Discutii harti avansate L18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

IMMO, nob, nobsa, Gemina, ~L.A~, ~LEX~, -NWO-
am observat ca desi ei formeaza o familiei au fost trecuti pe harta ca 2 familii diferite
 

DeletedUser

aiurea topicul, inca e o lume "virgina" in care nu s-au purtat razboaie adevarate, sunt multe triburi in formare cu adevarat elitiste care inca nu au rasarit... sau aliante secrete care nu sunt trecute nicaieri ... eheeee...

oricum STOP PLAY PAUSE si START sunt cei mai slabuti, doar mamutei care nu fac nimic, si asa sunt multe triburi in top care nu fac nimic.... mai avem de asteptat cateva luni bune :D
 

DeletedUser2760

** beau iar- ai obeservat ca familia STOP o cam intrat la apa decand am inceput razboiu cu ei ?:))
 

DeletedUser34257

salut.eu sunt intemeietorul la nobsa si triburile care intra in familie sunt:
IMMO
nobsa
nobs_a
nob-
gemina
nob
~L.A~
~LEX~
-NWO-

mai multe nu stiu, dar daca vreti mai multe informatii pot vorni cu IMMO.

mai este si familia arms, dar nu mai stiu ce sa intamplat cu ea:(:(:(:( de cand am dat inceput nou.am fost in arms:D:D:D:D
 

DeletedUser

lumea18copy.jpg
 

DeletedUser

ca reprezentant ~LEX~ ( intemeietor ) as dori sa mentionez ca aceasta familie este una singura si exista intr-adevar intrucat si diplomatie este impartita de catre toate triburile mai sus mentionate . de ce nu sunt trecute la profil nu suntem interesati sa fim in centrul atentiei si nici pe extern nu ne-am fi dorit sa aparem, din pacate unii nu au ce face si posteaza pe extern doar de dragul de a posta sau de a fi bagati in seama . o seara buna va doresc tuturor
 

DeletedUser

Să îmi araţi şi mie te rog unde apar ca două familii diferite, pentru că sunt trecute toate ca o singură familie de mai bine de o săptămână.

Families
PDT F. - PDT, WEED, WEED B
C_N F. - C_N, [C_N], {C_N}
-NW- F. - -NW-, -NW-a, -NW- b, -NW- c
+SAS+1 F. - +SAS+1, +SAS+2, +SAS+3, +SAS+4, +SAS+5, +SAS+B
= SN = F. - = SN =, = SN1=
RIP F. - RIP, R!P, S-RIP, .RIP., RIP-AC, T-RIP
Stop! F. - Stop!, Play!
~MK~ F. - ~MK~, ~MK~1, ~MK~2
CP F. - CP, CP-A
H.A F. - H.A, H.A I, H.A II, ~DH~, GLORIA
Gemina F. - Gemina, ~L.A~
DiViN F. - DiViN, DiViN1, DiViN2, DiViN3, DiViN4, DiViN5, DiViN7, DiViN8, DiViN9, DiViN!
TROAN F. - TROAN, TROAN!, TROAN1
IMMO F. - IMMO, nob, nobsa, ~L.A~, ~LEX~, -NWO-
 

DeletedUser

:D nu are nicio relevanta inca o data mentionez ca nu suntem trecuti ditamai familia pe profilele triburilor dar beneficiem cu toti de forum comun si alianta :D cu asta sper ca am clarificat odata si pentru totdeauna
 

DeletedUser

Gemina si +SAS+1, +SAS+2, +SAS+3, +SAS+4, +SAS+5, +SAS+B IMMO formeaza acum o familie

:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aici aveti un link direct catre Theread-ul in care se realizeaza semnaturi. Daca avem doritori de a ne ajuta la crearea semnaturilor, avatarelor si tot ce tine de grafica sunt rugati sa posteze acolo. Cei care doresc o semnatura sau o emblema sunt rugati sa lase detalii cu privinta la ce vrea mai exact pentru8 a usura munca celui care va lucra la elementul grafic.

Multumesc ! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus