Omerta or nothing !

  • Autor subiect DeletedUser1195
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce ar merge o bere acum....ca mi-e sete si deja mor de ras, cu lacrimi :D
 

DeletedUser

sa sti ca ar merge, trebe sa mai punem da o iesire la munte, la picnic, la bere ... asa stil Omerta, sa-i lasam linistiti pe frustrati sa ia sate :D:D:D
 

DeletedUser33850

vand haine de nobili ca la cati am omorat deschid piata

3 la 10.000 cine mai doreste cine mai pofteste
 

DeletedUser

ce curg atacurile noastre....fugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiii....:D
 

DeletedUser

bobo, david, dezamagitor... de la muchi si cora nu aveam asteptari... dar de la voi doi da... daca vreunu din voi s-a certat cu mine atunci sa jigneasca omerta... suntem mai multi in familia asta... chiar credeti ca merita? oricum o sa v-o luati fiindca v-a fost frica sa ne atacati... david... ai sate in mijlocul nostru... bobo, la fel... greu era sa declarati razboi si sa ne respectam unii pe altii ... e doar un joc. Pierdem sate, castigam.. tot prieteni ramanem... dar sa tradezi si sa fugi nu e frumos.. spionati-ne in continuare ca nu aveti ce vedea...:)



OMERTA OR NOTHING!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser11978

Dragi colegi cum ramane cu "Omerta or Nothing"?? Atat a durat 10 ore :)
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
gata gvd...nu ne mai luam de voi :))) stai sa rad putin.
davyd tu ala cu lantul la gat, hai sa ma ajuti si pe mine sa caut un L prin gunoi.
stiu pe cineva care ar avea nevoie de el :D
de fapt o sa fie nevoie de mai multi de L
 

DeletedUser

ha ha ha ... am murit de ras bogdan0l . numa sa nu radeti prea mult voi doi pe acolo ca va rostogoliti prea mult pe jos rotunjeilor :)) :)) :))
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
stai ca nu prind gluma...in prima parte zici ca ai murit si apoi scrii in continuare...
miracol...miracol...
oricum fara doamna melania nu aveati voi acum sansa sa ajungeti in united, noroc cu ea
 

DeletedUser1195

pe cuvantul meu Bogdane ca nu eu am fost artizanul acestei miscari.
Eu am fost de acord ca la actiunea voastra deloc ortodoxa putem raspunde si noi cum putem.
Stati insa linistiti : Omerta chiar daca raman doar eu nu se desfiinteaza, dar va va fi mai usor voua sa o desfiintati. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus