Discutii harti avansate L18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Aici puteţi să vă daţi cu părerea despre evoluţia hărţilor avansate.

Câteva hărţi nu funcţionează încă deoarece lumea este la început.
 

DeletedUser

adevarul e ca pana ajungem la 1 milion mai curge multa apa pe Dunare...

Totusi la ce interval se updateaza hartile?
 

DeletedUser

Din ce am putut observa eu, jucatorii care se topesc dupa puncte multe nu prea s-au inghesuit in partea de NE a hartii, in rest se dau lupte grele pentru suprematie la acest capitol.
Si pentru ca eu sunt mai noob asa in ceea ce priveste acest gen de harti, imi explica si mie cineva pe ce se bazeaza harta cu "Fastest Noblers" in perioada asta a jocului? Care are nivelul mai mare la Fierarie sau cum?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Din ce am putut observa eu, jucatorii care se topesc dupa puncte multe nu prea s-au inghesuit in partea de NE a hartii, in rest se dau lupte grele pentru suprematie la acest capitol.
Si pentru ca eu sunt mai noob asa in ceea ce priveste acest gen de harti, imi explica si mie cineva pe ce se bazeaza harta cu "Fastest Noblers" in perioada asta a jocului? Care are nivelul mai mare la Fierarie sau cum?

Buna intrebare . Din cate observ majoritatea au sub 500 de puncte , deci nu se bazeaza pe acest criteriu.
Nu stie chiar nimeni?Prima oara am crezut ca sunt primii care au dat inceput nou :)).
Probabil ca sunt cei care nu prea au armata si ne sunt aratati pe harta , ceva gen SATE MOCA (joke)
 

DeletedUser

Imi place cum sunt asezati Story si Enemy ...o sa fie interesant pe viitor :p.
 

DeletedUser31011

Pe k56 se anunta o conjuctura interesanta, cu 3 triburi interesate: UPS, SKIN si FAME. Dupa ce vor scoate satele din JUST, in 7-10 zile, se vor stuchi ca pisicile, daca ii cunosc eu bine pe fostii colegi.
Si tot pe 56 se anunta o batalie strasnica intre SKIN si ~REV~. Pe la noi (REV) umbla vorba ca SKIN nu vrea sa ne lase din ochi.
Cine tine pariul ca intr-o saptamana va fi razboi mare pe k56?
 

DeletedUser20143

Nu stiu cat de mari pot fi razboaiele acum,dar e interesant de urmarit,se mai modifica harta
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
De azi mă voi ocupa eu personal de updatarea hărţilor avansate, aş vrea să îmi daţi câteva informaţii cu privire la ce familii de triburi ar trebuii trecute pe hartă.
 

DeletedUser

Pai la inceput ar trebui facut un Top 10 , si apoi vom mai vedea ce harti sa mai fie postate
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Le-am trecut deja, din informaţiile avute ar fi cam aşa...

PDT,WEED,WEED B,WEED A

C_N,[C-N],[C_N],{C_N}

-NW-,-NW-a,-NW- b,-NW- c

+SAS+1,+SAS+2,+SAS+3,+SAS+4,+SAS+5,+SAS+B

= SN =,= SN1=

RIP,R!P,S-RIP,.RIP.,RIP-AC,T-RIP

Stop!,Pause!,Play!

~MK~,~MK~1,~MK~2

CP,CP-A

H.A,H.A I,H.A II,~DH~,GLORIA

Gemina,~L.A~
(pe fiecare rând e o altă familie..)

Dacă sunt greşeli vă rog să mi le aduceţi la cunoştinţă.
 

DeletedUser

DiViN,DiViN1,DiViN2,DiViN3,DiViN4,DiViN5,DiViN6,DIVIN7,DIVIN8,DIVIN9,DiViN+,DiViN!

inca o mare mica familie :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus