Adaugare sate de barbari

  • Autor subiect Gabygaby21
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As dori si eu sa se adauge ceva sate de barbari pe k28, langa satul cu coordonatele 889 289
Este foarte mult log gol si niciun sat...
 

DeletedUser32877

dai inceput nou in s-e sau n-v si or sa fie mai multe sate
 

DeletedUser32877

u asa ai facut cand ai inceput sa joci triburile ??? prob de asta esti noob :p
 

DeletedUser

moral iti spune ceva gaby ??
daca da ... inseamna ca asta este cheia succesului tau .
 

DeletedUser32877

da u ai auzit de diferenta de puncte prea mare(20 la 1 parca) intre agresor si aparator ???
 

DeletedUser

da tu sti ca prostia uneori da pe afara ?
ataca dinastia la 3000 - 4000 P ( daca el are 500 ) si daca are 20 - 30 K ataca la 100 K , poate mai mari.

dar ce pot sa iti cer eu tie ...
 

DeletedUser

auzi da tu cine mai esti ?

Nu conteaza cine sunt.

Tu, se pare ca ai uitat de unde ai plecat, cu totii am fost incepatori, poate tu nu ai scos perle la inceput dar asta nu inseamna ca trebuie sa se dea cu capul de perete!
 

DeletedUser

agr3siv a spus:
Nu conteaza cine sunt.

Tu, se pare ca ai uitat de unde ai plecat, cu totii am fost incepatori, poate tu nu ai scos perle la inceput dar asta nu inseamna ca trebuie sa se dea cu capul de perete!

eu nu am uitat de unde am plecat dar chiar daca am fost la inceput nu am scos asemenea lucruri din gura
decat sa ma fac de ras mai bine am preferat sa ma abtin


marlboro00 a spus:
mai are loc de tine?

iar ai revenit ????
mai bine te-ai duce si ti-ai lua jucariile si ai disparea iar de pe forum ca asa frumos a fost cat ai lipsit de nici nu iti poti imagina ca nu mai avea cine sa faca anumite comentarii tampite ca tine
 

DeletedUser

eu nu am uitat de unde am plecat dar chiar daca am fost la inceput nu am scos asemenea lucruri din gura
decat sa ma fac de ras mai bine am preferat sa ma abtin




iar ai revenit ????
mai bine te-ai duce si ti-ai lua jucariile si ai disparea iar de pe forum ca asa frumos a fost cat ai lipsit de nici nu iti poti imagina ca nu mai avea cine sa faca anumite comentarii tampite ca tine

te simti cumva atacat?? ofensat?? fara aparare?? Dute la Crucea Rosie ca primesc voluntari! :)
 

DeletedUser3192

Propun inchiderea topicului: motiv- spam fara rost! macar daca se spameaza sa se spameze cu rost :D:p:p:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus