Provocare . Orice jucator l9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As dorii sa stiu cine are curaj sa faca cu mine 1 vs 1 pana dispare unu dintre noi , orice jucator din zona k16 - k15 - k6 .

Va dati prea smecheri si prea atot-cunoscatori si va stric diminetile cu 1 singur atac , sunteti zapaciti pana dati de un coleg / prieten din apropriere altfel nu stiti nimic de capu vostru.

Vreau sa stiu cine are curaj sau macar cine crede ca se poate descurca intr-un razboi 1 vs 1 fara ajutorul tribului .

ironie !! : Respectele mele jucatorilor ce nu pot juca fara garantia ca are tot tribul in spatele sau fara nepotisme , fraternitati , surori , mame / tati , veri / verisoare .. si mai ales tot respectul meu celor ce abea au terminat seria Star Wars si se cred maestrii .

mama mea ... x
fostu dusman ... y
ucenicu meu ... w [ skywalker ]
prietenu meu bun ... z [ oare ?! ]
LE : era sa uit... multa sanatate celor ce au relatii virtuale .. [ O INTREBARE ?! .. Cu bonus pe ce va tineti paladinu in satul iubitei virtuale ?! ] aveti grija circula inainte o discutie la radio intre unu ca voi si o duduie draguta..

Nu mai sunt ironic !! : Si tot-odata respecTe eTerne , tribului SPAM! [ aka. eminem 99 , OrlandoFarmec, v3rra , kohtaus , nebunu din NOOB! care ne dadea cu capu de mormantu lui daca il atacam :)) ] si baietilor ce se cred protejati de admini :) .


Al vostru , Iovu .
Astept sa vad cine are sange in " EL " ;)

Cu ce-a mai mare placere as dorii ca provocarea sa vina din unu din triburile B*B / ~RAI~ sa le arat baietilor veseli ca tot la stadiu de academie a academiei SPAM! au ramas.. [ sa nu imi spuneti ca abea acum ati aflat ca sunteti academia academiei unui trib , pare rau sa va spun dar SPAM mereu a adus ceva nou in acest joc ]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

As dorii sa stiu cine are curaj sa faca cu mine 1 vs 1 pana dispare unu dintre noi , orice jucator din zona k16 - k15 - k6 .
asta ar insemna sa fi doar tu si cu respectivul pe harta,deci...
nu sta niciun admin dupa voi sa vada daca primiti sprijin de la colegi sau de la cine naiba stie....
intr-un astfel de razbel ,daca ar avea loc,garantat niciunul nu va fi trecut la margine!

Nu stiu pe cine vrei sa impresionezi,si nici sa intru in vreo polemica cu tine,dar te-ai gandit de 2 ori inainte sa postezi?
 

DeletedUser34235

ai stat 1-2 luni ti.ai facut all full si acuma te dai mare,doamne fratele meu am vazut multi ca u pe triburile si dupa daca ti.o iei in bot zici ca nu a fost corect :)) hahah lol esti penibil frate
 

DeletedUser34235

scz la cate sate ai te fac out din 2-3 saturi ;) dar naspa ca eu nu joc pe 9,am luat pauza de 1 an-1 an si juma si nu am avut nici timp si nici chef sa mai intru!
 

DeletedUser28967

ai stat 1-2 luni ti.ai facut all full si acuma te dai mare,doamne fratele meu am vazut multi ca u pe triburile si dupa daca ti.o iei in bot zici ca nu a fost corect :)) hahah lol esti penibil frate

Deci tu nu ai sta 1-2 luni la inceput pana sa incepi lupta cu aia de 10-20 ori mai mari ca tine?tu cand intri pe o lume nu incepi cu 126p cii sute de mii,nu?stiu ca asa faci,esti tare..

scz la cate sate ai te fac out din 2-3 saturi ;) dar naspa ca eu nu joc pe 9,am luat pauza de 1 an-1 an si juma si nu am avut nici timp si nici chef sa mai intru!


Lam anuntat si eu pe Q ca fac praf jumatate din jucatori din L3 dar are mare noroc ca nu am cont acolo..tu continua cu postarile de genul asta pe toate posturile si ca scuza ai faptul ca ai fost prea ocupat sa posezi si nu ai mai avut timp sa ii faci praf in joc..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lam anuntat si eu pe Q ca fac praf jumatate din jucatori din L3 dar are mare noroc ca nu am cont acolo..tu continua cu postarile de genul asta pe toate posturile si ca scuza ai fost faptul ca ai fost prea ocupat sa posezi si nu ai mai avut timp sa ii faci praf in joc..

:)))))) Pot sa pun degetul pe tine? :)))))
 

DeletedUser28967

Poti incerca dar sa vezi ce urat face mama cand cineva se leaga de puiul iei..
 

DeletedUser28967

Biii-nyee m-esteere,o sa yncer-c,sa sc-riu,corec-t,ca sa potiii,ssa intellegiii,ce,scriiu,ter-og s-a m-a scuzyy c-a am s-c-r-i-s,a-tat de yncorect,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ups, nu sunt singurul care se ia de gramatica si ortigrafia astora din spasm. :)))
 

DeletedUser31710

As dorii sa stiu cine are curaj sa faca cu mine 1 vs 1 pana dispare unu dintre noi , orice jucator din zona k16 - k15 - k6 .

Va dati prea smecheri si prea atot-cunoscatori si va stric diminetile cu 1 singur atac , sunteti zapaciti pana dati de un coleg / prieten din apropriere altfel nu stiti nimic de capu vostru.

Vreau sa stiu cine are curaj sau macar cine crede ca se poate descurca intr-un razboi 1 vs 1 fara ajutorul tribului .

ironie !! : Respectele mele jucatorilor ce nu pot juca fara garantia ca are tot tribul in spatele sau fara nepotisme , fraternitati , surori , mame / tati , veri / verisoare .. si mai ales tot respectul meu celor ce abea au terminat seria Star Wars si se cred maestrii .

mama mea ... x
fostu dusman ... y
ucenicu meu ... w [ skywalker ]
prietenu meu bun ... z [ oare ?! ]
LE : era sa uit... multa sanatate celor ce au relatii virtuale .. [ O INTREBARE ?! .. Cu bonus pe ce va tineti paladinu in satul iubitei virtuale ?! ] aveti grija circula inainte o discutie la radio intre unu ca voi si o duduie draguta..

Nu mai sunt ironic !! : Si tot-odata respecTe eTerne , tribului SPAM! [ aka. eminem 99 , OrlandoFarmec, v3rra , kohtaus , nebunu din NOOB! care ne dadea cu capu de mormantu lui daca il atacam :)) ] si baietilor ce se cred protejati de admini :) .


Al vostru , Iovu .
Astept sa vad cine are sange in " EL " ;)

Cu ce-a mai mare placere as dorii ca provocarea sa vina din unu din triburile B*B / ~RAI~ sa le arat baietilor veseli ca tot la stadiu de academie a academiei SPAM! au ramas.. [ sa nu imi spuneti ca abea acum ati aflat ca sunteti academia academiei unui trib , pare rau sa va spun dar SPAM mereu a adus ceva nou in acest joc ]

Ma baiatule ma.... ma baiatule, nu te prind eu pe undeva odata ma cu Aquilla sa iti facem mucii cravata? daca tot esti zmeu si iti place 1 vs 1 , te astept pe speed :)
 

DeletedUser28967

oriunde oricand il poate face oricine...e prea slab ca jucator ca sa fie luat in seama...dupa cum spune si echipa lui de respecte eterne (uau, cum suna...zici ca au murit de sunt eterne)...mare echipa de noobi, in afara de orlando, restul sunt praf

eu oricand iti dau clasa iovicule...sau ucenicule, cum vrei sa iti spui tu



la cat creier au, degeaba te iei de ei, nu le au cu societatea si comportamentul normal...ei sunt mai de turma si din ghetouri

La nivelul tau nu voi ajunge niciodata,te-a scos spam de pe harta recent?esti atat de noob si totus atat de nervos..dupa parerea ta nu ar trebui sa atacam in haita?
 

DeletedUser

La nivelul tau nu voi ajunge niciodata,te-a scos spam de pe harta recent?esti atat de noob si totus atat de nervos..dupa parerea ta nu ar trebui sa atacam in haita?

spam? tu stii cu cine vorbesti? poate ca am fost pe conturi din tribul spam sau din academii si nu cunosti...nu mai vorbi doar cas ate aflii in treaba. nici noob si nici nervos nu sunt...si da, sunt de parare ca trebuie sa ataci in haita, eu asa atac cu cei din tribul meu noobule.

inainte sa mai deschizi gura documenteaza-te. pe mine nu m-a inobilat spam si nu o sa reuseasca asta niciodata. :D lol

si da, la nivelul meu nu vei ajunge niciodata, esti prea jos...ai mult de urcat
 

DeletedUser

re eminem..:D

Acum esty la rand..toti se iau de tine:D

Iovule amice,cu tot respectu nu te mai crede un zeu ca de ar fii sa incepem amandoi odata pe o lume sau un speed precis nu ma faci....insa nici eu nu te fac
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus