Spam 2010

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

doamna/domnisoara marusk89 a doua oara cand stergeti postarile va rog sa analizati de doua ori continutul.Daca nici la spam nu este voie sa se scrie atunci unde??? Ne luminati si pe noi pe alta cale???
Seara buna...asta e Romania.
 

DeletedUser

atata timp cat intru linistita pe forum/ joc... si vad 4 pagini de atacuri la persoana si de jigniri repetate....tu doresti sa las acele jigniri... imi pare rau sincer sa-ti spun dar nu pot.
comportati-va civilizat

si Emy, nu mai vorbi in locul meu
 

DeletedUser

atata timp cat intru linistita pe forum/ joc... si vad 4 pagini de atacuri la persoana si de jigniri repetate....tu doresti sa las acele jigniri... imi pare rau sincer sa-ti spun dar nu pot.
comportati-va civilizat

si Emy, nu mai vorbi in locul meu

nu am zis sa las jignirile..doar sa analizezi de doua ori continutul si apoi sa apesi pe STERGERE.Vad ca e o obisnuinta la mod de pe ro.dau vacanta si la SPAM.
O seara minunata sa ai.......
 

DeletedUser

eu raspund....

referitor la vacanta de pe spam: daca tie ti se pare frumos sa ne aducem injurii unii la adresa altora, treaba ta....
mie acest lucru nu-mi place si nu-l suport... totul pana la jigniri.

era si un proverb: Respecta si vei fi respectat!

o seara placuta-n continuare :p
 

DeletedUser

eu mai moale cu joaca...stii ca mai mult pierd timpul decat joc...unde notezi atace?..o mana de ajutor iti trebe? :p
 

DeletedUser24690

Angelli, curva sa o cataloghezi pe aia care te a imbracat dimineatza!

e adevarat ca nu esti pintre persoanele pe care le simpatizez dar asta nu te face o curva
eu ma refeream la distinsele persoane de pe conturile mafia si lutzche nicidecum la tine
si totusi , cum e blonda, mi-a confirmat ca defapt, nu sunt 2 persoane diferite
e acelasi user pe ambele conturi

totusi citindu-ti profilul tin sa-ti dau un sfat
Ii dai lui volk sfaturi pe care tu la randul tau nu le respecti
Din moment ce tu pui mesajele lui catre tine,care by the way sunt mesaje private, la fel cum e si viata ta, pe care el nu a puso la profil, ca sa demonstrezi ca ai succes la barbati si totodata ca sa il faci pe el sa para un idiot in ochii celorlalti atunci nu poti avea pretentii de genul
La usa cortului se vorbeste mai frumos!
pentru ca nici tu nu vorbesti mai frumos
Angelli, curva sa o cataloghezi pe aia care te a imbracat dimineatza!
.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Draga domnule ca sa nu vbb mai frumos tu ai o problema cu mafia si lutzche???
Cine itzi confirma tie si ce??? de unde stii ca nu joaca 20 de oameni pe acele conturi??
 

DeletedUser24690

nu am o problema cu mafia, posesorul contului de drept
nu am o problema cu lutzche , idem
tu lasand siter unui membru din afara tribului ti-ai asumat riscul de a fi data afara
Nu inteleg cum de tot tu ai venit cu pretentii la mine, ti-am spus, motivul pt care nu ai fost data afara de cand ai intrat in trib a fost ca nu am vrut sa ma cert cu pepe, dar de la asta si pana a face ce vrei tu ca tu esti blonda si te-ai invatat sa porti oamenii pe degete e o diferenta, asta a pus capac la toate.
Si dupa nu am facut altceva decat sa le arat tuturor mesajul in care spuneai sus si tare ca mafia este contul tau!
Acum nu inteleg o chestie
ai parola lui kiro din armada, ai parola lui mafia din lgf, ai parola lui lutzche din tno
Tu cu cine votezi?
:)))
Totul a culminat cu jignirile tale referitoare la cei 6 cai si mai stiu eu ce.Daca nu esti capabila sa porti o discutie in termeni decenti de ce sa ai pretentia de la ceilalti sa se poarte frumos cu tine?
 

DeletedUser

Tu nu ai inteles ca voiam sa rad nitel de tine si`mi iesi de minune???
Apropo esti sigur ca parolele numai la cei 3 le am?... Ma dezamagesti nicule aveam pretentii mai amri de la tine :|
 

DeletedUser24690

Eu am inteles ca ,culoarea parului nu tradeaza inteligenta unui om niciodata
Te-ai dat de gol intr-o discutie purtata intr-un moment de furie si ca sa iti indrepti greseala faci circul asta pe aici
Ca sa nu-ti mai spun o vorba care mie unu imi place "Cine se scuza se acuza!":))
Din partea mea poti sa ai si toate parolele de pe lumea 8,una nu o vei avea niciodata si pe mine, ca persoana, nu vei avea ocazia sa te razbuni niciodata, pt ca eu m-am lasat si, chiar daca nu ma lasam, tu cu toate conturile de pe lumea 8 nu puteai sa-mi faci ceva rau in joc pt ca cercul meu de prieteni s-a restrans considerabil!
Tu poti sa le faci rau celorlalte triburi , nu se stie ce intentii ai si de partea cui esti dar eu in locul lor te-as da afara din fiecare trib in care ai parole pt ca tu nu prezinti incredere pt niciunul dintre ele~!
:)))))
 

DeletedUser

Hai sa`ti zic un secret ramane intre noi ... cu lutzche vbb acum
Off ai fi si tu un zeu mai mare ca cyyupanezu numai ala credea ca nimeni nu se poate atinge de el :))
O sa parasesti harta la momentu potrivit mai ceva ca yumeji! ;)
 

DeletedUser

Eu am inteles ca ,culoarea parului nu tradeaza inteligenta unui om niciodata
Din partea mea poti sa ai si toate parolele de pe lumea 8,una nu o vei avea niciodata si pe mine, ca persoana,
:)))))
Mai frumuseti mica si rara ce esti tu crezi ca e cineva interesat de persoana ta???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus