori si fricosi.


ati facut o intelegere cu lupii si ec cand ati vrut sa il detronati pe stou si bric si compania lui, iar v-ati sucit....ati fugit ca lasii si ati recrutat pentru ca apoi sa incepeti sa intoarceti spatele lupilor care v-au sprijinit in nenumarate randuri in fata altor dusmani....dar nu voi le-ati declarat razboi. da, ati declarat razboi aliatilor si cei care v-au ajutat.

acum puneti chestia aia pe forum care va "justifica" actul vostru de tradare, de cand asteptai aia bogdanele? crezi ca nu stiam ca ne citesti forumul? cat de slab de inger poti sa fii sincer.

tu nu ai fost lider, nici jucator, nici omertist, tu ai fost un tradator care mereu si-a vazut propriile interese. acum bravo, felicitari, ai reusit sa distrugi tribul just-jb, nu a reusit ec sa faca asta, ai reusit tu...de ce?

pentru ca ai boala pe mine. de ce ai boala pe mine? pentru ca nu te-am lasat sa mai inobilezi intern omertisti fara ca sa imparti cu ceilalti colegi, pentru ca am vazut ce om esti si ca nu tragi pentru omerta, pentru ca tu te foloseai de trib ca iti faci socotelile.

trebuia sa te inobilez atunci cand erai inactiv, acum erai un nimic pe harta...oricum esti un nimic.
 

DeletedUser

cu placere planeta :) ma bucur ca am putut sa va fim de ajutor :) chiar daca a fost pentru ultima data

Sa stii...:)
Bogdane, fara suparare iti spun.
Roaga-te sa te intelegi bine cu EC-ul.
Acolo nu prea ai sa poti tu sa-ti arati arerele binecunoscute si chiar o sa trebuiasca sa lupti, nu sa stai la caldurica si sa inobilezi intern cum stii.
Pentru ca daca n-ai sa faci asta la cum esti pozitionat, te inobileaza ei pe tine de n-ai sa te vezi.
Si tot fara suparare iti spun, roaga-te si tu si toti cei din JB sa va mearga bine.
Pentru ca acum, la ce ati facut si a vazut toata lumea clasica, nimeni nu o sa va mai vrea aliati vreodata sau o sa va primeasca in vreun trib.

Ma bucur ca am putut sa te sfatui si eu de bine. Si tot fara ranchiuna. Si tot pentru ultima data.

(Si partea proasta este ca...stii ca e adevarat, Bogdane. )
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
ce as comenta postul lu aquilla dar deja m-am plictisit de aceasta confruntare....
hai bafta....!!!
multam pentru sfat planeta :)
 

DeletedUser

ce as comenta postul lu aquilla dar deja m-am plictisit de aceasta confruntare....
hai bafta....!!!
multam pentru sfat planeta :)

de nada, Bogdane. Stii ca e adevarat.
Comentariile mai departe ...sunt inutile.
Oricum le-ati facut prost de prima data.
Pana si aici ati gresit cand ati vrut sa aratati...de ce ati procedat asa.
 

DeletedUser1195

Hmm, aveam eu o banuiala ca deschid cutia Pandorei, dar m-am gandit mult si totusi am hotarat ca nu pot trece sub tacere gestul celor 3 fosti colegi.
Va faceti ca nu intelegeti ce am vrut sa spun eu aici? Va stiu baieti destepti, mi-e greu sa cred ca nu pricepeti.
Aici nu e vorba despre EC. Inca odata afirm , desi am mai facut-o, ca Ec si-a urmarit scopul. Ma mira un pic afirmatiile lui Pusky- Ilie, afirmatii total impotriva unor statistici oficiale. Daca tu crezi ca noi punem aici fake-uri statistice, intra tu pe stats si vezi singur cum sta razboiul dintre noi.
Bogdane ce-i cu mesajul catre Omerta din partea EC? Eu , in calitate de lider al Omertei nu am primit asa ceva, vad ca nici pe forumul extern in acest topic, ei nu au facut nici o comunicare. Sau deja ai ajuns purtatorul de cuvant al EC ? atunci , felicitari, o ascensiune rapida, poate e negociata drept rasplata a tradarii.
As fi admis ca voi cei nemultumiti de Omerta ati fi facut un trib si ne-ati fi declarat razboi, aliati in secret cu EC.:) Dar daca tradarea a fost atat de fatisa trebuie sa acceptati reactia noastra.
Eu astept Bogdane atacurile tale, dar te rog, ataca-ma din satele luate de la Sorin.

Puski-Ilie inca ceva. Aici se repeta istoria de pe lumea 1. Am mai trait-o odata cand TLD si Avalon au tradat Central Aliance si au atacat NWO. Si atunci m-am trezit dintr-odata intr-o mare rosie si nu am murit. Am parasit lumea 1 din plictis mult dupa acest razboi. Numai ca dupa ce s-au batut cu NWO si nu au reusit sa desfiinteze tribul, TLD a intors armele contra Avalonului.
Azi, TLD si Avalon sunt amintiri pe lumea 1, NWO exista si azi.
Nu stiu de ce imi pare ca istoria se va repeta.
 

DeletedUser33862

intrebarea este cat o sa ii mai tolereze united si nmz pe cei din ec,pentru ca este clar ca prin ultimele lor actiuni tribul ec s-a distantat total de alianta traditionala ec,nmz si united!
 

DeletedUser

intrebarea este cat o sa ii mai tolereze united si nmz pe cei din ec,pentru ca este clar ca prin ultimele lor actiuni tribul ec s-a distantat total de alianta traditionala ec,nmz si united!

onorabil ar fi ca ec sa ii dea afara pe cei nou veniti si pe urma omerta sa se bata cu fostul jb.
asa ar fi onorabil.

macel ar fi ca sa atace toata lumea pe fostii jb.
oricum noi nu ne predam, iar daca bogdanel zice ca nu ataca omerta, se inseala, ataci omerta si atacati omerta, nu te mai ascunde, nu ai curaj si nu vei avea niciodata, te ascunzi in spatele altora ca sa scapi, pana cand o sa mai reusesti asta?
 

DeletedUser33862

onorabil ar fi ca ec sa ii dea afara pe cei nou veniti si pe urma omerta sa se bata cu fostul jb.
asa ar fi onorabil.

macel ar fi ca sa atace toata lumea pe fostii jb.
oricum noi nu ne predam, iar daca bogdanel zice ca nu ataca omerta, se inseala, ataci omerta si atacati omerta, nu te mai ascunde, nu ai curaj si nu vei avea niciodata, te ascunzi in spatele altora ca sa scapi, pana cand o sa mai reusesti asta?



foamea de sate si de locul 1 e prea mare la ec ca sa faca asa ceva :)
 

DeletedUser12991

corect sa revenim la subiect :)
mai astept caracterizari din partea omertei...:) inca pot sa mai fiu facut in multe feluri :)
stiu ca puteti
aici e disputa intre ec si omerta....nu intre c-war si nmz

EC si Omerta ?
tu ** in numele cui ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus