H.A vs +SAS+

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sasq.png


Adresa raportului public:

http://ro18.triburile.ro/public_report/b747b666ee0c84e8be4ac70f0327273f
 

DeletedUser16781

Ce pacat ca dupa ce cuceresti 2-3 sate de la jucatori din Sas sunt concediati imediat. Ce rost are sa te ascunzi de statistici, cand tu ca trib advers nu ai reusit sa iei macar un singur sat de la tribul H.A in schimb noi v-am eliminat si cativa jucatori deja. Ma asteptam la ceva mai serios, dar sunt putin dezamagit...

Siii ??
Ori nu poti sa cuceresti sate daca nu sunt din +SAS+ ??
In tribul lui fiecare face cum vrea ;)

Atunci cand vei elimina un jucator cu "nume" poti sa te lauzi pe forum,pana atunci lasa-i pe altii sa te laude ;)
 

DeletedUser

Siii ??
Ori nu poti sa cuceresti sate daca nu sunt din +SAS+ ??
In tribul lui fiecare face cum vrea ;)

Atunci cand vei elimina un jucator cu "nume" poti sa te lauzi pe forum,pana atunci lasa-i pe altii sa te laude ;)

E vorba de onoare, dar se pare ca tu nu intelegi asta.
 

DeletedUser

cate se vorbeste pe aici... :))
dati si voi ceva rezultate sa comentam si noi .. dar in ultimele 24 de h?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.A H.A I H.A II
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+1 +SAS+2 +SAS+3 +SAS+4 +SAS+5 +SAS+B
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,224
Tabăra 2: 0
Diferență: 19,224

image.php
 

DeletedUser

Ce onoare ?:)) ca ati mutat la margine niste jucatori izolati sau care abia acum descopera jocul ?:p


Cred ca tu nici macar nu stii ce inseamna cuvantul onoare, dar te trezesti vorbind. Pune mana pe un dex fie el si online.

ONOARE, (5, 6) onoruri, s.f. 1. Integritate morală, probitate, corectitudine; demnitate, cinste.

Nu e vorba de cat de bun sau cat de slab era un jucator eliminat..acum ca stii ce inseamna onoarea poti deduce singur la ce m-am referit, sau asa vreau sa cred.
 

DeletedUser16781

Cand un coleg de-al meu,jucator bun fiind va fi mutat la margine sau va pierde multe sate atunci sa vorbesti de onoare...pana atunci shhht :p pentru ca am mai spus...nu trebuie sa planga altii din cauza jucatorilor care nu se implica,sunt inactivi,nu au experienta de joc ;)

Asa ca vezi cui ii trebuie dex-ul online ,nu de alta dar mai ai de mancat foi de carti pana sa ma inveti pe mine semnificatia cuvintelor ;):p
 

DeletedUser

Mai stiu jucatori din astia care mereu vorbeau despre lucruri mari, trist ca majoritatea au fost striviti ca niste gandaci, ia un tichet cu numar de ordine si asteapta-ti randul.
 

DeletedUser

Ce pacat ca dupa ce cuceresti 2-3 sate de la jucatori din Sas sunt concediati imediat. Ce rost are sa te ascunzi de statistici, cand tu ca trib advers nu ai reusit sa iei macar un singur sat de la tribul H.A in schimb noi v-am eliminat si cativa jucatori deja. Ma asteptam la ceva mai serios, dar sunt putin dezamagit...

Aici te aprob, asa patim si noi, cum pierd sate jucatorii respectivi sunt concediati. Ultimul exemplu: Glasian!
Mai erau vreo 2-3, dar nu le-am retinut numele. Unul din ei parasise DiViN si intrase in SAS. Cum a fost atacat a si fost concediat. Acum e la margine, urmareste cum creste iarba. :)
 

DeletedUser27017

Cand un coleg de-al meu,jucator bun fiind va fi mutat la margine sau va pierde multe sate atunci sa vorbesti de onoare...pana atunci shhht :p pentru ca am mai spus...nu trebuie sa planga altii din cauza jucatorilor care nu se implica,sunt inactivi,nu au experienta de joc ;)

Asa ca vezi cui ii trebuie dex-ul online ,nu de alta dar mai ai de mancat foi de carti pana sa ma inveti pe mine semnificatia cuvintelor ;):p


pai daca ganditi asa despre colegii vostri de ce ii mai recrutati?

la voi pierd foarte multi sate, la noi cauti cu lupa asa ceva...

si stai linistit ca dupa ce vor fi innobilati astia "fara experienta " va veni si randul vostru...intrebarea e cand va vom innobila, nu daca ....caci asta vom face sigur
 

DeletedUser16781

Mai stiu jucatori din astia care mereu vorbeau despre lucruri mari, trist ca majoritatea au fost striviti ca niste gandaci, ia un tichet cu numar de ordine si asteapta-ti randul.

Daca tu cunosti 10 de cuvinte care incep cu >a< si se termina cu >b< nu inseamana ca toate cuvintele care incep cu >a< se si termina cu >b< =))
Cam greu de priceput dar merge :))

Timpul costa asa ca nu-mi permit sa stau la rand ;))
Sper ca nu va suparati :p
 

DeletedUser16781

Aici te aprob, asa patim si noi, cum pierd sate jucatorii respectivi sunt concediati. Ultimul exemplu: Glasian!
Mai erau vreo 2-3, dar nu le-am retinut numele. Unul din ei parasise DiViN si intrase in SAS. Cum a fost atacat a si fost concediat. Acum e la margine, urmareste cum creste iarba. :)

Inainte de a posta ar fi frumos sa te si documentezi ;)
01.05.
18:42 Glasian a fost invitat de către ______.
01.05.
14:28 Glasian a părăsit tribul.
 

DeletedUser16781

pai daca ganditi asa despre colegii vostri de ce ii mai recrutati?

la voi pierd foarte multi sate, la noi cauti cu lupa asa ceva...

si stai linistit ca dupa ce vor fi innobilati astia "fara experienta " va veni si randul vostru...intrebarea e cand va vom innobila, nu daca ....caci asta vom face sigur

Au fost recrutati pentru a-i invata cum sa joace dar nu prea s-au tinut de treaba :p

Am spus si mai sus...lasati-i pe altii sa va laude nu va mai faceti reclama singuri ;)

Citeste mai sus cu 2 posturi ca sa nu repet de doua ori acelasi lucru :)
Numai ca acum >a< si >b< au alte semnificatii :))
 

DeletedUser

pai daca ganditi asa despre colegii vostri de ce ii mai recrutati?

la voi pierd foarte multi sate, la noi cauti cu lupa asa ceva...

si stai linistit ca dupa ce vor fi innobilati astia "fara experienta " va veni si randul vostru...intrebarea e cand va vom innobila, nu daca ....caci asta vom face sigur

cand o sa l scoti pe Razvan de pe harta(activ fiind, nu stergere cont sau altele) da mi un PM aici si promit ca dau o lada de bere indiferent de locatia in care te aflii.
asa au mai zis de noi si unii cel putin la fel de buni ca voi, ca dupa ce ne scot inactivii si uscaturile urmam noi. restul povestii este de prisos :)

@the patriot vezi ca si ai tai colegi din Divin6 au dat afara 2 jucatori care pierdeau sate. nu vreau vreo explicatie, au ramas fara trib la cateva ore dupa ce si au pierdut o parte din visterie.
 

DeletedUser

probabil,cel mai frumos si mai bine organizat trib de pe l18,este HA.

Imi aduce aminte de vremurile de apogeu ale triburile,cand erau astfel de triburi,originale,si cu niste conducatori ce iau in serios jocul,nu ca altii care stiu doar caterinca.

Felicitari,HA ,si va spun ca imi pare sincer rau ca nu am mai jucat pe 18,mi as fi dorit sa fi fost in tribul vostru.

Bafta :)
 

DeletedUser

H.A se descurca foarte bine
Side 1:
Tribes: H.A H.A I H.A II
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+1 +SAS+2 +SAS+3 +SAS+4 +SAS+5 +SAS+B
Players:

Timeframe: 21/04/2010 00:00:00la09/05/2010 02:20:07

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 15
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 310,930
Tabăra 2: 76,586
Diferență: 234,344

image.php


A fost desfiintat SAS A si nu mai apar cuceririle facute de la ei ca ar fi fost mai mare diferenta ,bravo H.A .
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.A I H.A II H.A
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+5 +SAS+1 +SAS+2 +SAS+3 +SAS+4 +SAS+B
Players:


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 106
Tabăra 2: 33
Diferență: 73

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 549,785
Tabăra 2: 157,868
Diferență: 391,917

chart


Am revenit si eu cu o statistica dupa o perioada in care nu prea s-a mai discutat despre acest razboi. Asa arata statistica in acest moment (excluzand fostul sas+a).
 

DeletedUser

Se pare ca revenim la vechii nostri "prieteni", un razboi care nu ar fi trebuit niciodata incetat pana la eliminarea unuia dintre cele 2 triburi.

O statistica personala:

Side 1:
Players: General Moshu
Side 2:
Tribes: +SAS+A, +SAS+C, +SAS+D

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 614
Diferență: 601

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 117,922
Tabăra 2: 5,305,091
Diferență: 5,187,169

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117,922
Tabăra 2: 0
Diferență: 117,922

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus